Fermer
art_track
5
Νέα
chevron_right
8
Order of play / Results
chevron_right
7
Men Rankings
chevron_right
6
Women Rankings
chevron_right
13
Tournaments
chevron_right
9
Βίντεο
chevron_right
15
Φωτογραφίες
gamepad
12
Prediction Game
chevron_right
15
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
12
My prediction
chevron_right
11
Βαθμολογιες
chevron_right
8
Rules
forum
8
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Παρασκευή 10 Μαΐου (begin at 04:00)
Results
Πέμπτη 9 Μαΐου
Τετάρτη 8 Μαΐου
Τρίτη 7 Μαΐου
Δευτέρα 6 Μαΐου
Tournaments
Upcoming tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Prague 1
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Auger-Aliassime - Lehecka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Rublev vs Auger-Aliassime, το δραματικό τέλος της αναμέτρησης του 2ου γύρου στο Ρότερνταμ
Στιγμιότυπα Rublev vs Auger-Aliassime στον τελικό στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Sabalenka - Rybakina στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Last video
08:06
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,155 Fans
Τζόκοβιτς
43,818 Fans
Φέντερερ
41,181 Fans
Alexander Zverev
25,135 Fans
Carlos Alcaraz
22,225 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,306 Fans
Iga Swiatek
10,235 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,189 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,364 Fans
Full ranking
4
6
6
00
Lajovic D
3
7
3
00
Sonego L
4
00
Lingua Lavallen A
5
00
Olivo R
Today
K.Volynets
at 18:00
A.Sabalenka
Today
Τζόκοβιτς
at 19:00
C.Moutet
2012
2024
2023
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Σανγκάη 2012
ATP Masters 1000 - Από 7 to 14 Οκτωβρίου
07:06:43
18°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Σάββατο 6 Οκτωβρίου
1
MATOSEVIC
, Marinko
HUEY
, Treat Conrad
4
YOUNG
, Donald
10
STAKHOVSKY
, Sergiy
2
EBDEN
, Matthew
COPIL
, Marius
FYRSTENBER
, Mariusz
11
PETZSCHNER
, Philipp
3
BAKER
, Brian
ZHANG
, Zhizhen
NASO
, Gianluca
8
ZEMLJA
, Grega
4
GARCIA-LOP
, Guillermo
LUCZAK
, Peter
WC
LI
, Yu Cheng
9
BOGOMOLOV
, Alex
5
LU
, Yen-Hsun
WC
GAO
, Xin
PUC
, Borut
14
UDOMCHOKE
, Danai
6
ITO
, Tatsuma
WC
CHANG
, Yu
GHEDIN
, Riccardo
12
BERRER
, Michael
7
KUBOT
, Lukasz
GONG
, Mao-Xin
HERNYCH
, Jan
13
WANG
, Jimmy
MATOSEVIC
75 75
STAKHOVSKY
67
4
64 64
COPIL
76
1
64
PETZSCHNER
64 64
BAKER
63 60
ZEMLJA
64 63
GARCIA-LOP
75 62
BOGOMOLOV
60 60
LU
61 61
UDOMCHOKE
76
2
63
ITO
62 64
BERRER
76
5
63
KUBOT
76
3
62
WANG
61 62
MATOSEVIC
63 46 61
PETZSCHNER
60 76
3
BAKER
61 75
BOGOMOLOV
76
6
64
LU
63 62
BERRER
76
3
61
KUBOT
64 62
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
25 Ποντοι
12,420 $
Q 2ος γύρος
14 Ποντοι
2,860 $
Q 1ος γύρος
0 Ποντοι
1,460 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Matosevic M
2
Ebden M
Q 1ος γύρος
3
Baker B
Q 3ο γύρο
4
Garcia-Lopez G
Q 2ος γύρος
4
Young D
Q 1ος γύρος
5
Lu Y
6
Ito T
Q 2ος γύρος
7
Kubot L
Top 5
+ all
1
Olivier Doc
46
pts
2
mamion
45
pts
3
Go_Losc
42
pts
4
Nonostar
40
pts
5
Bertrand E.
40
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple