Fermer
art_track
11
Νέα
chevron_right
6
Order of play / Results
chevron_right
12
Men Rankings
chevron_right
5
Women Rankings
chevron_right
8
Tournaments
chevron_right
9
Βίντεο
chevron_right
6
Φωτογραφίες
gamepad
7
Prediction Game
chevron_right
9
My info
chevron_right
8
Matches to bet
chevron_right
6
My prediction
chevron_right
5
Βαθμολογιες
chevron_right
13
Rules
forum
14
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Σάββατο 11 Μαΐου
Results
Σάββατο 11 Μαΐου
Παρασκευή 10 Μαΐου
Πέμπτη 9 Μαΐου
Τετάρτη 8 Μαΐου
Tournaments
Upcoming tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Prague 1
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Rublev vs Auger-Aliassime, το δραματικό τέλος της αναμέτρησης του 2ου γύρου στο Ρότερνταμ
Στιγμιότυπα Rublev vs Auger-Aliassime στον τελικό στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Auger-Aliassime - Lehecka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Last video
03:23
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Wang d. Plipuech
6/4, 4/6, 6/3
451 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,222 Fans
Τζόκοβιτς
43,847 Fans
Φέντερερ
41,183 Fans
Alexander Zverev
25,148 Fans
Carlos Alcaraz
22,247 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,307 Fans
Iga Swiatek
10,252 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,188 Fans
Μουγκουρούθα
8,425 Fans
Angelique Kerber
8,371 Fans
Full ranking
1
00
Arnaldi M
2
15
Jarry N
2
00
Seyboth Wild T
1
15
Etcheverry T
3
15
Davidovich Fokina A
2
15
Medjedovic H
1
30
Swiatek I
1
15
Putintseva Y
1
40
Badosa P
2
A
Shnaider D
1
00
Molcan A
3
00
Onclin G
4
15
Bu Y
5
15
Sekulic P
3
1
40
Gerasimov E
2
6
30
Kachmazov A
2
30
Maleckova J
2
00
Salkova D
2
00
Erjavec V
3
00
Barthel M
6
6
Dougaz A
4
2
Andaloro F
2
00
Klizan M
1
00
Collarini A
0
30
Kuhn N
1
30
Martin Tiffon P
Today
J.Draper
at 14:30
D.Medvedev
Today
M.Giron
at 17:00
A.Rublev
Today
C.Gauff
at 19:00
J.Cristian
2022
2022
2021
2020
Forli 2022
ATP CH 50 - Από 3 to 9 Ιανουαρίου
11:28:00
18°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Κυριακή 2 Ιανουαρίου
1
BENCHETRIT
, Elliot
BELLUCCI
, Mattia
WC
GIGANTE
, Matteo
11
SIMON
, Tobias
Alt
VILARDO
, Francesco
WC
CAPORALI
, Filippo
NIKLAS-SAL
, Patrik
9
SASIKUMAR
, Mukund
3
ANDREEV
, Adrian
Alt
MANAFOV
, Vladyslav
WC
CARPANO
, Cesare
8
LAZAROV
, Alexandar
4
VRBENSKY
, Michael
WC
BUSCAGLION
, Pietro
Alt
MICELI
, Marco
12
WEIS
, Alexander
5
EJUPOVIC
, Elmar
BORTOLOTTI
, Marco
ECHARGUI
, Moez
7
YEVSEYEV
, Denis
6
SETKIC
, Aldin
BERTOLA
, Remy
GALOPPINI
, Davide
10
BONDAREVSK
, Yan
BENCHETRIT
63 64
GIGANTE
76
5
63
VILARDO
64 61
SASIKUMAR
63 64
ANDREEV
63 62
LAZAROV
61 61
VRBENSKY
61 61
MICELI
46 76
2
60
EJUPOVIC
63 62
YEVSEYEV
75 61
SETKIC
46 75 64
BONDAREVSK
62 61
BENCHETRIT
62 63
SASIKUMAR
62 64
LAZAROV
64 75
VRBENSKY
26 64 75
YEVSEYEV
67
8
76
5
62
SETKIC
63 76
3
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
4 Ποντοι
Q 2ος γύρος
2 Ποντοι
225 €
Q 1ος γύρος
0 Ποντοι
115 €
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Benchetrit E
3
Andreev A
Q 2ος γύρος
4
Vrbensky M
5
Ejupovic E
Q 2ος γύρος
6
Setkic A
7
Yevseyev D
8
Lazarov A
9
Sasikumar M
Top 5
+ all
1
pib
21
pts
2
Insomnia35
20
pts
3
Jef1990
18
pts
4
Marie ka _Touffix
16
pts
5
hobiwan5
15
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple