Fermer
art_track
8
Νέα
chevron_right
14
Order of play / Results
chevron_right
5
Men Rankings
chevron_right
11
Women Rankings
chevron_right
6
Tournaments
chevron_right
8
Βίντεο
chevron_right
15
Φωτογραφίες
gamepad
14
Prediction Game
chevron_right
12
My info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
8
My prediction
chevron_right
8
Βαθμολογιες
chevron_right
9
Rules
forum
7
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Δευτέρα 10 Ιουνίου
Results
Δευτέρα 10 Ιουνίου
Κυριακή 9 Ιουνίου
Σάββατο 8 Ιουνίου
Παρασκευή 7 Ιουνίου
Tournaments
Playing tournaments
Στουτγκάρδη
's-Hertogenbosch
Pérouse
Nottingham 2
Nottingham
's-Hertogenbosch
Valence
Upcoming tournaments
Χάλε
Queens
Sassuolo
Ilkley
Berlin
Birmingham
Gaiba
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Alcaraz / Swiatek
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Lyon
Bratislava 1
Lima 1
Wichita
Villeneuve-Loubet
Elvas
Martos
Rabat
Risskov Aarhus
Biarritz
Guimaraes
Taizhou
Gdansk
Upcoming tournaments
Poznan
Santa Cruz de la Sierra 2
Blois
Mungia
Luzhou
Tulsa
Duffel
Cattolica
Montauban
Changwon
Ilkley
Olomouc
Ystad
Wichita
Luzhou
Taipei
Tauste
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Δείτε τη συνέντευξη του Alcaraz μετά τον αγώνα στο γήπεδο μετά τη νίκη του στα προημιτελικά του Roland-Garros 2024
Δείτε τον Ζβέρεφ να μιλάει για τον τελικό με τον Αλκαράζ μετά τη νίκη του στον ημιτελικό του Roland-Garros 2024
Δείτε τη συνέντευξη Τύπου του Sinner μετά τον αγώνα μετά την ήττα του στον ημιτελικό από τον Alcaraz στο Roland-Garros 2024
Δείτε τη συνέντευξη του Zverev μετά τον αγώνα στο γήπεδο μετά τη νίκη του στα προημιτελικά του Roland-Garros 2024
Το απίστευτο βολέ του Αλκαράζ εναντίον του Τσιτσιπά. Αυτό είναι το σημείο της ημέρας για τη δέκατη ημέρα στο Roland-Garros
Last video
00:56
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Arnaboldi d. Cecchinato
7/5, 6/7
4
, 6/3
376 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,813 Fans
Τζόκοβιτς
44,536 Fans
Φέντερερ
41,214 Fans
Alexander Zverev
25,870 Fans
Carlos Alcaraz
23,011 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,342 Fans
Iga Swiatek
10,680 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,210 Fans
Angelique Kerber
8,445 Fans
Μουγκουρούθα
8,427 Fans
Full ranking
3
4
A
Koepfer D
4
6
40
Zhang Z
2
00
Timofeeva M
1
00
Barthel M
3
6
15
Vincent Ruggeri S
1
4
40
Pacheco Mendez R
2
6
4
00
Andreozzi G
5
2
6
00
Oradini G
0
5
6
15
Weis A
1
7
4
00
Giannessi A
4
4
7
00
Fanselow S
4
6
6
15
Sanchez Jover C
Today
S.Napolitano
at 14:30
A.Mannarino
Today
A.Rodionova
at 16:00
E.Alexandrov
2024
2024
Άνδρες
Γυναίκες
Canberra 2024
WTA 125 - Από 1 to 6 Ιανουαρίου
22:16:12
19°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Κυριακή 31 Δεκεμβρίου
1
PETERSON
, Rebecca
ABDURAIMOV
, Nigina
KUDERMETOV
, Polina
14
ZAVATSKA
, Katarina
2
SNIGUR
, Daria
WC
SMITH
, Tina
SERBAN
, Raluca Georgiana
12
WALTERT
, Simona
3
LYS
, Eva
SEIDEL
, Ella
WC
HULE
, Petra
13
LI
, Ann
4
SEMENISTAJ
, Darja
WC
MCPHEE
, Kaylah
ERJAVEC
, Veronika
16
NOHA AKUGU
, Noma
5
NAEF
, Celine
EALA
, Alexandra
ROBBE
, Alice
10
BOUZAS MAN
, Jessica
6
TIMOFEEVA
, Maria
ZAKHAROVA
, Anastasia
MIYAZAKI
, Yuriko Lily
15
MARINO
, Rebecca
7
SEBOV
, Katherine
KOLODYNSKA
, Jana
BOSKOVIC
, Lea
9
TIKHONOVA
, Anastasia
8
TEICHMANN
, Jil
WC
POPOVIC
, Ivana
KALIEVA
, Elvina
11
FERRO
, Fiona
PETERSON
63 64
KUDERMETOV
75 62
SNIGUR
75 62
WALTERT
76
4
46 63
SEIDEL
63 62
HULE
75 67
5
64
MCPHEE
63 64
ERJAVEC
67
6
76
4
64
NAEF
64 75
BOUZAS MAN
62 63
ZAKHAROVA
76
2
64
MARINO
76
6
36 63
SEBOV
64 64
BOSKOVIC
61 62
TEICHMANN
64 64
FERRO
75 61
PETERSON
62 36 61
SNIGUR
61 63
SEIDEL
46 61 60
MCPHEE
75 63
NAEF
26 63 60
MARINO
62 63
SEBOV
75 36 61
FERRO
61 63
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
6 Ποντοι
Q 2ος γύρος
4 Ποντοι
600 $
Q 1ος γύρος
1 Ποντοι
305 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Peterson R
2
Snigur D
3
Lys E
Q 1ος γύρος
4
Semenistaja D
Q 1ος γύρος
5
Naef C
6
Timofeeva M
Q 1ος γύρος
7
Sebov K
8
Teichmann J
Q 2ος γύρος
Top 5
+ all
1
jack17
30
pts
2
Football
26
pts
3
leil44
23
pts
4
mathaja
21
pts
5
GrosKev
21
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple