Fermer
art_track
8
Νέα
chevron_right
9
Order of play / Results
chevron_right
14
Men Rankings
chevron_right
11
Women Rankings
chevron_right
6
Tournaments
chevron_right
11
Βίντεο
chevron_right
12
Φωτογραφίες
gamepad
11
Prediction Game
chevron_right
6
My info
chevron_right
12
Matches to bet
chevron_right
10
My prediction
chevron_right
13
Βαθμολογιες
chevron_right
12
Rules
forum
5
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
2
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Πέμπτη 23 Μαΐου
Παρασκευή 24 Μαΐου (begin at 03:00)
Results
Πέμπτη 23 Μαΐου
Τετάρτη 22 Μαΐου
Τρίτη 21 Μαΐου
Δευτέρα 20 Μαΐου
Tournaments
Playing tournaments
Γένοβα
Lyon
Strasbourg
Rabat
Upcoming tournaments
Γαλλικο Οπεν
Roland Garros
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Upcoming tournaments
Little Rock
Vicenza
La Nucia
Baotou
Kiseljak
Carnac
Brescia
Troisdorf
Montemor-O-Novo
Otocec 2
Klagenfurt
Santo Domingo 4
La Marsa
Changwon
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Zverev - Tabilo στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον τελικό Swiatek - Sabalenka στο χώμα της Ρώμης (WTA 1000)
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Στιγμιότυπα από τον τελικό Zverev - Jarry στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Jarry - Paul στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Last video
03:52
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kuczer d. Karatancheva
7/6
1
, 6/3
630 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,372 Fans
Τζόκοβιτς
43,999 Fans
Φέντερερ
41,193 Fans
Alexander Zverev
25,341 Fans
Carlos Alcaraz
22,352 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,337 Fans
Iga Swiatek
10,379 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,193 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,405 Fans
Full ranking
0
00
Τζόκοβιτς
1
00
Griekspoor T
2
6
7
15
Kotov P
0
7
6
30
Bublik A
1
00
Sorribes Tormo S
4
00
Sherif M
4
0
7
40
Buyukakcay C
3
6
5
00
Mcphee K
6
6
Valentova T
0
3
Pislak M
2
30
Damas M
5
00
Kuhn N
M.Vondrousov
starting soon...
A.Kalinina
Today
S.Baez
at 18:00
C.Ruud
2023
2024
2023
2022
2020
2019
Hambourg 2023
ATP CH 50 - Από 16 to 22 Οκτωβρίου
17:53:27
10°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Κυριακή 15 Οκτωβρίου
1
JORDA SANC
, David
WC
LARWIG
, Noel
BOITAN
, Gabi Adrian
8
BARRANCO C
, Javier
13
SASIKUMAR
, Mukund
BUTVILAS
, Edas
Alt
AGABIGUN
, Sarp
9
REHBERG
, Max Hans
3
WESSELS
, Louis
SANTILLAN
, Akira
WC
DURAN
, Tuncay
12
SULTANOV
, Khumoyun
4
LAMASINE
, Tristan
WC
SPERLE
, John
Alt
SCHNAITTER
, Jakob
10
BASILASHVI
, Nikoloz
5
PAULSON
, Andrew
MASUR
, Daniel
HANDEL
, Tim
11
ROSENKRANZ
, Mats
6
GERCH
, Lucas
Alt
BASIC
, Mirza
PAUL
, Jakub
7
HABIB
, Hady
JORDA SANC
36 63 64
BARRANCO C
64 76
5
SASIKUMAR
63 67
4
61
REHBERG
61 63
SANTILLAN
61 62
SULTANOV
64 64
LAMASINE
26 62 60
SCHNAITTER
63 64
MASUR
63 62
ROSENKRANZ
46 76
2
64
GERCH
76
5
57 64
HABIB
36 62 62
BARRANCO C
61 62
SASIKUMAR
67
9
61 75
SANTILLAN
62 57 64
LAMASINE
62 61
MASUR
46 63 76
5
GERCH
62 64
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
3 Ποντοι
Q 2ος γύρος
1 Ποντοι
180 €
Q 1ος γύρος
0 Ποντοι
110 €
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Jorda Sanchis D
Q 2ος γύρος
3
Wessels L
Q 1ος γύρος
4
Lamasine T
5
Paulson A
Q 1ος γύρος
6
Gerch L
7
Habib H
Q 2ος γύρος
8
Barranco Cosano J
9
Rehberg M
Q 2ος γύρος
Top 5
+ all
1
mhscjuve
22
pts
2
Jsmooth
21
pts
3
jules
17
pts
4
Eyon
17
pts
5
Fma64
14
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple