Fermer
art_track
6
Νέα
chevron_right
6
Order of play / Results
chevron_right
15
Men Rankings
chevron_right
13
Women Rankings
chevron_right
15
Tournaments
chevron_right
9
Βίντεο
chevron_right
8
Φωτογραφίες
gamepad
15
Prediction Game
chevron_right
12
My info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
11
My prediction
chevron_right
6
Βαθμολογιες
chevron_right
8
Rules
forum
15
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Δευτέρα 13 Μαΐου
Results
Δευτέρα 13 Μαΐου
Κυριακή 12 Μαΐου
Σάββατο 11 Μαΐου
Παρασκευή 10 Μαΐου
Tournaments
Playing tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Γένοβα
Lyon
Strasbourg
Rabat
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Ναδάλ εναντίον Μπεργκς, Φονινί εναντίον Έβανς, Αρνάλντι εναντίον Μαγιό, Ντρέιπερ εναντίον Κόριτς και Όγκερ-Αλιασίμ/Τιαφόε εναντίον Σέλτον/Μπούμπλικ. Ακολουθούν τα σημαντικότερα στιγμιότυπα από τη 2η ημέρα στη Ρώμη (Masters 1000)
Στιγμιότυπα Rublev vs Auger-Aliassime στον τελικό στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Rublev vs Auger-Aliassime, το δραματικό τέλος της αναμέτρησης του 2ου γύρου στο Ρότερνταμ
Last video
04:21
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Uesugi d. Ochi
2/6, 6/3, 6/3
625 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,296 Fans
Τζόκοβιτς
43,880 Fans
Φέντερερ
41,188 Fans
Alexander Zverev
25,165 Fans
Carlos Alcaraz
22,258 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,311 Fans
Iga Swiatek
10,266 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,190 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,394 Fans
Full ranking
2
00
Auger-Aliassime F
0
30
De Minaur A
1
40
Ναόμι Οζάκα
1
15
Zheng Q
2
40
Keys M
1
30
Cirstea S
1
15
Pigato L
1
40
Bandecchi S
5
40
Herbert P
4
30
Luz O
2
6
00
Zeppieri G
0
2
30
Sweeny D
3
6
40
Galarneau A
0
2
40
Buldorini P
0
6
15
Huesler M
1
3
00
Virtanen O
0
2
40
Geerts M
1
6
30
Jacquet K
5
00
Jacquemot E
4
00
Bulgaru M
2
00
Skatov T
1
00
Houkes M
1
15
Lamasine T
1
30
Gill F
0
00
Chidekh C
2
40
Cecchinato M
Today
I.Swiatek
at 15:00
A.Kerber
Today
H.Medjedovic
at 19:00
D.Medvedev
Today
E.Svitolina
at 20:30
A.Sabalenka
2022
2023
2022
2021
2014
2013
Salinas 2022
ATP CH 80 - Από 4 to 9 Απριλίου
04:20:04
20°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Κυριακή 3 Απριλίου
1
SHIMABUKUR
, Sho
BYE
WC
CHAN BARAT
, Marcos Lee
7
LOCK
, Benjamin
2
LANGMO
, Christian
BYE
BAKER
, Blu
12
COZBINOV
, Alexander
3
DESCOTTE
, Matias Franco
PANTA
, Jorge
Alt
LOCK
, Courtney John
11
MYNENI
, Saketh
4
HOLT
, Brandon
WC
CASTRO
, Francisco
Alt
MERINO
, Alexander
10
HUERTAS DE
, Conner
5
NAKAGAWA
, Naoki
Alt
NEDUNCHEZH
, Jeevan
STATHAM
, Rubin
9
SUN
, Fajing
6
BRYMER
, Gage
WC
ALVARADO
, Patricio
WC
YCAZA AMAD
, Juan Jose
8
CORWIN
, Felix
SHIMABUKUR
LOCK
60 60
LANGMO
BAKER
64 16 61
DESCOTTE
61 36 64
MYNENI
61 61
HOLT
60 61
HUERTAS DE
61 61
NAKAGAWA
64 63
STATHAM
57 75 62
BRYMER
62 61
CORWIN
60 60
SHIMABUKUR
64 62
BAKER
Forfait
DESCOTTE
76
5
76
1
HOLT
46 63 62
NAKAGAWA
64 64
CORWIN
64 64
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
4 Ποντοι
Q 2ος γύρος
2 Ποντοι
260 $
Q 1ος γύρος
0 Ποντοι
130 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Shimabukuro S
2
Langmo C
Q 2ος γύρος
3
Descotte M
4
Holt B
5
Nakagawa N
6
Brymer G
Q 2ος γύρος
7
Lock B
Q 2ος γύρος
8
Corwin F
Top 5
+ all
1
cocosuaudeau
24
pts
2
Florian R.
20
pts
3
maurizio5
19
pts
4
djoko77
18
pts
5
Goldoni
17
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple