Fermer
art_track
13
Νέα
chevron_right
9
Order of play / Results
chevron_right
10
Men Rankings
chevron_right
10
Women Rankings
chevron_right
11
Tournaments
chevron_right
13
Βίντεο
chevron_right
8
Φωτογραφίες
gamepad
11
Prediction Game
chevron_right
5
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
5
My prediction
chevron_right
13
Βαθμολογιες
chevron_right
5
Rules
forum
14
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Παρασκευή 10 Μαΐου (begin at 04:00)
Results
Πέμπτη 9 Μαΐου
Τετάρτη 8 Μαΐου
Τρίτη 7 Μαΐου
Δευτέρα 6 Μαΐου
Tournaments
Upcoming tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Prague 1
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Auger-Aliassime - Lehecka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Rublev vs Auger-Aliassime, το δραματικό τέλος της αναμέτρησης του 2ου γύρου στο Ρότερνταμ
Στιγμιότυπα Rublev vs Auger-Aliassime στον τελικό στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Sabalenka - Rybakina στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Last video
05:10
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,155 Fans
Τζόκοβιτς
43,818 Fans
Φέντερερ
41,181 Fans
Alexander Zverev
25,135 Fans
Carlos Alcaraz
22,225 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,306 Fans
Iga Swiatek
10,235 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,189 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,364 Fans
Full ranking
Next
Live
Today
A.Zverev
at 14:30
A.Vukic
Today
M.Kecmanovic
at 15:30
C.Ruud
Today
K.Volynets
at 18:00
A.Sabalenka
Today
Τζόκοβιτς
at 19:00
C.Moutet
2014
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Άνδρες
Γυναίκες
Σίδνεϊ 2014
WTA Premier - Από 5 to 12 Ιανουαρίου
10:23:27
22°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Παρασκευή 3 Ιανουαρίου
1
MATTEK-SAN
, Bethanie
KUMKHUM
, Luksika
WATSON
, Heather
LARSSON
, Johanna
BEGU
, Irina-Camelia
WC
MOORE
, Jessica
WC
HIVES
, Zoe
9
GOERGES
, Julia
2
LEPCHENKO
, Varvara
FEUERSTEIN
, Claire
WC
TOMIC
, Sara
BERTENS
, Kiki
DUVAL
, Victoria
WC
HOLLAND
, Isabella
LUCIC-BARO
, Mirjana
10
DATE
, Kimiko
3
MORITA
, Ayumi
PIRONKOVA
, Tsvetana
PATTERSON
, Tammi
ZANEVSKA
, Maryna
PITER
, Katarzyna
DOLONC
, Vesna
DUBOIS
, Stephanie
11
PEER
, Shahar
4
ORMAECHEA
, Paula
ROSOLSKA
, Alicja
SPEARS
, Abigail
VANDEWEGHE
, Coco
WC
RAJICIC
, Viktorija
SCHMIEDLOV
, Anna Karolina
MINELLA
, Mandy
7
TSURENKO
, Lesia
5
MCHALE
, Christina
GIORGI
, Camila
PARRA SANT
, Arantxa
PEERS
, Sally
ADAMCZAK
, Monique
HSIEH
, Su-Wei
RAZZANO
, Virginie
12
SHVEDOVA
, Yaroslava
ATAWO
, Raquel
PUTINTSEVA
, Yulia
RODIONOVA
, Arina
SCHEEPERS
, Chanelle
KUCOVA
, Kristina
DOI
, Misaki
BABOS
, Timea
8
DAVIS
, Lauren
MATTEK-SAN
75 64
WATSON
46 60 61
BEGU
61 63
GOERGES
62 60
LEPCHENKO
61 60
BERTENS
64 61
DUVAL
62 61
LUCIC-BARO
26 63 62
PIRONKOVA
63 20 ab
ZANEVSKA
64 75
PITER
36 61 75
PEER
61 63
ORMAECHEA
63 57 76
4
SPEARS
64 62
SCHMIEDLOV
61 64
TSURENKO
64 62
MCHALE
57 75 63
PARRA SANT
62 63
HSIEH
62 64
SHVEDOVA
36 62 62
PUTINTSEVA
62 62
SCHEEPERS
61 60
DOI
64 63
DAVIS
64 63
MATTEK-SAN
62 63
GOERGES
61 76
2
LEPCHENKO
64 64
DUVAL
64 75
PIRONKOVA
61 63
PEER
61 36 75
ORMAECHEA
75 36 62
SCHMIEDLOV
64 16 63
MCHALE
63 60
SHVEDOVA
67
0
63 64
SCHEEPERS
62 61
DAVIS
60 46 75
MATTEK-SAN
32 ab
DUVAL
75 75
PIRONKOVA
63 67
4
63
ORMAECHEA
76
2
61
MCHALE
63 64
DAVIS
76
6
63
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
25 Ποντοι
5,385 $
Q 3ο γύρο
18 Ποντοι
2,210 $
Q 2ος γύρος
13 Ποντοι
1,010 $
Q 1ος γύρος
1 Ποντοι
635 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Mattek-Sands B
2
Lepchenko V
Q 3ο γύρο
3
Morita A
Q 1ος γύρος
4
Ormaechea P
5
Mchale C
7
Tsurenko L
Q 2ος γύρος
8
Davis L
9
Goerges J
Q 3ο γύρο
Top 5
+ all
1
Zorro
19
pts
2
TheSnipper
16
pts
3
Zarbon
14
pts
4
Raphael1818
13
pts
5
tsetse24750
11
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple