Fermer
art_track
7
Νέα
chevron_right
6
Order of play / Results
chevron_right
9
Men Rankings
chevron_right
5
Women Rankings
chevron_right
10
Tournaments
chevron_right
13
Βίντεο
chevron_right
12
Φωτογραφίες
gamepad
11
Prediction Game
chevron_right
12
My info
chevron_right
12
Matches to bet
chevron_right
12
My prediction
chevron_right
6
Βαθμολογιες
chevron_right
13
Rules
forum
10
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Παρασκευή 10 Μαΐου (begin at 04:00)
Results
Πέμπτη 9 Μαΐου
Τετάρτη 8 Μαΐου
Τρίτη 7 Μαΐου
Δευτέρα 6 Μαΐου
Tournaments
Upcoming tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Prague 1
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Auger-Aliassime - Lehecka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Rublev vs Auger-Aliassime, το δραματικό τέλος της αναμέτρησης του 2ου γύρου στο Ρότερνταμ
Στιγμιότυπα Rublev vs Auger-Aliassime στον τελικό στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Sabalenka - Rybakina στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Last video
12:56
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,178 Fans
Τζόκοβιτς
43,836 Fans
Φέντερερ
41,182 Fans
Alexander Zverev
25,145 Fans
Carlos Alcaraz
22,235 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,306 Fans
Iga Swiatek
10,235 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,189 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,364 Fans
Full ranking
Next
Live
Today
A.Zverev
at 14:30
A.Vukic
Today
M.Kecmanovic
at 15:30
C.Ruud
Today
K.Volynets
at 18:00
A.Sabalenka
Today
Τζόκοβιτς
at 19:00
C.Moutet
1999
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
Amersfoort 1999
WTA Internationnal Series - Από 2 to 8 Αυγούστου
03:05:58
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
Πληροφορίες
Official name
Dutch Open Tennis Amersfoort
Πόλη
Amersfoort, Ολλανδία
Θέση
Κατηγορία
WTA Internationnal Series
Επιφάνεια
Πηλός (Υπαίθριος)
Ημερομηνία
Από 2 to 8 Αυγούστου 1999 (6 Ημέρες)
Τα χρήματα του βραβείου
475,000 $
Website
www.dutchopentennis.nl/english/
Prize list
2008
Montanes A
d.
Darcis S
16 75 63
2007
Darcis S
d.
Eschauer W
61 76
1
2006
Τζόκοβιτς
d.
Massu N
76
0
64
2005
Gonzalez F
d.
Calleri A
75 63
2004
Verkerk M
d.
Gonzalez F
76
5
46 64
2003
Massu N
d.
Sluiter R
64 76
3
62
2002
Chela J
d.
Costa A
61 76
4
2001
Corretja A
d.
El Aynaoui Y
63 57 76 36 64
2000
Gustafsson M
d.
Sluiter R
67
4
63 76
5
61
1999
El Aynaoui Y
d.
Zabaleta M
60 63
1998
Norman M
d.
Fromberg R
63 63 26 64
1997
Dosedel S
d.
Moya C
76
4
76
5
67
4
62
1996
Clavet F
d.
El Aynaoui Y
75 61 61
1995
Rios M
d.
Siemerink J
64 75 64
1994
Novacek K
d.
Fromberg R
75 64 76
7
1993
Costa C
d.
Gustafsson M
61 62 63
1992
Novacek K
d.
Arrese J
62 63 26 75
1991
Gustafsson M
d.
Arrese J
57 76
2
26 61 60
1990
Clavet F
d.
Masso E
36 64 62 60
1989
Novacek K
d.
Sanchez E
62 64
1988
Sanchez E
d.
Perez-Roldan G
63 61 36 63
1987
Mecir Sr. M
d.
Perez-Roldan G
64 16 63 62
1986
Muster T
d.
Hlasek J
61 63 63
1985
Osterthun R
d.
Carlsson K
46 46 64 62 63
1984
Jarryd A
d.
Smid T
63 63 26 62
1983
Smid T
d.
Taroczy B
64 64
1982
Taroczy B
d.
Mottram B
76 67 63 76
1981
Taroczy B
d.
Gunthardt H
63 67 64
1980
Taroczy B
d.
Ismail H
63 62 61
1979
Taroczy B
d.
Smid T
62 62 61
1978
Taroczy B
d.
Okker T
26 61 62 64
1977
Proisy P
d.
Alvarez E
60 62 60
1976
Taroczy B
d.
Cano R
67 26 61 63 64
1975
Vilas G
d.
Franulovic Z
64 67 62 63
1974
Vilas G
d.
Phillips-Moore B
64 62 16 63
1973
Okker T
d.
Gimeno A
26 64 64 67 63
1972
Cooper J
d.
Kary H
61 36 1210 36 62
1971
Battrick G
d.
Case R
63 64 97
1970
Okker T
d.
Taylor R
46 60 61 63
1969
Okker T
d.
Taylor R
108 79 64 64
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Hrbaty D
1ος γύρος
2
Lapentti N
Ημιτελικά
3
Zabaleta M
Τελικός
4
Meligeni F
Προημιτελικά
5
Norman M
1ος γύρος
6
El Aynaoui Y
7
Medvedev A
2ος γύρος
8
Safin M
Ημιτελικά
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple