Fermer
art_track
15
Νέα
chevron_right
11
Order of play / Results
chevron_right
7
Men Rankings
chevron_right
7
Women Rankings
chevron_right
6
Tournaments
chevron_right
6
Βίντεο
chevron_right
10
Φωτογραφίες
gamepad
11
Prediction Game
chevron_right
10
My info
chevron_right
13
Matches to bet
chevron_right
14
My prediction
chevron_right
15
Βαθμολογιες
chevron_right
15
Rules
forum
7
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
1
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Σάββατο 11 Μαΐου
Results
Σάββατο 11 Μαΐου
Παρασκευή 10 Μαΐου
Πέμπτη 9 Μαΐου
Τετάρτη 8 Μαΐου
Tournaments
Upcoming tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Prague 1
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Rublev vs Auger-Aliassime, το δραματικό τέλος της αναμέτρησης του 2ου γύρου στο Ρότερνταμ
Στιγμιότυπα Rublev vs Auger-Aliassime στον τελικό στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Auger-Aliassime - Lehecka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Last video
03:23
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Wang d. Plipuech
6/4, 4/6, 6/3
451 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,222 Fans
Τζόκοβιτς
43,847 Fans
Φέντερερ
41,183 Fans
Alexander Zverev
25,148 Fans
Carlos Alcaraz
22,247 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,307 Fans
Iga Swiatek
10,252 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,188 Fans
Μουγκουρούθα
8,425 Fans
Angelique Kerber
8,371 Fans
Full ranking
1
00
Draper J
2
00
Medvedev D
3
15
Carballes Baena R
2
40
De Minaur A
0
6
40
Koepfer D
1
4
40
Tiafoe F
1
00
Fils A
2
00
Muller A
1
7
00
Shang J
2
6
15
Napolitano S
2
15
Noskova L
1
30
Zheng Q
6
00
Comesana F
7
00
Pouille L
6
00
Liu C
1
00
Ponchet J
2
40
Hardt N
2
30
Berrettini J
Today
M.Giron
at 17:00
A.Rublev
Today
Τσιτσιπάς
at 17:00
J.Struff
Today
C.Gauff
at 19:00
J.Cristian
2016
2016
2015
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
Nottingham 2016
ATP 250 - Από 20 to 26 Ιουνίου
14:33:17
12°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Πληροφορίες
Official name
Aegon Nottingham Open
Πόλη
Nottingham, Μεγάλη Βρετανία
Θέση
Nottingham Tennis Centre
Κατηγορία
ATP 250
Επιφάνεια
Γρασίδι (Υπαίθριος)
Ημερομηνία
Από 20 to 26 Ιουνίου 2016 (7 Ημέρες)
Qualifications
Σάββατο 18 Ιουνίου
Τα χρήματα του βραβείου
704,805 €
Website
www.lta.org.uk/fans-major-events/LTA-summer-grass-court-events/AEGON-International/
Prize list
2016
Johnson S
d.
Cuevas P
76
5
75
2015
Istomin D
d.
Querrey S
76
1
76
6
2008
Karlovic I
d.
Verdasco F
75 67
4
76
8
2007
Karlovic I
d.
Clement A
36 64 64
2006
Gasquet R
d.
Bjorkman J
64 63
2005
Gasquet R
d.
Mirnyi M
62 63
2004
Srichaphan P
d.
Johansson T
16 76
4
63
2003
Rusedski G
d.
Fish M
63 62
2002
Bjorkman J
d.
Arthurs W
62 67
5
62
2001
Johansson T
d.
Levy H
75 63
2000
Grosjean S
d.
Black B
76
7
63
1999
Pioline C
d.
Ullyett K
63 75
1998
Bjorkman J
d.
Black B
63 62
1997
Rusedski G
d.
Kucera K
64 75
1996
Siemerink J
d.
Stolle S
63 76
1995
Frana J
d.
Woodbridge T
76
4
63
Τα χρήματα του βραβείου
Τελικός
150 Ποντοι
79,345 €
Ημιτελικά
90 Ποντοι
45,170 €
Προημιτελικά
45 Ποντοι
26,070 €
3ος γύρος
20 Ποντοι
15,345 €
2ος γύρος
10 Ποντοι
5,435 €
1ος γύρος
0 Ποντοι
3,310 €
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Anderson K
Προημιτελικά
2
Cuevas P
Τελικός
3
Sousa J
2ος γύρος
4
Dolgopolov A
Προημιτελικά
5
Querrey S
3ος γύρος
6
Johnson S
7
Seppi A
Ημιτελικά
8
Muller G
Ημιτελικά
Top 5
+ all
1
Yagami
37
pts
2
jakopet
37
pts
3
Kinzad2017
36
pts
4
yoshi
35
pts
5
sergio83
34
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple