Fermer
art_track
14
Νέα
chevron_right
6
Order of play / Results
chevron_right
6
Men Rankings
chevron_right
13
Women Rankings
chevron_right
14
Tournaments
chevron_right
15
Βίντεο
chevron_right
15
Φωτογραφίες
gamepad
6
Prediction Game
chevron_right
12
My info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
8
My prediction
chevron_right
10
Βαθμολογιες
chevron_right
11
Rules
forum
7
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Τετάρτη 8 Μαΐου
Results
Τετάρτη 8 Μαΐου
Τρίτη 7 Μαΐου
Δευτέρα 6 Μαΐου
Κυριακή 5 Μαΐου
Tournaments
Upcoming tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Prague 1
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Η αποχαιρετιστήρια τελετή του Ναδάλ μετά τον τελευταίο του αγώνα στο χώμα της Μαδρίτης
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Auger-Aliassime - Lehecka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Rublev vs Auger-Aliassime, το δραματικό τέλος της αναμέτρησης του 2ου γύρου στο Ρότερνταμ
Ο Μεντβέντεφ εγκαταλείπει τον αγώνα με τον Λεέκα στον προημιτελικό της Μαδρίτης. Στιγμιότυπα του αγώνα.
Last video
08:06
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kuramochi d. Imamura
6/3, 6/4
507 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,138 Fans
Τζόκοβιτς
43,814 Fans
Φέντερερ
41,181 Fans
Alexander Zverev
25,132 Fans
Carlos Alcaraz
22,221 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,308 Fans
Iga Swiatek
10,225 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,189 Fans
Μουγκουρούθα
8,427 Fans
Angelique Kerber
8,355 Fans
Full ranking
1
6
30
Kachmazov A
0
1
15
Hong S
5
00
Inglis M
4
00
Ma Y
3
6
40
Kawaguchi N
4
1
A
Lee Y
5
3
30
Okamura K
3
6
40
Zheng W
3
6
30
Yuan C
5
3
00
Li Z
1
40
Chen M
0
40
Giavara H
2
15
Sun Y
1
30
Ren Y
3
6
00
Yamaguchi M
0
3
00
Miyahara C
Today
A.Shevchenko
at 12:30
F.Marozsan
Today
T.Monteiro
at 14:00
G.Monfils
Today
C.Eubanks
at 15:30
T.Atmane
Today
C.Moutet
at 17:00
R.Safiullin
2021
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
Hambourg 2021
ATP 500 - Από 12 to 18 Ιουλίου
05:51:07
10°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Σάββατο 10 Ιουλίου
1
TABERNER
, Carlos
WC
GUTTAU
, Niklas
MASUR
, Daniel
12
PETROVIC
, Danilo
2
SEYBOTH WI
, Thiago
WC
ROSENKRANZ
, Mats
DIEZ
, Steven
8
OTTE
, Oscar
3
KOVALIK
, Jozef
ZHANG
, Zhizhen
WC
LANE
, Lewie
7
NAGAL
, Sumit
4
DZUMHUR
, Damir
MARTERER
, Maximilian
KAMKE
, Tobias
11
GIANNESSI
, Alessandro
5
O'CONNELL
, Christopher
GULBIS
, Ernests
HORANSKY
, Filip
9
MOLCAN
, Alex
6
VARILLAS
, Juan Pablo
FOREJTEK
, Jonas
MOLLEKER
, Rudolf
10
BAEZ
, Sebastian
TABERNER
61 62
MASUR
26 64 63
SEYBOTH WI
63 61
DIEZ
64 64
ZHANG
64 64
NAGAL
63 61
MARTERER
57 62 63
GIANNESSI
63 64
O'CONNELL
63 60
MOLCAN
76
5
62
VARILLAS
75 62
BAEZ
75 62
TABERNER
26 76
5
64
SEYBOTH WI
63 75
ZHANG
64 62
MARTERER
36 63 75
MOLCAN
63 57 63
VARILLAS
62 36 76
7
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
20 Ποντοι
9,010 €
Q 2ος γύρος
10 Ποντοι
1,015 €
Q 1ος γύρος
0 Ποντοι
560 €
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Taberner C
2
Seyboth Wild T
3
Kovalik J
Q 1ος γύρος
4
Dzumhur D
Q 1ος γύρος
5
O'Connell C
Q 2ος γύρος
6
Varillas J
7
Nagal S
Q 2ος γύρος
8
Otte O
Q 1ος γύρος
Top 5
+ all
1
Ls7
33
pts
2
fix
28
pts
3
Max08Messi
26
pts
4
Thắng Trần
24
pts
5
edji
24
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple