Fermer
art_track
6
Νέα
chevron_right
12
Order of play / Results
chevron_right
5
Men Rankings
chevron_right
10
Women Rankings
chevron_right
8
Tournaments
chevron_right
5
Βίντεο
chevron_right
9
Φωτογραφίες
gamepad
7
Prediction Game
chevron_right
10
My info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
6
Βαθμολογιες
chevron_right
12
Rules
forum
13
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
1
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Σάββατο 11 Μαΐου
Results
Σάββατο 11 Μαΐου
Παρασκευή 10 Μαΐου
Πέμπτη 9 Μαΐου
Τετάρτη 8 Μαΐου
Tournaments
Upcoming tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Prague 1
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Rublev vs Auger-Aliassime, το δραματικό τέλος της αναμέτρησης του 2ου γύρου στο Ρότερνταμ
Στιγμιότυπα Rublev vs Auger-Aliassime στον τελικό στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Auger-Aliassime - Lehecka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Last video
03:23
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Wang d. Plipuech
6/4, 4/6, 6/3
451 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,222 Fans
Τζόκοβιτς
43,847 Fans
Φέντερερ
41,183 Fans
Alexander Zverev
25,148 Fans
Carlos Alcaraz
22,247 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,307 Fans
Iga Swiatek
10,252 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,188 Fans
Μουγκουρούθα
8,425 Fans
Angelique Kerber
8,371 Fans
Full ranking
4
00
Draper J
5
00
Medvedev D
1
3
00
Carballes Baena R
0
6
00
De Minaur A
5
6
00
Koepfer D
2
4
00
Tiafoe F
5
00
Fils A
5
00
Muller A
0
1
7
30
Shang J
1
6
6
40
Napolitano S
6
00
Noskova L
3
00
Zheng Q
3
6
00
Liu C
2
1
00
Ponchet J
3
00
Hardt N
5
30
Berrettini J
S.Cirstea
starting soon...
M.Vondrousov
Today
M.Giron
at 17:00
A.Rublev
Today
Τσιτσιπάς
at 17:00
J.Struff
Today
C.Gauff
at 19:00
J.Cristian
2022
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Nur-Sultan (Astana) 2022
ATP CH 80 - Από 18 to 24 Ιουλίου
20:00:41
3°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Κυριακή 17 Ιουλίου
1
EREL
, Yanki
BYE
WC
AITKULOV
, Arslanbek
10
GLINKA
, Daniil
2
PALAN
, Dominik
BYE
SHIN
, Maxim
11
ARUTIUNIAN
, Erik
3
HONG
, Seongchan
SONG
, Min Kyu
WC
ORYNBASAR
, Islam
12
TKEMALADZE
, Zura
4
NAM
, Ji-sung
ZGIROVSKY
, Alexander
WC
SIDOROV
, Nikita
7
PURTSELADZ
, Saba
5
RAWAT
, Sidharth
NOSKIN
, Egor
SAAR
, Karl Kiur
8
AYENI
, Alafia
6
DANILOV
, Savriyan
LIAONENKA
, Aliaksandr
WC
BATYUTENKO
, Max
9
LIUTAREVIC
, Ivan
EREL
GLINKA
60 61
PALAN
ARUTIUNIAN
62 64
HONG
61 64
TKEMALADZE
60 62
NAM
61 61
PURTSELADZ
63 60
NOSKIN
64 67
5
64
AYENI
57 76
5
64
DANILOV
64 75
LIUTAREVIC
62 63
EREL
26 76
7
62
PALAN
64 64
HONG
36 63 62
NAM
36 75 60
AYENI
57 61 60
LIUTAREVIC
64 62
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
4 Ποντοι
Q 2ος γύρος
2 Ποντοι
260 $
Q 1ος γύρος
0 Ποντοι
130 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Erel Y
2
Palan D
3
Hong S
4
Nam J
5
Rawat S
Q 1ος γύρος
6
Danilov S
Q 2ος γύρος
7
Purtseladze S
Q 2ος γύρος
8
Ayeni A
Top 5
+ all
1
VicellousDrum
22
pts
2
Andrea M.
16
pts
3
Mrock
14
pts
4
Rémi Fuster
14
pts
5
Bilge
12
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple