Fermer
art_track
14
Νέα
chevron_right
7
Order of play / Results
chevron_right
7
Men Rankings
chevron_right
14
Women Rankings
chevron_right
6
Tournaments
chevron_right
12
Βίντεο
chevron_right
9
Φωτογραφίες
gamepad
6
Prediction Game
chevron_right
15
My info
chevron_right
14
Matches to bet
chevron_right
14
My prediction
chevron_right
11
Βαθμολογιες
chevron_right
9
Rules
forum
13
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Σάββατο 11 Μαΐου
Results
Σάββατο 11 Μαΐου
Παρασκευή 10 Μαΐου
Πέμπτη 9 Μαΐου
Τετάρτη 8 Μαΐου
Tournaments
Upcoming tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Prague 1
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Rublev vs Auger-Aliassime, το δραματικό τέλος της αναμέτρησης του 2ου γύρου στο Ρότερνταμ
Στιγμιότυπα Rublev vs Auger-Aliassime στον τελικό στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Auger-Aliassime - Lehecka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Last video
03:23
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Wang d. Plipuech
6/4, 4/6, 6/3
451 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,222 Fans
Τζόκοβιτς
43,847 Fans
Φέντερερ
41,183 Fans
Alexander Zverev
25,148 Fans
Carlos Alcaraz
22,247 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,307 Fans
Iga Swiatek
10,252 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,188 Fans
Μουγκουρούθα
8,425 Fans
Angelique Kerber
8,371 Fans
Full ranking
2
15
Bu Y
1
00
Sekulic P
1
00
Gerasimov E
6
00
Kachmazov A
I.Swiatek
starting soon...
Y.Putintseva
Today
J.Draper
at 14:30
D.Medvedev
2024
2024
2023
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Άνδρες
Γυναίκες
Brisbane 2024
WTA 500 - Από 1 to 7 Ιανουαρίου
19:00:17
27°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Παρασκευή 29 Δεκεμβρίου
1
SASNOVICH
, Aliaksandra
WC
MENDEZ
, Seone
SONMEZ
, Zeynep
7
WATSON
, Heather
2
YASTREMSKA
, Dayana
PR
HSIEH
, Su-Wei
WC
INGLIS
, Maddison
12
STARODUBTS
, Yuliia
3
HONTAMA
, Mai
PAQUET
, Chloe
HON
, Priscilla
8
RIERA
, Julia
4
GADECKI
, Olivia
PR
KRUNIC
, Aleksandra
WC
FOURLIS
, Jaimee
9
SAVINYKH
, Valeria
5
SRAMKOVA
, Rebecca
BABOS
, Timea
WC
GIBSON
, Talia
11
JEANJEAN
, Leolia
6
BAPTISTE
, Hailey
KNUTSON
, Gabriela
LANSERE
, Sofya
10
CAPURRO TA
, Martina
SASNOVICH
61 63
SONMEZ
36 61 63
YASTREMSKA
62 62
STARODUBTS
63 26 64
HONTAMA
75 63
RIERA
36 76
3
63
GADECKI
75 60
SAVINYKH
67
8
75 62
BABOS
76
1
64
GIBSON
46 63 64
BAPTISTE
61 60
LANSERE
62 61
SONMEZ
64 75
YASTREMSKA
63 63
RIERA
67
3
61 61
GADECKI
63 62
BABOS
57 75 62
BAPTISTE
63 75
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
25 Ποντοι
Q 2ος γύρος
13 Ποντοι
10,300 $
Q 1ος γύρος
1 Ποντοι
5,200 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Sasnovich A
Q 2ος γύρος
2
Yastremska D
3
Hontama M
Q 2ος γύρος
4
Gadecki O
5
Sramkova R
Q 1ος γύρος
6
Baptiste H
7
Watson H
Q 1ος γύρος
8
Riera J
Top 5
+ all
1
VALAZ
43
pts
2
labbe
40
pts
3
Alycia
40
pts
4
Honey Badger
40
pts
5
Didier Hugé
38
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple