Fermer
art_track
9
Νέα
chevron_right
11
Order of play / Results
chevron_right
6
Men Rankings
chevron_right
14
Women Rankings
chevron_right
8
Tournaments
chevron_right
5
Βίντεο
chevron_right
9
Φωτογραφίες
gamepad
13
Prediction Game
chevron_right
12
My info
chevron_right
9
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
13
Βαθμολογιες
chevron_right
13
Rules
forum
7
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Δευτέρα 13 Μαΐου
Results
Δευτέρα 13 Μαΐου
Κυριακή 12 Μαΐου
Σάββατο 11 Μαΐου
Παρασκευή 10 Μαΐου
Tournaments
Playing tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Γένοβα
Lyon
Strasbourg
Rabat
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Ναδάλ εναντίον Μπεργκς, Φονινί εναντίον Έβανς, Αρνάλντι εναντίον Μαγιό, Ντρέιπερ εναντίον Κόριτς και Όγκερ-Αλιασίμ/Τιαφόε εναντίον Σέλτον/Μπούμπλικ. Ακολουθούν τα σημαντικότερα στιγμιότυπα από τη 2η ημέρα στη Ρώμη (Masters 1000)
Στιγμιότυπα Rublev vs Auger-Aliassime στον τελικό στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Rublev vs Auger-Aliassime, το δραματικό τέλος της αναμέτρησης του 2ου γύρου στο Ρότερνταμ
Last video
04:21
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Uesugi d. Ochi
2/6, 6/3, 6/3
625 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,296 Fans
Τζόκοβιτς
43,880 Fans
Φέντερερ
41,188 Fans
Alexander Zverev
25,165 Fans
Carlos Alcaraz
22,258 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,311 Fans
Iga Swiatek
10,266 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,190 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,394 Fans
Full ranking
1
40
Auger-Aliassime F
0
15
De Minaur A
1
00
Ναόμι Οζάκα
1
00
Zheng Q
2
00
Keys M
1
00
Cirstea S
1
00
Pigato L
1
00
Bandecchi S
5
30
Herbert P
4
15
Luz O
1
6
40
Zeppieri G
0
2
15
Sweeny D
3
6
40
Galarneau A
0
2
A
Buldorini P
6
15
Huesler M
3
40
Virtanen O
0
2
30
Geerts M
1
6
00
Jacquet K
4
40
Jacquemot E
4
30
Bulgaru M
1
15
Skatov T
1
15
Houkes M
1
00
Lamasine T
1
00
Gill F
0
00
Chidekh C
2
00
Cecchinato M
Today
I.Swiatek
at 15:00
A.Kerber
Today
H.Medjedovic
at 19:00
D.Medvedev
Today
E.Svitolina
at 20:30
A.Sabalenka
2016
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Άνδρες
Γυναίκες
Indian Wells 2016
WTA Premier - Από 9 to 20 Μαρτίου
02:18:00
27°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Δευτέρα 7 Μαρτίου
1
FRIEDSAM
, Anna-Lena
GLUSHKO
, Julia
GOLUBIC
, Viktorija
16
GIBBS
, Nicole
2
ZHENG
, Saisai
WC
KENIN
, Sofia
BAINDL
, Kateryna
24
PARMENTIER
, Pauline
3
VOLODKO
, Kateryna
KANIA-CHOD
, Paula
WC
SANCHEZ
, Maria
19
DOMINGUEZ
, Lourdes
4
HSIEH
, Su-Wei
HAN
, XinYun
WC
VICKERY
, Sachia
14
PLISKOVA
, Kristyna
5
FLIPKENS
, Kirsten
CHIRICO
, Louisa
KARATANTCH
, Sesil
13
SASNOVICH
, Aliaksandra
6
KONJUH
, Ana
WOZNIAK
, Aleksandra
DUAN
, Yingying
20
BERTENS
, Kiki
7
SIEGEMUND
, Laura
WOLFE
, Jarmila
PASZEK
, Tamira
17
Ναόμι Οζάκα
8
NARA
, Kurumi
TIG
, Patricia Maria
CEPEDE ROY
, Veronica
22
KOUKALOVA
, Klara
9
VESNINA
, Elena
WC
BOSERUP
, Julia
WC
KINGSLEY
, Raveena
21
SINIAKOVA
, Katerina
10
KONTAVEIT
, Anett
SAKKARI
, Maria
OZAKI
, Risa
18
LINETTE
, Magda
11
SEVASTOVA
, Anastasija
PEGULA
, Jessica
WC
TOWNSEND
, Taylor
15
RODINA
, Evgeniya
12
VEKIC
, Donna
MESTACH
, An-Sophie
CEPELOVA
, Jana
23
TATISHVILI
, Anna
FRIEDSAM
46 60 64
GIBBS
75 75
ZHENG
75 62
PARMENTIER
16 76
3
61
VOLODKO
60 64
DOMINGUEZ
76
3
36 62
HAN
75 61
PLISKOVA
60 46 63
FLIPKENS
75 63
SASNOVICH
75 64
WOZNIAK
61 63
BERTENS
36 63 60
SIEGEMUND
62 62
Ναόμι Οζάκα
57 64 64
NARA
62 61
CEPEDE ROY
61 64
BOSERUP
64 63
SINIAKOVA
63 61
KONTAVEIT
64 63
OZAKI
26 76
3
64
SEVASTOVA
62 62
TOWNSEND
62 76
1
VEKIC
63 46 61
CEPELOVA
26 75 61
GIBBS
64 57 75
PARMENTIER
62 76
2
VOLODKO
64 60
PLISKOVA
61 62
SASNOVICH
61 62
BERTENS
64 62
SIEGEMUND
62 63
NARA
64 61
SINIAKOVA
60 62
OZAKI
76
5
64
TOWNSEND
62 57 62
VEKIC
63 26 62
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
30 Ποντοι
11,000 $
Q 2ος γύρος
20 Ποντοι
2,515 $
Q 1ος γύρος
2 Ποντοι
1,285 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Friedsam A
Q 2ος γύρος
2
Zheng S
Q 2ος γύρος
3
Volodko K
4
Hsieh S
Q 1ος γύρος
5
Flipkens K
Q 2ος γύρος
6
Konjuh A
Q 1ος γύρος
7
Siegemund L
8
Nara K
Top 5
+ all
1
Pag
56
pts
2
Thibaut C.
54
pts
3
sмasн.
51
pts
4
JiiC
51
pts
5
el_flooo
50
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple