Fermer
art_track
10
Νέα
chevron_right
15
Order of play / Results
chevron_right
9
Men Rankings
chevron_right
11
Women Rankings
chevron_right
13
Tournaments
chevron_right
6
Βίντεο
chevron_right
14
Φωτογραφίες
gamepad
7
Prediction Game
chevron_right
6
My info
chevron_right
14
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
10
Βαθμολογιες
chevron_right
13
Rules
forum
13
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Παρασκευή 26 Απριλίου
Σάββατο 27 Απριλίου (begin at 04:00)
Results
Παρασκευή 26 Απριλίου
Πέμπτη 25 Απριλίου
Τετάρτη 24 Απριλίου
Τρίτη 23 Απριλίου
Tournaments
Upcoming tournaments
Μαδρίτη
Cagliari
Aix en Provence
Μαδριτη
Lleida
Saint-Malo
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Savannah
Shenzhen
Roma
Ostrava
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Upcoming tournaments
Guangzhou
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Αναμνήσεις - Όταν ο Φέντερερ κέρδισε τον μοναδικό τίτλο στο μπλε χώμα στην ιστορία του τένις. Εδώ είναι τα στιγμιότυπα από τον τελικό του στη Μαδρίτη το 2012 εναντίον του Berdych.
Στιγμιότυπα από τον τελικό Ruud - Τσιτσιπάς στο χωμάτινο γήπεδο της Βαρκελώνης
Ο Ruud ακινητοποίησε τον Τζόκοβιτς για τη μεγαλύτερη νίκη της καριέρας του στο ATP Tour! Στιγμιότυπα από τον δεύτερο ημιτελικό στο Μόντε Κάρλο.
Η παράδοση της κατάδυσης του πρωταθλητή στην πισίνα της Βαρκελώνης
Last video
03:31
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Seyboth Wild d. Musetti
6/4, 6/4
383 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
47,755 Fans
Τζόκοβιτς
43,684 Fans
Φέντερερ
41,171 Fans
Alexander Zverev
25,027 Fans
Carlos Alcaraz
22,018 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,309 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,191 Fans
Iga Swiatek
10,112 Fans
Μουγκουρούθα
8,431 Fans
Angelique Kerber
8,349 Fans
Full ranking
0
00
Shevchenko A
1
00
Alcaraz C
5
30
Hurkacz H
0
15
Draper J
5
6
15
Baez S
4
4
30
Van Assche L
5
40
Zheng Q
6
40
Putintseva Y
2
6
0
Rosatello C
6
3
6
Udvardy P
6
5
6
Dzumhur D
3
7
4
Dalla Valle E
1
40
Dellien H
2
A
Harris B
4
3
Bertrand R
6
6
Hussey G
3
6
15
Jubb P
1
3
30
Peliwo F
Σαβ 27
I.Swiatek
at 11:00
S.Cirstea
Σαβ 27
J.Sinner
at 12:30
L.Sonego
Σαβ 27
D.Medvedev
at 14:00
M.Arnaldi
2019
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Άνδρες
Γυναίκες
's-Hertogenbosch 2019
WTA International - Από 10 to 16 Ιουνίου
16:13:09
19°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Σάββατο 8 Ιουνίου
1
FERRO
, Fiona
WC
LIAUW A FO
, Noa
LISICKI
, Sabine
11
MINNEN
, Greet
2
MCHALE
, Christina
WC
VAN DER HO
, Rosalie
STEFKOVA
, Barbora
7
RYBAKINA
, Elena
3
BONAVENTUR
, Ysaline
WC
HARTONO
, Arianne
PATTINAMA
, Lesley
10
LOTTNER
, Antonia
4
BADOSA
, Paula
KAWA
, Katarzyna
STOLLAR
, Fanny
8
KORPATSCH
, Tamara
5
LEPCHENKO
, Varvara
WC
DE VROOME
, Indy
HONCOVA
, Michaela
9
KALINSKAYA
, Anna
6
HON
, Priscilla
GALFI
, Dalma
MELNIKOVA
, Marina
12
GARCIA PER
, Georgina
FERRO
75 64
MINNEN
67
5
61 64
MCHALE
63 63
RYBAKINA
76
5
60
BONAVENTUR
63 16 76
3
LOTTNER
61 62
BADOSA
36 63 64
STOLLAR
64 46 63
LEPCHENKO
61 64
KALINSKAYA
63 36 60
HON
76
5
64
MELNIKOVA
76
7
41 ab
MINNEN
64 63
RYBAKINA
62 76
5
BONAVENTUR
76
5
46 64
BADOSA
64 62
LEPCHENKO
62 76
5
HON
63 63
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
18 Ποντοι
Q 2ος γύρος
12 Ποντοι
823 €
Q 1ος γύρος
1 Ποντοι
484 €
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Ferro F
Q 2ος γύρος
2
Mchale C
Q 2ος γύρος
3
Bonaventure Y
4
Badosa P
5
Lepchenko V
6
Hon P
7
Rybakina E
8
Korpatsch T
Q 1ος γύρος
Top 5
+ all
1
Honey Badger
34
pts
2
To be determined
32
pts
3
MaenderAlkoor
31
pts
4
Warpedfrog
31
pts
5
cocosuaudeau
30
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple