Fermer
art_track
11
Νέα
chevron_right
11
Order of play / Results
chevron_right
5
Men Rankings
chevron_right
8
Women Rankings
chevron_right
12
Tournaments
chevron_right
9
Βίντεο
chevron_right
8
Φωτογραφίες
gamepad
14
Prediction Game
chevron_right
12
My info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
9
Βαθμολογιες
chevron_right
6
Rules
forum
7
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Τετάρτη 8 Μαΐου
Results
Τετάρτη 8 Μαΐου
Τρίτη 7 Μαΐου
Δευτέρα 6 Μαΐου
Κυριακή 5 Μαΐου
Tournaments
Upcoming tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Prague 1
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Η αποχαιρετιστήρια τελετή του Ναδάλ μετά τον τελευταίο του αγώνα στο χώμα της Μαδρίτης
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Auger-Aliassime - Lehecka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Rublev vs Auger-Aliassime, το δραματικό τέλος της αναμέτρησης του 2ου γύρου στο Ρότερνταμ
Ο Μεντβέντεφ εγκαταλείπει τον αγώνα με τον Λεέκα στον προημιτελικό της Μαδρίτης. Στιγμιότυπα του αγώνα.
Last video
08:06
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Diyas d. Bhosale
7/5, 6/3
587 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,138 Fans
Τζόκοβιτς
43,814 Fans
Φέντερερ
41,181 Fans
Alexander Zverev
25,132 Fans
Carlos Alcaraz
22,221 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,306 Fans
Iga Swiatek
10,227 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,188 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,363 Fans
Full ranking
5
4
00
Holt B
3
6
00
Sekulic P
2
00
Bertola R
2
00
Te R
6
00
Li J
2
00
Tararudee L
0
15
Jang S
4
15
Cabrera L
6
6
Hule P
3
4
Sato N
1
15
Wu H
1
30
Lu J
0
3
Dang Y
3
6
Dong N
2
6
40
Naklo T
3
2
30
Liu Y
Today
A.Shevchenko
at 12:30
F.Marozsan
Today
T.Monteiro
at 14:00
G.Monfils
Today
C.Eubanks
at 15:30
T.Atmane
Today
C.Moutet
at 17:00
R.Safiullin
2024
2024
2023
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Linz 2024
WTA 500 - Από 29 Ιανουαρίου to 4 Φεβρουαρίου
08:21:28
4°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Κυριακή 28 Ιανουαρίου
1
MINNEN
, Greet
FRIEDSAM
, Anna-Lena
ARANGO
, Emiliana
9
BURRAGE
, Jodie
2
FRECH
, Magdalena
WC
SEIDEL
, Ella
BONDAR
, Anna
8
ERRANI
, Sara
3
KORPATSCH
, Tamara
DANILOVIC
, Olga
WC
KOLLER
, Arabella
12
ANDREEVA
, Erika
4
PARKS
, Alycia
STEFANINI
, Lucrezia
TEICHMANN
, Jil
10
BASSOLS RI
, Marina
5
CRISTIAN
, Jaqueline
MCNALLY
, Catherine
WC
KOSTIC
, Tamara
7
TAUSON
, Clara
6
MASAROVA
, Rebeka
PARRIZAS D
, Nuria
WC
NIEMEIER
, Jule
11
DART
, Harriet
FRIEDSAM
26 76
4
64
BURRAGE
61 64
SEIDEL
64 60
ERRANI
16 62 62
KORPATSCH
63 76
2
ANDREEVA
60 60
STEFANINI
57 61 64
BASSOLS RI
64 63
CRISTIAN
63 63
TAUSON
62 62
PARRIZAS D
64 57 64
NIEMEIER
76
7
62
BURRAGE
57 63 62
ERRANI
76
5
64
ANDREEVA
67
5
62 61
STEFANINI
62 60
TAUSON
62 60
NIEMEIER
63 61
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
25 Ποντοι
Q 2ος γύρος
13 Ποντοι
6,600 $
Q 1ος γύρος
1 Ποντοι
3,375 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Minnen G
Q 1ος γύρος
2
Frech M
Q 1ος γύρος
3
Korpatsch T
Q 2ος γύρος
4
Parks A
Q 1ος γύρος
5
Cristian J
Q 2ος γύρος
6
Masarova R
Q 1ος γύρος
7
Tauson C
8
Errani S
Top 5
+ all
1
Delpo Is Back
36
pts
2
Didier Hugé
32
pts
3
Chauff
30
pts
4
MrG
28
pts
5
Oldtimewasbetter
27
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple