Fermer
art_track
7
Νέα
chevron_right
10
Order of play / Results
chevron_right
11
Men Rankings
chevron_right
13
Women Rankings
chevron_right
10
Tournaments
chevron_right
9
Βίντεο
chevron_right
13
Φωτογραφίες
gamepad
15
Prediction Game
chevron_right
12
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
11
My prediction
chevron_right
5
Βαθμολογιες
chevron_right
12
Rules
forum
12
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
2
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Πέμπτη 23 Μαΐου
Παρασκευή 24 Μαΐου (begin at 03:00)
Results
Πέμπτη 23 Μαΐου
Τετάρτη 22 Μαΐου
Τρίτη 21 Μαΐου
Δευτέρα 20 Μαΐου
Tournaments
Playing tournaments
Γένοβα
Lyon
Strasbourg
Rabat
Upcoming tournaments
Γαλλικο Οπεν
Roland Garros
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Upcoming tournaments
Little Rock
Vicenza
La Nucia
Baotou
Kiseljak
Carnac
Brescia
Troisdorf
Montemor-O-Novo
Otocec 2
Klagenfurt
Santo Domingo 4
La Marsa
Changwon
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Zverev - Tabilo στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον τελικό Swiatek - Sabalenka στο χώμα της Ρώμης (WTA 1000)
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Στιγμιότυπα από τον τελικό Zverev - Jarry στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Jarry - Paul στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Last video
03:52
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kuczer d. Karatancheva
7/6
1
, 6/3
630 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,372 Fans
Τζόκοβιτς
43,999 Fans
Φέντερερ
41,193 Fans
Alexander Zverev
25,341 Fans
Carlos Alcaraz
22,352 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,337 Fans
Iga Swiatek
10,379 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,193 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,405 Fans
Full ranking
4
7
40
Kotov P
5
6
40
Bublik A
6
3
1
Michelsen A
6
6
00
Machac T
5
6
2
30
Diallo G
3
2
6
30
Ritschard A
1
0
7
15
Buyukakcay C
0
6
5
15
Mcphee K
1
00
Damas M
1
15
Kuhn N
M.Vondrousov
starting soon...
A.Kalinina
Τζόκοβιτς
starting soon...
T.Griekspoor
Today
S.Baez
at 18:00
C.Ruud
2024
2024
2023
2022
2020
2019
Hambourg 2024
ATP CH 50 - Από 11 to 17 Μαρτίου
17:25:04
10°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Κυριακή 10 Μαρτίου
1
YEVSEYEV
, Denis
OETZBACH
, Adrian
PICCHIONE
, Andrea
9
EDMUND
, Kyle
2
CHIDEKH
, Clement
Alt
AGABIGUN
, Sarp
WC
GAVRIELIDE
, Liam
10
TAKAHASHI
, Yusuke
14
STEWART
, Hamish
KIVATTSEV
, Kirill
GADAMAURI
, Buvaysar
8
BERTOLA
, Remy
13
ROTTOLI
, Lorenzo
WC
MARYSKO
, Vincent
PAUL
, Jakub
7
HALIAK
, Mikalai
5
GOMBOS
, Norbert
Alt
WENDELKEN
, Harry
WC
AGWI
, Michael
12
PELIWO
, Filip
6
CELIKBILEK
, Altug
WC
WISKANDT
, Max
DE SCHEPPE
, Kenny
11
BERTRAND
, Robin
YEVSEYEV
67
1
75 62
EDMUND
64 61
CHIDEKH
61 63
TAKAHASHI
36 62 60
KIVATTSEV
64 76
3
BERTOLA
61 64
MARYSKO
76
4
57 63
PAUL
75 64
WENDELKEN
64 75
AGWI
60 62
CELIKBILEK
75 62
DE SCHEPPE
76
4
16 62
EDMUND
61 63
CHIDEKH
63 64
BERTOLA
64 64
PAUL
26 60 61
AGWI
62 36 63
DE SCHEPPE
76
4
26 76
2
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
3 Ποντοι
Q 2ος γύρος
1 Ποντοι
190 €
Q 1ος γύρος
0 Ποντοι
110 €
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Yevseyev D
Q 2ος γύρος
2
Chidekh C
5
Gombos N
Q 1ος γύρος
6
Celikbilek A
Q 2ος γύρος
7
Haliak M
Q 1ος γύρος
8
Bertola R
9
Edmund K
10
Takahashi Y
Q 2ος γύρος
Top 5
+ all
1
Jimbo3
28
pts
2
mhscjuve
25
pts
3
leodu30
23
pts
4
paillasse71
23
pts
5
MedvEdwTops
22
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple