Fermer
art_track
7
Νέα
chevron_right
11
Order of play / Results
chevron_right
9
Men Rankings
chevron_right
11
Women Rankings
chevron_right
5
Tournaments
chevron_right
5
Βίντεο
chevron_right
9
Φωτογραφίες
gamepad
12
Prediction Game
chevron_right
11
My info
chevron_right
15
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
8
Βαθμολογιες
chevron_right
7
Rules
forum
6
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Σάββατο 11 Μαΐου
Results
Σάββατο 11 Μαΐου
Παρασκευή 10 Μαΐου
Πέμπτη 9 Μαΐου
Τετάρτη 8 Μαΐου
Tournaments
Upcoming tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Prague 1
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Rublev vs Auger-Aliassime, το δραματικό τέλος της αναμέτρησης του 2ου γύρου στο Ρότερνταμ
Στιγμιότυπα Rublev vs Auger-Aliassime στον τελικό στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Auger-Aliassime - Lehecka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Last video
03:23
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Wang d. Plipuech
6/4, 4/6, 6/3
451 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,222 Fans
Τζόκοβιτς
43,847 Fans
Φέντερερ
41,183 Fans
Alexander Zverev
25,148 Fans
Carlos Alcaraz
22,247 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,307 Fans
Iga Swiatek
10,252 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,188 Fans
Μουγκουρούθα
8,425 Fans
Angelique Kerber
8,371 Fans
Full ranking
5
6
00
Hurkacz H
3
1
00
Ναδάλ
3
6
00
Paul T
2
4
00
Karatsev A
1
15
Koepfer D
2
00
Tiafoe F
4
40
Shang J
4
15
Napolitano S
2
3
40
Kasatkina D
4
6
A
Ναόμι Οζάκα
4
00
Comesana F
3
15
Pouille L
J.Draper
starting soon...
D.Medvedev
Today
M.Giron
at 17:00
A.Rublev
2017
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1968
Βαρκελώνη 2017
ATP 500 - Από 24 to 30 Απριλίου
14:48:59
10°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Σάββατο 22 Απριλίου
1
MONTEIRO
, Thiago
ROSOL
, Lukas
SAMPER-MON
, Jordi
10
DE SCHEPPE
, Kenny
2
SUGITA
, Yuichi
WC
KUHN
, Nicola
DIEZ
, Steven
12
IGNATIK
, Uladzimir
3
CHUNG
, Hyeon
GULBIS
, Ernests
TRUNGELLIT
, Marco
11
PELLA
, Guido
4
GIRALDO
, Santiago
LOPEZ PERE
, Enrique
WC
DAVIDOVICH
, Alejandro
7
CARBALLES
, Roberto
5
DANIEL
, Taro
WC
MUNAR
, Jaume
BRANDS
, Daniel
9
CERVANTES
, Inigo
6
RUBLEV
, Andrey
MASUR
, Daniel
WC
ROCA BATAL
, Oriol
8
RUUD
, Casper
MONTEIRO
63 67
4
63
SAMPER-MON
45 ab
SUGITA
76
5
62
DIEZ
76
2
64
CHUNG
76
2
62
PELLA
63 63
GIRALDO
26 76
4
63
DAVIDOVICH
36 62 62
DANIEL
62 61
BRANDS
64 36 61
MASUR
76
1
36 63
RUUD
64 61
MONTEIRO
61 67
4
61
DIEZ
64 76
7
CHUNG
62 64
GIRALDO
57 63 62
DANIEL
62 64
RUUD
60 62
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
10 Ποντοι
7,000 €
Q 2ος γύρος
4 Ποντοι
1,295 €
Q 1ος γύρος
0 Ποντοι
670 €
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Monteiro T
2
Sugita Y
Q 2ος γύρος
3
Chung H
4
Giraldo S
5
Daniel T
6
Rublev A
Q 1ος γύρος
7
Carballes Baena R
Q 1ος γύρος
8
Ruud C
Top 5
+ all
1
Ls7
34
pts
2
Edgar~21
31
pts
3
Vins
31
pts
4
xave27
31
pts
5
RogerIsMore
29
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple