Fermer
art_track
12
Νέα
chevron_right
14
Order of play / Results
chevron_right
6
Men Rankings
chevron_right
5
Women Rankings
chevron_right
12
Tournaments
chevron_right
7
Βίντεο
chevron_right
10
Φωτογραφίες
gamepad
8
Prediction Game
chevron_right
9
My info
chevron_right
12
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
14
Βαθμολογιες
chevron_right
11
Rules
forum
10
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Παρασκευή 14 Ιουνίου
Results
Παρασκευή 14 Ιουνίου
Πέμπτη 13 Ιουνίου
Τετάρτη 12 Ιουνίου
Τρίτη 11 Ιουνίου
Tournaments
Playing tournaments
Στουτγκάρδη
's-Hertogenbosch
Pérouse
Nottingham 2
Nottingham
's-Hertogenbosch
Valence
Upcoming tournaments
Χάλε
Queens
Sassuolo
Ilkley
Berlin
Birmingham
Gaiba
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Alcaraz / Swiatek
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Lyon
Bratislava 1
Lima 1
Wichita
Villeneuve-Loubet
Elvas
Martos
Rabat
Risskov Aarhus
Biarritz
Guimaraes
Taizhou
Gdansk
Upcoming tournaments
Poznan
Santa Cruz de la Sierra 2
Blois
Mungia
Luzhou
Tulsa
Duffel
Cattolica
Montauban
Changwon
Ilkley
Olomouc
Ystad
Wichita
Luzhou
Taipei
Tauste
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Δείτε τον Ζβέρεφ να μιλάει για τον τελικό με τον Αλκαράζ μετά τη νίκη του στον ημιτελικό του Roland-Garros 2024
Δείτε τη συνέντευξη Τύπου του Sinner μετά τον αγώνα μετά την ήττα του στον ημιτελικό από τον Alcaraz στο Roland-Garros 2024
Δείτε τη συνέντευξη Τύπου του Alcaraz μετά τον αγώνα μετά τη νίκη του στον ημιτελικό με τον Sinner στο Roland-Garros 2024
Δείτε τη συνέντευξη του Zverev μετά τον αγώνα στο γήπεδο μετά τη νίκη του στα προημιτελικά του Roland-Garros 2024
Δείτε τη συνέντευξη του Alcaraz μετά τον αγώνα στο γήπεδο μετά τη νίκη του στα προημιτελικά του Roland-Garros 2024
Last video
12:48
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Hesse d. Jacquemot
6/3, 6/2
1072 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,836 Fans
Τζόκοβιτς
44,584 Fans
Φέντερερ
41,239 Fans
Alexander Zverev
25,968 Fans
Carlos Alcaraz
23,129 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,343 Fans
Iga Swiatek
10,696 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,211 Fans
Angelique Kerber
8,449 Fans
Μουγκουρούθα
8,427 Fans
Full ranking
1
00
Berrettini M
2
00
Duckworth J
0
2
15
Kalieva E
1
6
30
Li A
5
40
Zapata Miralles B
3
30
Djere L
0
30
Gaston H
3
00
Basilashvili N
1
3
00
Landaluce M
3
6
00
Kovalik J
2
00
Jorge M
3
00
Jorge F
0
30
Knutson G
4
15
Sebov K
A.De Minaur
Διακόπηκε
Ραόνιτς
2023
2024
2023
Skopje 2023
ATP CH 75 - Από 22 to 27 Μαΐου
16:14:08
14°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Κυριακή 21 Μαΐου
1
NAGAL
, Sumit
RAMANATHAN
, Ramkumar
Alt
HALIAK
, Mikalai
11
BOBROV
, Bogdan
2
VALKUSZ
, Mate
WC
BUGARIKJ
, Berk
VILLANUEVA
, Gonzalo
10
BOURGUE
, Mathias
3
KASNIKOWSK
, Maks
PR
ROLA
, Blaz
WC
SRBLJAK
, Gorazd
9
AJDUKOVIC
, Duje
4
WEIS
, Alexander
BUTVILAS
, Edas
TOPO
, Marko
12
LUZ
, Orlando
5
BLANCH
, Ulises
LEITE
, Wilson
Alt
MILEV
, Yanaki
8
BOSCARDIN
, Pedro
Alt
DRZEWIECKI
, Karol
WC
DURGUTI
, Besir
WC
MARKOVSKI
, Obrad
7
KARLOVSKIY
, Evgeny
NAGAL
63 63
BOBROV
75 64
VALKUSZ
64 61
BOURGUE
62 62
KASNIKOWSK
16 75 75
AJDUKOVIC
60 62
WEIS
64 46 62
TOPO
61 64
LEITE
10 ab
BOSCARDIN
62 76
3
DRZEWIECKI
62 61
MARKOVSKI
62 61
NAGAL
60 62
VALKUSZ
62 60
KASNIKOWSK
57 75 76
3
WEIS
63 63
LEITE
76
4
64
DRZEWIECKI
62 75
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
4 Ποντοι
Q 2ος γύρος
2 Ποντοι
360 €
Q 1ος γύρος
0 Ποντοι
185 €
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Nagal S
2
Valkusz M
3
Kasnikowski M
4
Weis A
5
Blanch U
Q 1ος γύρος
7
Karlovskiy E
Q 1ος γύρος
8
Boscardin Dias P
Q 2ος γύρος
9
Ajdukovic D
Q 2ος γύρος
Top 5
+ all
1
Jimbo3
25
pts
2
Dremo
23
pts
3
mhscjuve
20
pts
4
paillasse71
19
pts
5
cocosuaudeau
19
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple