Fermer
art_track
12
Νέα
chevron_right
11
Order of play / Results
chevron_right
13
Men Rankings
chevron_right
11
Women Rankings
chevron_right
12
Tournaments
chevron_right
13
Βίντεο
chevron_right
10
Φωτογραφίες
gamepad
9
Prediction Game
chevron_right
7
My info
chevron_right
9
Matches to bet
chevron_right
6
My prediction
chevron_right
12
Βαθμολογιες
chevron_right
10
Rules
forum
8
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Πέμπτη 23 Μαΐου
Παρασκευή 24 Μαΐου (begin at 03:00)
Results
Πέμπτη 23 Μαΐου
Τετάρτη 22 Μαΐου
Τρίτη 21 Μαΐου
Δευτέρα 20 Μαΐου
Tournaments
Playing tournaments
Γένοβα
Lyon
Strasbourg
Rabat
Upcoming tournaments
Γαλλικο Οπεν
Roland Garros
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Upcoming tournaments
Little Rock
Vicenza
La Nucia
Baotou
Kiseljak
Carnac
Brescia
Troisdorf
Montemor-O-Novo
Otocec 2
Klagenfurt
Santo Domingo 4
La Marsa
Changwon
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Zverev - Tabilo στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον τελικό Swiatek - Sabalenka στο χώμα της Ρώμης (WTA 1000)
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Στιγμιότυπα από τον τελικό Zverev - Jarry στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Jarry - Paul στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Last video
03:52
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kuczer d. Karatancheva
7/6
1
, 6/3
630 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,372 Fans
Τζόκοβιτς
43,999 Fans
Φέντερερ
41,193 Fans
Alexander Zverev
25,341 Fans
Carlos Alcaraz
22,352 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,337 Fans
Iga Swiatek
10,379 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,193 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,405 Fans
Full ranking
3
7
00
Τζόκοβιτς
0
5
00
Griekspoor T
1
4
00
Shevchenko A
2
6
00
Cobolli F
2
40
Mpetshi Perricard G
1
15
Gaston H
3
1
40
Linette M
5
6
40
Keys M
2
3
30
Sorribes Tormo S
5
6
15
Sherif M
6
00
Mazzola A
4
00
Ce G
4
2
30
Damas M
5
6
15
Kuhn N
S.Baez
starting soon...
C.Ruud
2015
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Ντουμπάι 2015
WTA Premier - Από 15 to 21 Φεβρουαρίου
20:56:48
21°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Παρασκευή 13 Φεβρουαρίου
1
WOLFE
, Jarmila
PEER
, Shahar
EGUCHI
, Misa
11
VOEGELE
, Stefanie
2
LUCIC-BARO
, Mirjana
Alt
ATAWO
, Raquel
PUTINTSEVA
, Yulia
12
DULGHERU
, Alexandra
3
SMITKOVA
, Tereza
WC
RODIONOVA
, Arina
WC
RODIONOVA
, Anastasia
Alt
ROSOLSKA
, Alicja
4
ZHANG
, Shuai
BEYGELZIME
, Yuliya
WC
NAYDENOVA
, Aleksandrina
15
DOI
, Misaki
5
GOERGES
, Julia
MINELLA
, Mandy
DABROWSKI
, Gabriela
16
KUDRYAVTSE
, Alla
6
VESNINA
, Elena
Alt
SPEARS
, Abigail
BAINDL
, Kateryna
14
KONJUH
, Ana
7
SINIAKOVA
, Katerina
BYCHKOVA
, Ekaterina
PANOVA
, Alexandra
10
BABOS
, Timea
17
RODINA
, Evgeniya
WC
AL NABHANI
, Fatma
KUCOVA
, Kristina
13
WANG
, Qiang
WOLFE
62 46 63
EGUCHI
46 61 64
LUCIC-BARO
62 64
DULGHERU
46 75 63
RODIONOVA
46 61 42 ab
RODIONOVA
61 61
BEYGELZIME
63 34 ab
NAYDENOVA
Forfait
GOERGES
36 64 63
DABROWSKI
64 62
VESNINA
76
3
63
BAINDL
64 63
SINIAKOVA
60 46 61
BABOS
64 64
RODINA
63 61
WANG
62 46 62
WOLFE
62 62
LUCIC-BARO
57 62 62
RODIONOVA
62 01 ab
BEYGELZIME
75 61
DABROWSKI
64 36 63
BAINDL
76
5
64
BABOS
61 46 61
WANG
61 46 62
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
30 Ποντοι
7,474 $
Q 2ος γύρος
20 Ποντοι
3,820 $
Q 1ος γύρος
1 Ποντοι
1,965 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Wolfe J
2
Lucic-Baroni M
3
Smitkova T
Q 1ος γύρος
4
Zhang S
Q 1ος γύρος
5
Goerges J
Q 2ος γύρος
6
Vesnina E
Q 2ος γύρος
7
Siniakova K
Q 2ος γύρος
10
Babos T
Top 5
+ all
1
Zebulon 84
42
pts
2
Mkola
41
pts
3
federerforever
37
pts
4
Nephtys
37
pts
5
celinemars
36
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple