Fermer
art_track
8
Νέα
chevron_right
12
Order of play / Results
chevron_right
13
Men Rankings
chevron_right
9
Women Rankings
chevron_right
9
Tournaments
chevron_right
10
Βίντεο
chevron_right
14
Φωτογραφίες
gamepad
10
Prediction Game
chevron_right
14
My info
chevron_right
14
Matches to bet
chevron_right
12
My prediction
chevron_right
5
Βαθμολογιες
chevron_right
8
Rules
forum
9
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
2
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Πέμπτη 23 Μαΐου
Παρασκευή 24 Μαΐου (begin at 03:00)
Results
Πέμπτη 23 Μαΐου
Τετάρτη 22 Μαΐου
Τρίτη 21 Μαΐου
Δευτέρα 20 Μαΐου
Tournaments
Playing tournaments
Γένοβα
Lyon
Strasbourg
Rabat
Upcoming tournaments
Γαλλικο Οπεν
Roland Garros
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Upcoming tournaments
Little Rock
Vicenza
La Nucia
Baotou
Kiseljak
Carnac
Brescia
Troisdorf
Montemor-O-Novo
Otocec 2
Klagenfurt
Santo Domingo 4
La Marsa
Changwon
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Zverev - Tabilo στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον τελικό Swiatek - Sabalenka στο χώμα της Ρώμης (WTA 1000)
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Στιγμιότυπα από τον τελικό Zverev - Jarry στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Jarry - Paul στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Last video
03:52
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kuczer d. Karatancheva
7/6
1
, 6/3
630 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,372 Fans
Τζόκοβιτς
43,999 Fans
Φέντερερ
41,193 Fans
Alexander Zverev
25,341 Fans
Carlos Alcaraz
22,352 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,337 Fans
Iga Swiatek
10,379 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,193 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,405 Fans
Full ranking
3
7
15
Kotov P
4
6
15
Bublik A
4
3
00
Michelsen A
4
6
30
Machac T
7
4
6
Stearns P
5
6
4
Bronzetti L
5
6
2
00
Barrere G
3
2
6
00
Kudla D
3
6
2
00
Diallo G
2
2
6
00
Ritschard A
0
7
15
Buyukakcay C
5
5
30
Mcphee K
6
6
Poullain L
2
2
Reco A
Τζόκοβιτς
starting soon...
T.Griekspoor
2024
2024
2023
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Χόμπαρτ 2024
WTA 250 - Από 8 to 13 Ιανουαρίου
01:11:07
20°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Σάββατο 6 Ιανουαρίου
1
PODOROSKA
, Nadia
WC
BOLTON
, Elysia
SHNAIDER
, Diana
8
YUAN
, Yue
2
PUTINTSEVA
, Yulia
HIBINO
, Nao
BIRRELL
, Kimberly
11
CRISTIAN
, Jaqueline
3
WICKMAYER
, Yanina
WC
CHAN
, Hao-Ching
BURRAGE
, Jodie
9
OSORIO
, Camila
4
FRECH
, Magdalena
BANKS
, Amarni
DAY
, Kayla
7
TOMOVA
, Viktoriya
Alt
KHROMACHEV
, Irina
BAI
, Zhuoxuan
WC
BOZOVIC
, Alexandra
10
GOLUBIC
, Viktorija
6
SCHMIEDLOV
, Anna Karolina
ZIDANSEK
, Tamara
WC
PARNABY
, Alana
12
FRUHVIRTOV
, Linda
PODOROSKA
62 62
YUAN
75 46 64
PUTINTSEVA
62 62
BIRRELL
64 64
CHAN
36 64 62
OSORIO
63 64
FRECH
63 61
TOMOVA
36 60 63
BAI
62 63
GOLUBIC
60 61
SCHMIEDLOV
61 63
FRUHVIRTOV
63 60
YUAN
46 64 76
2
PUTINTSEVA
63 64
OSORIO
64 61
FRECH
61 63
GOLUBIC
61 64
SCHMIEDLOV
64 62
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
18 Ποντοι
Q 2ος γύρος
12 Ποντοι
2,140 $
Q 1ος γύρος
1 Ποντοι
1,380 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Podoroska N
Q 2ος γύρος
2
Putintseva Y
3
Wickmayer Y
Q 1ος γύρος
4
Frech M
6
Schmiedlova A
7
Tomova V
Q 2ος γύρος
8
Yuan Y
9
Osorio C
Top 5
+ all
1
Delpo Is Back
28
pts
2
Oargwius
24
pts
3
Alycia
24
pts
4
GrosKev
23
pts
5
Coocoun
21
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple