Fermer
art_track
12
Νέα
chevron_right
11
Order of play / Results
chevron_right
12
Men Rankings
chevron_right
7
Women Rankings
chevron_right
11
Tournaments
chevron_right
14
Βίντεο
chevron_right
6
Φωτογραφίες
gamepad
14
Prediction Game
chevron_right
11
My info
chevron_right
13
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
15
Βαθμολογιες
chevron_right
8
Rules
forum
10
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Δευτέρα 13 Μαΐου
Results
Δευτέρα 13 Μαΐου
Κυριακή 12 Μαΐου
Σάββατο 11 Μαΐου
Παρασκευή 10 Μαΐου
Tournaments
Playing tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Γένοβα
Lyon
Strasbourg
Rabat
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Ναδάλ εναντίον Μπεργκς, Φονινί εναντίον Έβανς, Αρνάλντι εναντίον Μαγιό, Ντρέιπερ εναντίον Κόριτς και Όγκερ-Αλιασίμ/Τιαφόε εναντίον Σέλτον/Μπούμπλικ. Ακολουθούν τα σημαντικότερα στιγμιότυπα από τη 2η ημέρα στη Ρώμη (Masters 1000)
Στιγμιότυπα Rublev vs Auger-Aliassime στον τελικό στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Rublev vs Auger-Aliassime, το δραματικό τέλος της αναμέτρησης του 2ου γύρου στο Ρότερνταμ
Last video
04:21
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Uesugi d. Ochi
2/6, 6/3, 6/3
625 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,296 Fans
Τζόκοβιτς
43,880 Fans
Φέντερερ
41,188 Fans
Alexander Zverev
25,165 Fans
Carlos Alcaraz
22,258 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,311 Fans
Iga Swiatek
10,266 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,190 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,394 Fans
Full ranking
3
3
6
Ochi M
6
6
2
Uesugi K
Today
I.Swiatek
at 15:00
A.Kerber
Today
H.Medjedovic
at 19:00
D.Medvedev
Today
E.Svitolina
at 20:30
A.Sabalenka
2024
2024
2023
2020
2019
2017
2015
Hua Hin 2024
WTA 250 - Από 29 Ιανουαρίου to 4 Φεβρουαρίου
13:45:48
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Σάββατο 27 Ιανουαρίου
1
BIRRELL
, Kimberly
ZAKHAROVA
, Anastasia
KAWA
, Katarzyna
11
KORNEEVA
, Alina
2
GADECKI
, Olivia
PRESTON
, Taylah
WC
PODGORICHA
, Lidia
9
MAKAROVA
, Ekaterina
3
HONTAMA
, Mai
SUN
, Lulu
WC
ZHENG
, Saisai
7
TIKHONOVA
, Anastasia
4
GALFI
, Dalma
ABDURAIMOV
, Nigina
WC
DEEPERM
, Viera
12
SAKATSUME
, Himeno
5
PAQUET
, Chloe
BARA
, Irina
GRAMMATIKO
, Valentini
10
UDVARDY
, Panna
6
HARTONO
, Arianne
WC
OUNMUANG
, Salakthip
PR
HESSE
, Amandine
8
SAVILLE
, Daria
ZAKHAROVA
67
4
62 64
KORNEEVA
76
1
61
PRESTON
75 62
MAKAROVA
64 60
HONTAMA
62 62
TIKHONOVA
63 75
GALFI
75 57 64
SAKATSUME
62 62
PAQUET
61 60
UDVARDY
63 63
HARTONO
61 60
SAVILLE
63 76
4
KORNEEVA
62 63
PRESTON
63 61
HONTAMA
61 63
GALFI
75 64
PAQUET
64 64
HARTONO
75 63
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
18 Ποντοι
Q 2ος γύρος
12 Ποντοι
2,140 $
Q 1ος γύρος
1 Ποντοι
1,380 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Birrell K
Q 1ος γύρος
2
Gadecki O
Q 1ος γύρος
3
Hontama M
4
Galfi D
5
Paquet C
6
Hartono A
7
Tikhonova A
Q 2ος γύρος
8
Saville D
Q 2ος γύρος
Top 5
+ all
1
Aydoz
38
pts
2
Paul57
34
pts
3
Alycia
32
pts
4
Coocoun
31
pts
5
GrosKev
29
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple