Fermer
art_track
7
Νέα
chevron_right
14
Order of play / Results
chevron_right
6
Men Rankings
chevron_right
13
Women Rankings
chevron_right
12
Tournaments
chevron_right
7
Βίντεο
chevron_right
8
Φωτογραφίες
gamepad
7
Prediction Game
chevron_right
13
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
9
My prediction
chevron_right
14
Βαθμολογιες
chevron_right
9
Rules
forum
11
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Πέμπτη 23 Μαΐου
Παρασκευή 24 Μαΐου (begin at 03:00)
Results
Πέμπτη 23 Μαΐου
Τετάρτη 22 Μαΐου
Τρίτη 21 Μαΐου
Δευτέρα 20 Μαΐου
Tournaments
Playing tournaments
Γένοβα
Lyon
Strasbourg
Rabat
Upcoming tournaments
Γαλλικο Οπεν
Roland Garros
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Upcoming tournaments
Little Rock
Vicenza
La Nucia
Baotou
Kiseljak
Carnac
Brescia
Troisdorf
Montemor-O-Novo
Otocec 2
Klagenfurt
Santo Domingo 4
La Marsa
Changwon
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Zverev - Tabilo στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον τελικό Swiatek - Sabalenka στο χώμα της Ρώμης (WTA 1000)
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Στιγμιότυπα από τον τελικό Zverev - Jarry στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Jarry - Paul στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Last video
03:52
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kuczer d. Karatancheva
7/6
1
, 6/3
630 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,372 Fans
Τζόκοβιτς
43,999 Fans
Φέντερερ
41,193 Fans
Alexander Zverev
25,341 Fans
Carlos Alcaraz
22,352 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,337 Fans
Iga Swiatek
10,379 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,193 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,405 Fans
Full ranking
4
00
Τζόκοβιτς
5
00
Griekspoor T
3
6
7
Kotov P
6
7
6
Bublik A
1
40
Linette M
6
00
Keys M
0
3
40
Sorribes Tormo S
1
6
00
Sherif M
1
40
Mazzola A
1
00
Ce G
2
2
40
Damas M
1
6
40
Kuhn N
M.Vondrousov
starting soon...
A.Kalinina
S.Baez
starting soon...
C.Ruud
2023
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
Ismaning 2023
ATP CH 75 - Από 30 Οκτωβρίου to 5 Νοεμβρίου
18:25:59
7°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Κυριακή 29 Οκτωβρίου
1
SOUSA
, Joao
WC
GAVRIELIDE
, Liam
OBERLEITNE
, Neil
8
BORG
, Leo
2
VESELY
, Jiri
PAUL
, Jakub
Alt
NOUZA
, Petr
9
ZUK
, Kacper
3
COPIL
, Marius
HANDEL
, Tim
Alt
NAW
, Hazem
7
WESSELS
, Louis
4
PAULSON
, Andrew
WC
SCHNAITTER
, Jakob
WC
GENTZSCH
, Tom
11
EJUPOVIC
, Elmar
5
BELLIER
, Antoine
SULTANOV
, Khumoyun
Alt
BASIC
, Mirza
12
DURASOVIC
, Viktor
6
MANSOURI
, Skander
WC
KELM
, Yannik
ROSENKRANZ
, Mats
Alt
PICHLER
, David
SOUSA
64 62
OBERLEITNE
61 64
VESELY
62 62
ZUK
76
5
63
COPIL
64 76
12
WESSELS
46 76
5
75
PAULSON
63 75
GENTZSCH
76
4
76
3
BELLIER
63 76
7
DURASOVIC
76
5
64
MANSOURI
63 36 76
6
ROSENKRANZ
63 36 76
1
SOUSA
76
3
63
ZUK
57 64 63
WESSELS
36 64 63
PAULSON
36 76
5
76
4
BELLIER
63 76
11
ROSENKRANZ
67
8
63 76
6
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
4 Ποντοι
Q 2ος γύρος
2 Ποντοι
360 €
Q 1ος γύρος
0 Ποντοι
185 €
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Sousa J
2
Vesely J
Q 2ος γύρος
3
Copil M
Q 2ος γύρος
4
Paulson A
5
Bellier A
6
Mansouri S
Q 2ος γύρος
7
Wessels L
8
Borg L
Q 1ος γύρος
Top 5
+ all
1
Xavidylle
20
pts
2
Zama
14
pts
3
Florian R.
14
pts
4
FAA71
13
pts
5
Fabry82
13
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple