Fermer
art_track
13
Νέα
chevron_right
5
Order of play / Results
chevron_right
14
Men Rankings
chevron_right
14
Women Rankings
chevron_right
14
Tournaments
chevron_right
10
Βίντεο
chevron_right
15
Φωτογραφίες
gamepad
10
Prediction Game
chevron_right
8
My info
chevron_right
10
Matches to bet
chevron_right
10
My prediction
chevron_right
5
Βαθμολογιες
chevron_right
8
Rules
forum
11
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
1
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Σάββατο 11 Μαΐου
Results
Σάββατο 11 Μαΐου
Παρασκευή 10 Μαΐου
Πέμπτη 9 Μαΐου
Τετάρτη 8 Μαΐου
Tournaments
Upcoming tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Prague 1
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Στιγμιότυπα Rublev vs Auger-Aliassime στον τελικό στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Rublev vs Auger-Aliassime, το δραματικό τέλος της αναμέτρησης του 2ου γύρου στο Ρότερνταμ
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Auger-Aliassime - Lehecka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Last video
03:23
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Wang d. Plipuech
6/4, 4/6, 6/3
451 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,222 Fans
Τζόκοβιτς
43,847 Fans
Φέντερερ
41,183 Fans
Alexander Zverev
25,148 Fans
Carlos Alcaraz
22,247 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,307 Fans
Iga Swiatek
10,252 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,188 Fans
Μουγκουρούθα
8,425 Fans
Angelique Kerber
8,371 Fans
Full ranking
4
5
Draper J
6
7
Medvedev D
5
00
Baez S
5
00
Lajovic D
2
15
Munar J
1
15
Norrie C
2
1
6
Noskova L
6
6
3
Zheng Q
3
00
Haddad Maia B
2
15
Keys M
6
00
Kuzmanov D
5
00
Kovalik J
1
40
Jacquemot E
1
15
Janicijevic S
0
6
3
40
Hardt N
1
4
6
A
Berrettini J
1
5
15
Torres J
2
7
00
Habib H
M.Giron
starting soon...
A.Rublev
Τσιτσιπάς
starting soon...
J.Struff
Today
C.Gauff
at 19:00
J.Cristian
2022
2023
2022
2021
2020
2019
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Palerme 2022
WTA 250 - Από 18 to 24 Ιουλίου
17:09:49
27°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Σάββατο 16 Ιουλίου
Alt
BASSOLS RI
, Marina
WC
SPITERI
, Dalila
PAPAMICHAI
, Despina
9
ZAKHAROVA
, Anastasia
Alt
CE
, Gabriela
CHIRICO
, Louisa
WC
PIGATO
, Lisa
10
MUHAMMAD
, Asia
3
AVANESYAN
, Elina
WC
BRANCACCIO
, Nuria
DI LORENZO
, Francesca
11
ALVES
, Carolina
4
MASAROVA
, Rebeka
MENDEZ
, Seone
VIKHLYANTS
, Natalia
7
FOURLIS
, Jaimee
5
GRABHER
, Julia
PODOROSKA
, Nadia
JACQUEMOT
, Elsa
8
JEANJEAN
, Leolia
6
LEE
, Gabriela
WC
PAOLETTI
, Matilde
DI SARRA
, Federica
12
TIKHONOVA
, Anastasia
BASSOLS RI
62 63
PAPAMICHAI
64 64
CHIRICO
63 63
MUHAMMAD
76
5
62
AVANESYAN
64 75
ALVES
75 26 64
MASAROVA
64 26 63
FOURLIS
64 61
GRABHER
64 61
JEANJEAN
64 63
PAOLETTI
75 62
TIKHONOVA
26 75 63
BASSOLS RI
62 61
MUHAMMAD
Forfait
AVANESYAN
63 75
MASAROVA
57 63 64
JEANJEAN
64 36 62
PAOLETTI
63 64
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
18 Ποντοι
Q 2ος γύρος
12 Ποντοι
1,685 €
Q 1ος γύρος
1 Ποντοι
1,100 €
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
3
Avanesyan E
4
Masarova R
5
Grabher J
Q 2ος γύρος
6
Lee G
Q 1ος γύρος
7
Fourlis J
Q 2ος γύρος
8
Jeanjean L
9
Zakharova A
Q 1ος γύρος
10
Muhammad A
Top 5
+ all
1
Delpo Is Back
33
pts
2
DOMDOM
29
pts
3
pruno
29
pts
4
ptitfrere26
28
pts
5
bounty75
27
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple