Fermer
art_track
13
Νέα
chevron_right
7
Order of play / Results
chevron_right
12
Men Rankings
chevron_right
8
Women Rankings
chevron_right
12
Tournaments
chevron_right
14
Βίντεο
chevron_right
9
Φωτογραφίες
gamepad
10
Prediction Game
chevron_right
11
My info
chevron_right
5
Matches to bet
chevron_right
11
My prediction
chevron_right
8
Βαθμολογιες
chevron_right
9
Rules
forum
13
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Πέμπτη 23 Μαΐου
Παρασκευή 24 Μαΐου (begin at 03:00)
Results
Πέμπτη 23 Μαΐου
Τετάρτη 22 Μαΐου
Τρίτη 21 Μαΐου
Δευτέρα 20 Μαΐου
Tournaments
Playing tournaments
Γένοβα
Lyon
Strasbourg
Rabat
Upcoming tournaments
Γαλλικο Οπεν
Roland Garros
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Upcoming tournaments
Little Rock
Vicenza
La Nucia
Baotou
Kiseljak
Carnac
Brescia
Troisdorf
Montemor-O-Novo
Otocec 2
Klagenfurt
Santo Domingo 4
La Marsa
Changwon
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Zverev - Tabilo στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον τελικό Swiatek - Sabalenka στο χώμα της Ρώμης (WTA 1000)
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Στιγμιότυπα από τον τελικό Zverev - Jarry στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Jarry - Paul στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Last video
03:52
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kuczer d. Karatancheva
7/6
1
, 6/3
630 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,372 Fans
Τζόκοβιτς
43,999 Fans
Φέντερερ
41,193 Fans
Alexander Zverev
25,341 Fans
Carlos Alcaraz
22,352 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,337 Fans
Iga Swiatek
10,379 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,193 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,405 Fans
Full ranking
2
7
15
Τζόκοβιτς
0
5
15
Griekspoor T
1
4
30
Shevchenko A
1
6
15
Cobolli F
2
00
Mpetshi Perricard G
1
00
Gaston H
3
1
00
Linette M
5
6
30
Keys M
2
3
00
Sorribes Tormo S
5
6
00
Sherif M
5
30
Mazzola A
4
00
Ce G
4
2
00
Damas M
5
6
00
Kuhn N
S.Baez
starting soon...
C.Ruud
2023
2023
Vina del Mar 2023
ATP CH 75 - Από 13 to 19 Μαρτίου
12:54:26
24°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Κυριακή 12 Μαρτίου
1
DUTRA DA S
, Daniel
WC
TORRES
, Benjamin
KUZUHARA
, Bruno
9
PEREIRA
, Jose
2
VILLANUEVA
, Gonzalo
ARTNAK
, Bor
HUERTAS DE
, Conner
7
LEITE
, Wilson
3
LOPEZ SAN
, Alvaro
WC
CASTRO
, Cristobal
Alt
BOCCHI
, Lorenzo
8
PAZ
, Juan Pablo
4
GAIO
, Federico
Alt
ZORMANN DA
, Marcelo
Alt
BRUNA
, Nicolas
10
HUERTAS DE
, Arklon
5
BOSCARDIN
, Pedro
Alt
BOYER
, Tristan
WC
TORREALBA
, Benjamin
12
ALVES
, Mateus
6
HEIDE
, Gustavo
WC
ROJAS
, Matias
Alt
VILLALON
, Nicolas
11
LUZ
, Orlando
DUTRA DA S
61 62
PEREIRA
62 75
VILLANUEVA
67
8
64 62
LEITE
36 75 61
LOPEZ SAN
60 60
BOCCHI
76
2
76
4
GAIO
62 63
HUERTAS DE
76
3
60
BOYER
63 63
ALVES
62 63
HEIDE
63 63
LUZ
62 60
PEREIRA
76
6
75
LEITE
63 63
LOPEZ SAN
63 62
GAIO
26 61 61
ALVES
36 75 76
3
LUZ
64 63
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
4 Ποντοι
Q 2ος γύρος
2 Ποντοι
390 $
Q 1ος γύρος
0 Ποντοι
200 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Dutra Da Silva D
Q 2ος γύρος
2
Villanueva G
Q 2ος γύρος
3
Lopez San Martin A
4
Gaio F
5
Boscardin Dias P
Q 1ος γύρος
6
Heide G
Q 2ος γύρος
7
Leite W
8
Paz J
Q 1ος γύρος
Top 5
+ all
1
Luisfer
26
pts
2
mhscjuve
24
pts
3
elvelor
24
pts
4
Carlito11
22
pts
5
jayjayhk
21
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple