Fermer
art_track
5
Νέα
chevron_right
5
Order of play / Results
chevron_right
15
Men Rankings
chevron_right
15
Women Rankings
chevron_right
10
Tournaments
chevron_right
5
Βίντεο
chevron_right
6
Φωτογραφίες
gamepad
9
Prediction Game
chevron_right
9
My info
chevron_right
8
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
15
Βαθμολογιες
chevron_right
11
Rules
forum
14
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Σάββατο 11 Μαΐου
Results
Σάββατο 11 Μαΐου
Παρασκευή 10 Μαΐου
Πέμπτη 9 Μαΐου
Τετάρτη 8 Μαΐου
Tournaments
Upcoming tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Prague 1
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Rublev vs Auger-Aliassime, το δραματικό τέλος της αναμέτρησης του 2ου γύρου στο Ρότερνταμ
Στιγμιότυπα Rublev vs Auger-Aliassime στον τελικό στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Auger-Aliassime - Lehecka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Last video
03:23
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Wang d. Plipuech
6/4, 4/6, 6/3
451 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,222 Fans
Τζόκοβιτς
43,847 Fans
Φέντερερ
41,183 Fans
Alexander Zverev
25,148 Fans
Carlos Alcaraz
22,247 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,307 Fans
Iga Swiatek
10,252 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,188 Fans
Μουγκουρούθα
8,425 Fans
Angelique Kerber
8,371 Fans
Full ranking
1
40
Hurkacz H
0
40
Ναδάλ
2
00
Paul T
1
30
Karatsev A
0
00
Kasatkina D
1
30
Ναόμι Οζάκα
5
6
5
30
Badosa P
4
4
7
00
Shnaider D
5
00
Kerber A
2
15
Sasnovich A
2
30
Struplova J
1
00
Uchijima M
2
2
40
Kodat T
1
6
40
Vesely J
1
2
40
Oz I
2
6
40
Chwalinska M
2
5
6
40
Klizan M
1
7
3
30
Collarini A
Today
J.Draper
at 14:30
D.Medvedev
Today
M.Giron
at 17:00
A.Rublev
Today
C.Gauff
at 19:00
J.Cristian
2016
2024
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2011
2010
2009
2007
2006
Rabat 2016
WTA International - Από 25 to 30 Απριλίου
12:43:07
20°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Σάββατο 23 Απριλίου
1
KRUNIC
, Aleksandra
BYE
JEBAWY
, Jasmin
MELNIKOVA
, Marina
SORRIBES T
, Sara
RODIONOVA
, Arina
GEORGES
, Myrtille
7
HANTUCHOVA
, Daniela
2
SOLER-ESPI
, Silvia
BYE
PIGOSSI
, Laura
WC
RASSIF
, Ifram
PODOROSKA
, Nadia
RODIONOVA
, Anastasia
WC
CHARIF
, Salma
BYE
5
SADIKOVIC
, Amra
BYE
HONCOVA
, Michaela
GARCIA PER
, Georgina
ERAKOVIC
, Marina
NAYDENOVA
, Aleksandrina
PITER
, Katarzyna
6
PATTINAMA
, Lesley
4
HOGENKAMP
, Richel
BYE
SABALENKA
, Aryna
JOHANSSON
, Mathilde
WC
EL FAHIMI
, Abir
WC
EL HOUARI
, Zaineb
LEYKINA
, Polina
8
KANEPI
, Kaia
KRUNIC
MELNIKOVA
62 60
SORRIBES T
62 75
HANTUCHOVA
63 62
SOLER-ESPI
PIGOSSI
60 60
RODIONOVA
31 ab
CHARIF
SADIKOVIC
GARCIA PER
64 36 63
ERAKOVIC
75 62
PITER
36 76
2
75
HOGENKAMP
SABALENKA
63 76
3
EL FAHIMI
Forfait
KANEPI
75 62
KRUNIC
61 62
SORRIBES T
76
2
62
SOLER-ESPI
62 62
RODIONOVA
61 60
GARCIA PER
64 63
ERAKOVIC
64 60
HOGENKAMP
26 61 62
KANEPI
61 61
KRUNIC
63 57 75
SOLER-ESPI
67
4
76
3
63
ERAKOVIC
46 64 63
KANEPI
63 60
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
18 Ποντοι
1,725 $
Q 3ο γύρο
14 Ποντοι
1,005 $
Q 2ος γύρος
10 Ποντοι
730 $
Q 1ος γύρος
1 Ποντοι
530 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Krunic A
2
Soler-Espinosa S
4
Hogenkamp R
Q 3ο γύρο
5
Sadikovic A
Q 2ος γύρος
6
Pattinama Kerkhove L
Q 1ος γύρος
7
Hantuchova D
Q 2ος γύρος
8
Kanepi K
Top 5
+ all
1
Joey
28
pts
2
bdliet
27
pts
3
Perth Jack
26
pts
4
Eyon
26
pts
5
Fab69
22
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple