Fermer
art_track
8
Νέα
chevron_right
13
Order of play / Results
chevron_right
15
Men Rankings
chevron_right
6
Women Rankings
chevron_right
9
Tournaments
chevron_right
10
Βίντεο
chevron_right
13
Φωτογραφίες
gamepad
12
Prediction Game
chevron_right
15
My info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
5
My prediction
chevron_right
12
Βαθμολογιες
chevron_right
6
Rules
forum
8
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Τρίτη 21 Μαΐου
Τετάρτη 22 Μαΐου (begin at 03:00)
Results
Τρίτη 21 Μαΐου
Δευτέρα 20 Μαΐου
Κυριακή 19 Μαΐου
Σάββατο 18 Μαΐου
Tournaments
Playing tournaments
Γένοβα
Lyon
Strasbourg
Rabat
Upcoming tournaments
Γαλλικο Οπεν
Roland Garros
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Upcoming tournaments
Little Rock
Vicenza
La Nucia
Baotou
Kiseljak
Carnac
Brescia
Troisdorf
Montemor-O-Novo
Otocec 2
Klagenfurt
Santo Domingo 4
La Marsa
Changwon
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Zverev - Tabilo στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Ναδάλ εναντίον Μπεργκς, Φονινί εναντίον Έβανς, Αρνάλντι εναντίον Μαγιό, Ντρέιπερ εναντίον Κόριτς και Όγκερ-Αλιασίμ/Τιαφόε εναντίον Σέλτον/Μπούμπλικ. Ακολουθούν τα σημαντικότερα στιγμιότυπα από τη 2η ημέρα στη Ρώμη (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον τελικό Swiatek - Sabalenka στο χώμα της Ρώμης (WTA 1000)
Ο Τζόκοβιτς έμεινε άναυδος από τον Ταμπίλο! Στιγμιότυπα από τον 3ο γύρο μεταξύ του Σέρβου και του Χιλιανού στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Last video
04:12
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Michelsen d. Kovacevic
3/6, 6/3, 6/4
583 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,325 Fans
Τζόκοβιτς
43,953 Fans
Φέντερερ
41,191 Fans
Alexander Zverev
25,311 Fans
Carlos Alcaraz
22,322 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,338 Fans
Iga Swiatek
10,368 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,192 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,402 Fans
Full ranking
2
30
Cobolli F
1
30
Shelton B
1
40
Vukic A
2
A
Bublik A
3
00
Bai Z
2
00
Cocciaretto E
0
6
3
00
Ramos-Vinolas A
3
4
6
30
Vavassori A
2
7
2
30
Rincon D
1
5
6
15
Rodionov J
0
6
00
Faria J
1
2
00
Tabur C
2
6
30
Popko D
2
7
15
Royer V
1
6
6
15
Tu L
0
4
7
15
Crawford O
1
00
Bassols Ribera M
4
00
Stakusic M
3
4
30
Arango E
1
6
15
Avdeeva J
0
30
Kalieva E
3
30
Pigossi L
6
3
1
Zavatska K
6
6
5
Starodubtseva Y
2
6
30
Bulgaru M
3
4
00
Falei A
1
00
Kawa K
1
00
Knutson G
Τετ 22
S.Ofner
at 14:30
C.Ruud
Τετ 22
Τζόκοβιτς
at 18:00
Y.Hanfmann
2022
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Μπέργκαμο 2022
ATP CH 80 - Από 31 Οκτωβρίου to 6 Νοεμβρίου
18:23:16
8°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Πληροφορίες
Official name
Trofeo Perrel - Faip
Πόλη
Bergame, Ιταλία
Θέση
PalaNorda
Κατηγορία
ATP CH 80
Επιφάνεια
Σκληρά (Εσωτερικός)
Ημερομηνία
Από 31 Οκτωβρίου to 6 Νοεμβρίου 2022 (7 Ημέρες)
Qualifications
Κυριακή 30 Οκτωβρίου
Τα χρήματα του βραβείου
45,730 €
Website
www.atpbergamo.com/
Prize list
2023
Draper J
d.
Goffin D
16 76
3
63
2022
Virtanen O
d.
Struff J
62 75
2021
Rune H
d.
Ilkel C
75 76
6
2019
Sinner J
d.
Marcora R
63 61
2018
Berrettini M
d.
Napolitano S
62 36 62
2017
Janowicz J
d.
Halys Q
64 64
2016
Herbert P
d.
Gerasimov E
63 76
5
2015
Paire B
d.
Nedovyesov A
63 76
3
2014
Bolelli S
d.
Struff J
76
6
64
2013
Przysiezny M
d.
Struff J
46 76
5
76
5
Τα χρήματα του βραβείου
Νικητής
80 Ποντοι
6,190 €
Τελικός
50 Ποντοι
3,650 €
Ημιτελικά
30 Ποντοι
2,160 €
Προημιτελικά
16 Ποντοι
1,260 €
2ος γύρος
7 Ποντοι
730 €
1ος γύρος
0 Ποντοι
450 €
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Majchrzak K
1ος γύρος
2
Borges N
Ημιτελικά
3
Zhang Z
2ος γύρος
4
Barrere G
1ος γύρος
5
Van Rijthoven T
1ος γύρος
6
Machac T
1ος γύρος
7
Jarry N
1ος γύρος
8
Verdasco F
1ος γύρος
Top 5
+ all
1
Boccaccio
28
pts
2
Hugo40
24
pts
3
jayjayhk
23
pts
4
TonyN
21
pts
5
goran29
20
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple