Fermer
art_track
15
Νέα
chevron_right
10
Order of play / Results
chevron_right
10
Men Rankings
chevron_right
14
Women Rankings
chevron_right
13
Tournaments
chevron_right
9
Βίντεο
chevron_right
7
Φωτογραφίες
gamepad
9
Prediction Game
chevron_right
12
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
6
My prediction
chevron_right
12
Βαθμολογιες
chevron_right
8
Rules
forum
7
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Πέμπτη 16 Μαΐου
Παρασκευή 17 Μαΐου (begin at 03:00)
Results
Πέμπτη 16 Μαΐου
Τετάρτη 15 Μαΐου
Τρίτη 14 Μαΐου
Δευτέρα 13 Μαΐου
Tournaments
Playing tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Γένοβα
Lyon
Strasbourg
Rabat
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Ναδάλ εναντίον Μπεργκς, Φονινί εναντίον Έβανς, Αρνάλντι εναντίον Μαγιό, Ντρέιπερ εναντίον Κόριτς και Όγκερ-Αλιασίμ/Τιαφόε εναντίον Σέλτον/Μπούμπλικ. Ακολουθούν τα σημαντικότερα στιγμιότυπα από τη 2η ημέρα στη Ρώμη (Masters 1000)
Ο Νόβακ Τζόκοβιτς ξεκινά την εκστρατεία του στη Ρώμη απέναντι στον Moutet | Rome 2024 Highlights
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Ο Τζόκοβιτς έμεινε άναυδος από τον Ταμπίλο! Στιγμιότυπα από τον 3ο γύρο μεταξύ του Σέρβου και του Χιλιανού στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Last video
03:51
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kawamura d. Kulikova
6/0, 6/1
1041 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,308 Fans
Τζόκοβιτς
43,915 Fans
Φέντερερ
41,189 Fans
Alexander Zverev
25,195 Fans
Carlos Alcaraz
22,277 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,337 Fans
Iga Swiatek
10,297 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,190 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,399 Fans
Full ranking
2
30
Τσιτσιπάς
1
15
Jarry N
6
6
00
Niemeier J
5
3
00
Sonmez Z
2
4
6
00
Fils A
1
6
2
00
Van de Zandschulp B
6
6
2
Evans D
6
3
00
Mayot H
2
6
00
Nakashima B
3
4
00
Nishioka Y
5
40
Nardi L
5
15
Wolf J
4
7
15
Bautista Agut R
3
6
00
Daniel T
1
6
00
Passaro F
1
2
15
Galan D
4
15
Gadecki O
5
15
Cornet A
4
6
Goetz T
6
7
Burgic E
4
15
Tomic B
3
30
Corwin F
4
40
Ponwith N
3
40
McHugh A
5
00
Kuzuhara B
4
00
Neff A
5
15
Dickerson R
2
30
Adams H
Today
D.Collins
at 20:30
A.Sabalenka
Παρ 17
A.Tabilo
at 15:30
A.Zverev
2022
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
Playford 2022
ATP CH 80 - Από 24 to 30 Οκτωβρίου
02:56:17
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Κυριακή 23 Οκτωβρίου
1
RAI
, Ajeet
BYE
FITZGERALD
, Patrick
10
DELANEY
, Jake
2
SAVILLE
, Luke
JOVANOVSKI
, Nicholas
Alt
TAYLOR
, Adam
9
SOOKTON-EN
, Chanchai
3
TAKAHASHI
, Yusuke
Alt
TAYLOR
, Jason
Alt
PAPAC
, Tomislav Edward
Alt
GAAL
, Corey
4
ADDISON
, Aaron
BYE
WC
LAMCHINNIA
, Henry
11
MOTT
, Blake
5
HARPER
, Mitchell
WC
JIN
, Jeremy
WC
VAN RENSBU
, Sean
8
INUI
, Yuichiro
6
PUTTERGILL
, Calum
PR
DELANEY
, Jesse
Alt
BIANCHET
, Stefan
12
TALIC
, Zaharije-Zak
RAI
DELANEY
64 62
SAVILLE
63 46 63
SOOKTON-EN
60 61
TAKAHASHI
62 60
PAPAC
62 62
ADDISON
MOTT
64 64
JIN
36 76
5
64
VAN RENSBU
75 64
PUTTERGILL
75 62
TALIC
63 60
RAI
61 61
SAVILLE
64 60
TAKAHASHI
62 61
MOTT
62 64
JIN
57 63 64
PUTTERGILL
62 60
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
4 Ποντοι
Q 2ος γύρος
2 Ποντοι
260 $
Q 1ος γύρος
0 Ποντοι
130 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Rai A
2
Saville L
3
Takahashi Y
4
Addison A
Q 2ος γύρος
5
Harper M
Q 1ος γύρος
6
Puttergill C
8
Inui Y
Q 1ος γύρος
9
Sookton-Eng C
Q 2ος γύρος
Top 5
+ all
1
paillasse71
23
pts
2
Bilge
16
pts
3
leil44
16
pts
4
Salakibuki
14
pts
5
walter
14
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple