Fermer
art_track
14
Νέα
chevron_right
11
Order of play / Results
chevron_right
9
Men Rankings
chevron_right
9
Women Rankings
chevron_right
5
Tournaments
chevron_right
15
Βίντεο
chevron_right
12
Φωτογραφίες
gamepad
13
Prediction Game
chevron_right
15
My info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
10
My prediction
chevron_right
11
Βαθμολογιες
chevron_right
11
Rules
forum
12
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Παρασκευή 10 Μαΐου (begin at 04:00)
Results
Πέμπτη 9 Μαΐου
Τετάρτη 8 Μαΐου
Τρίτη 7 Μαΐου
Δευτέρα 6 Μαΐου
Tournaments
Upcoming tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Prague 1
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Auger-Aliassime - Lehecka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Rublev vs Auger-Aliassime, το δραματικό τέλος της αναμέτρησης του 2ου γύρου στο Ρότερνταμ
Στιγμιότυπα Rublev vs Auger-Aliassime στον τελικό στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Ο Μεντβέντεφ εγκαταλείπει τον αγώνα με τον Λεέκα στον προημιτελικό της Μαδρίτης. Στιγμιότυπα του αγώνα.
Last video
08:06
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,155 Fans
Τζόκοβιτς
43,818 Fans
Φέντερερ
41,181 Fans
Alexander Zverev
25,135 Fans
Carlos Alcaraz
22,225 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,306 Fans
Iga Swiatek
10,235 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,189 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,364 Fans
Full ranking
3
6
00
Lajovic D
4
3
00
Sonego L
3
3
6
00
McDonald M
4
6
4
00
Karatsev A
1
4
30
Altmaier D
0
6
15
Nardi L
Today
Τζόκοβιτς
at 19:00
C.Moutet
2023
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Άνδρες
Γυναίκες
Eastbourne 2023
WTA 500 - Από 26 Ιουνίου to 1 Ιουλίου
23:03:29
16°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Σάββατο 24 Ιουνίου
1
MARTIC
, Petra
MARINO
, Rebecca
UDVARDY
, Panna
7
BOGDAN
, Ana
2
PAOLINI
, Jasmine
WC
STOIBER
, Ranah
WC
BURRAGE
, Jodie
9
RAKHIMOVA
, Kamilla
Alt
DOLEHIDE
, Caroline
BRENGLE
, Madison
PR
STRYCOVA
, Barbora
Alt
BETOVA
, Margarita
4
DAVIS
, Lauren
PARRY
, Diane
MARTINCOVA
, Tereza
10
FRECH
, Magdalena
5
PUTINTSEVA
, Yulia
WC
WATSON
, Heather
OSORIO
, Camila
12
BUCSA
, Cristina
6
FRUHVIRTOV
, Linda
WC
MCDONALD
, Ella
GALFI
, Dalma
11
WANG
, Xiyu
MARTIC
64 36 75
BOGDAN
64 64
PAOLINI
46 62 64
BURRAGE
67
5
75 76
4
BRENGLE
76
2
57 76
3
STRYCOVA
62 61
DAVIS
36 61 62
MARTINCOVA
64 46 75
WATSON
63 34 ab
OSORIO
46 64 62
FRUHVIRTOV
61 60
WANG
61 10 ab
BOGDAN
57 64 64
PAOLINI
75 64
BRENGLE
63 63
DAVIS
76
0
76
0
OSORIO
76
0
62
WANG
64 62
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
25 Ποντοι
Q 2ος γύρος
13 Ποντοι
4,362 $
Q 1ος γύρος
1 Ποντοι
2,240 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Martic P
Q 2ος γύρος
2
Paolini J
4
Davis L
5
Putintseva Y
Q 1ος γύρος
6
Fruhvirtova L
Q 2ος γύρος
7
Bogdan A
9
Rakhimova K
Q 1ος γύρος
10
Frech M
Q 1ος γύρος
Top 5
+ all
1
Český
39
pts
2
Kim_
29
pts
3
Rafael W.
28
pts
4
Oldtimewasbetter
26
pts
5
konnors
25
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple