Fermer
art_track
7
Νέα
chevron_right
13
Order of play / Results
chevron_right
7
Men Rankings
chevron_right
15
Women Rankings
chevron_right
8
Tournaments
chevron_right
6
Βίντεο
chevron_right
6
Φωτογραφίες
gamepad
6
Prediction Game
chevron_right
7
My info
chevron_right
13
Matches to bet
chevron_right
14
My prediction
chevron_right
7
Βαθμολογιες
chevron_right
15
Rules
forum
11
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Κυριακή 19 Μαΐου
Δευτέρα 20 Μαΐου (begin at 08:00)
Results
Κυριακή 19 Μαΐου
Σάββατο 18 Μαΐου
Παρασκευή 17 Μαΐου
Πέμπτη 16 Μαΐου
Tournaments
Playing tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Γένοβα
Lyon
Strasbourg
Rabat
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Ο Τζόκοβιτς έμεινε άναυδος από τον Ταμπίλο! Στιγμιότυπα από τον 3ο γύρο μεταξύ του Σέρβου και του Χιλιανού στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Ναδάλ εναντίον Μπεργκς, Φονινί εναντίον Έβανς, Αρνάλντι εναντίον Μαγιό, Ντρέιπερ εναντίον Κόριτς και Όγκερ-Αλιασίμ/Τιαφόε εναντίον Σέλτον/Μπούμπλικ. Ακολουθούν τα σημαντικότερα στιγμιότυπα από τη 2η ημέρα στη Ρώμη (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Zverev - Tabilo στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Last video
05:25
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Oetzbach d. Iannaccone
6/3, 7/5
546 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,317 Fans
Τζόκοβιτς
43,945 Fans
Φέντερερ
41,190 Fans
Alexander Zverev
25,275 Fans
Carlos Alcaraz
22,312 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,339 Fans
Iga Swiatek
10,355 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,192 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,399 Fans
Full ranking
15
Zverev A
00
Jarry N
5
00
Altmaier D
6
00
Carballes Baena R
4
3
6
40
Kalinina A
3
6
3
15
Pavlyuchenkova A
3
3
6
00
Ferreira Silva F
5
6
4
15
Potenza L
6
00
Picchione A
1
00
Pereira J
1
4
00
Engel J
0
6
00
Colson T
D.Parry
starting soon...
E.Svitolina
Δευ 20
F.Marozsan
at 11:30
A.Shevchenko
2019
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2010
2009
2008
2007
2006
Κωνσταντινούπολη 2019
WTA International - Από 22 to 28 Απριλίου
18:12:21
18°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Σάββατο 20 Απριλίου
1
KUDERMETOV
, Veronika
OLMOS
, Giuliana
DI GIUSEPP
, Martina
8
TOMOVA
, Viktoriya
2
BAINDL
, Kateryna
WC
CENGIZ
, Berfu
MRDEZA
, Tereza
11
DULGHERU
, Alexandra
3
JOROVIC
, Ivana
WC
SOYLU
, Ipek
SIZIKOVA
, Yana
9
KOVINIC
, Danka
4
GLUSHKO
, Julia
WC
SONMEZ
, Zeynep
BARA
, Irina
12
RODIONOVA
, Arina
5
BABOS
, Timea
HAAS
, Barbara
IVAKHNENKO
, Valentyna
10
RYBAKINA
, Elena
6
STOLLAR
, Fanny
WC
OZ
, Ipek
BONDAR
, Anna
7
BOGDAN
, Ana
KUDERMETOV
76
7
61
DI GIUSEPP
63 62
BAINDL
60 62
DULGHERU
36 62 63
JOROVIC
61 36 62
SIZIKOVA
63 12 ab
GLUSHKO
63 62
BARA
61 61
BABOS
75 67
4
61
RYBAKINA
61 10 ab
OZ
63 61
BOGDAN
26 63 63
KUDERMETOV
64 61
BAINDL
62 64
JOROVIC
61 62
BARA
26 64 62
RYBAKINA
64 30 ab
BOGDAN
60 62
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
18 Ποντοι
Q 2ος γύρος
12 Ποντοι
1,020 $
Q 1ος γύρος
1 Ποντοι
600 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Kudermetova V
2
Baindl K
3
Jorovic I
4
Glushko J
Q 2ος γύρος
5
Babos T
Q 2ος γύρος
6
Stollar F
Q 1ος γύρος
7
Bogdan A
8
Tomova V
Q 1ος γύρος
Top 5
+ all
1
Kraken
34
pts
2
julia
29
pts
3
konnors
26
pts
4
Alycia
25
pts
5
retourdepoutre
24
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple