Fermer
art_track
11
Νέα
chevron_right
11
Order of play / Results
chevron_right
6
Men Rankings
chevron_right
5
Women Rankings
chevron_right
15
Tournaments
chevron_right
9
Βίντεο
chevron_right
8
Φωτογραφίες
gamepad
9
Prediction Game
chevron_right
14
My info
chevron_right
10
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
6
Βαθμολογιες
chevron_right
8
Rules
forum
14
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Κυριακή 19 Μαΐου
Δευτέρα 20 Μαΐου (begin at 08:00)
Results
Κυριακή 19 Μαΐου
Σάββατο 18 Μαΐου
Παρασκευή 17 Μαΐου
Πέμπτη 16 Μαΐου
Tournaments
Playing tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Γένοβα
Lyon
Strasbourg
Rabat
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Ο Τζόκοβιτς έμεινε άναυδος από τον Ταμπίλο! Στιγμιότυπα από τον 3ο γύρο μεταξύ του Σέρβου και του Χιλιανού στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Ναδάλ εναντίον Μπεργκς, Φονινί εναντίον Έβανς, Αρνάλντι εναντίον Μαγιό, Ντρέιπερ εναντίον Κόριτς και Όγκερ-Αλιασίμ/Τιαφόε εναντίον Σέλτον/Μπούμπλικ. Ακολουθούν τα σημαντικότερα στιγμιότυπα από τη 2η ημέρα στη Ρώμη (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Zverev - Tabilo στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Last video
05:25
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Oetzbach d. Iannaccone
6/3, 7/5
546 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,317 Fans
Τζόκοβιτς
43,945 Fans
Φέντερερ
41,190 Fans
Alexander Zverev
25,275 Fans
Carlos Alcaraz
22,312 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,339 Fans
Iga Swiatek
10,355 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,192 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,399 Fans
Full ranking
5
15
Altmaier D
5
30
Carballes Baena R
4
3
6
15
Kalinina A
3
6
3
15
Pavlyuchenkova A
3
3
6
40
Ferreira Silva F
4
6
4
A
Potenza L
6
00
Picchione A
1
00
Pereira J
4
30
Engel J
6
15
Colson T
D.Parry
starting soon...
E.Svitolina
A.Zverev
starting soon...
N.Jarry
Δευ 20
F.Marozsan
at 11:30
A.Shevchenko
2024
2024
2023
2022
2019
2018
2014
2013
Tunis 2024
ATP CH 75 - Από 13 to 18 Μαΐου
16:09:02
35°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Κυριακή 12 Μαΐου
1
BROUWER
, Gijs
CAMPANA LE
, Gerard
Alt
DODIG
, Matej
7
TABERNER
, Carlos
2
SKATOV
, Timofey
Alt
KWON
, Soonwoo
HOUKES
, Max
10
KOPP
, Sandro
3
LAMASINE
, Tristan
WC
BOUBAKER
, Youssef
SAFWAT
, Mohamed
8
GILL
, Felix
4
CHIDEKH
, Clement
WC
BENNOUR DI
, Anas
Alt
SANCHEZ JO
, Carlos
9
CECCHINATO
, Marco
5
VRBENSKY
, Michael
WC
BEN ARAB
, Mehdi
BONADIO
, Riccardo
12
BELLIER
, Antoine
6
WEIS
, Alexander
WC
KNANI
, Omar
Alt
EDMUND
, Kyle
11
MICHALSKI
, Daniel
CAMPANA LE
Forfait
TABERNER
75 62
SKATOV
64 63
HOUKES
60 26 64
LAMASINE
60 60
GILL
62 61
CHIDEKH
60 57 60
CECCHINATO
61 16 61
VRBENSKY
62 60
BONADIO
36 63 76
6
WEIS
64 60
EDMUND
64 64
CAMPANA LE
75 61
SKATOV
43 ab
GILL
62 63
CECCHINATO
61 75
VRBENSKY
46 63 64
WEIS
67
4
63 61
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
4 Ποντοι
Q 2ος γύρος
2 Ποντοι
400 $
Q 1ος γύρος
0 Ποντοι
210 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Brouwer G
Q 1ος γύρος
2
Skatov T
3
Lamasine T
Q 2ος γύρος
4
Chidekh C
Q 2ος γύρος
5
Vrbensky M
6
Weis A
7
Taberner C
Q 2ος γύρος
8
Gill F
Top 5
+ all
1
Florian R.
26
pts
2
leodu30
21
pts
3
BArtEC
16
pts
4
Carlos Escutia
15
pts
5
bigtoma
14
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple