Fermer
art_track
10
Νέα
chevron_right
11
Order of play / Results
chevron_right
15
Men Rankings
chevron_right
7
Women Rankings
chevron_right
6
Tournaments
chevron_right
13
Βίντεο
chevron_right
8
Φωτογραφίες
gamepad
15
Prediction Game
chevron_right
6
My info
chevron_right
9
Matches to bet
chevron_right
7
My prediction
chevron_right
6
Βαθμολογιες
chevron_right
14
Rules
forum
11
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Σάββατο 1 Ιουνίου
Results
Σάββατο 1 Ιουνίου
Παρασκευή 31 Μαΐου
Πέμπτη 30 Μαΐου
Τετάρτη 29 Μαΐου
Tournaments
Playing tournaments
Γαλλικο Οπεν
Roland Garros
Upcoming tournaments
Surbiton
Makarska
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Little Rock
Vicenza
La Nucia
Baotou
Kiseljak
Carnac
Brescia
Troisdorf
Montemor-O-Novo
Otocec 2
Klagenfurt
Santo Domingo 4
La Marsa
Changwon
Upcoming tournaments
Prostejov
Heilbronn
Tyler
Zagreb
Santa Fe
Setubal
Cordoba
Grasse
Kursumlijska Banja 2
Roland Garros Junior
Surbiton
Sumter
Caserta
La Marsa 2
Montemor-O-Novo 2
Daegu
Kursumlijska Banja 2
Roland Garros Junior
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Παρακολουθήστε τον πλήρη αγώνα Ναδάλ - Ζβέρεφ στον ημιτελικό ανδρών του Roland-Garros 2022
Δείτε τη συνέντευξη του Ναδάλ στον 1ο γύρο μετά τον αγώνα. Ίσως η τελευταία του στο Roland-Garros.
Ο Mpetshi Perricard κατακτά τον πρώτο του τίτλο ATP νικώντας τον Etcheverry στον τελικό της Λυών ! Ακολουθούν τα σημαντικότερα στιγμιότυπα του αγώνα.
Δείτε τον Ναδάλ να παίζει το σημείο της δεύτερης ημέρας στο Roland-Garros 2024
Οι καλύτερες στιγμές της 1ης ημέρας στο Roland-Garros 2024
Last video
01:09
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Todoni d. Barthel
4/6, 6/3, 6/4
658 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,766 Fans
Τζόκοβιτς
44,321 Fans
Φέντερερ
41,199 Fans
Alexander Zverev
25,628 Fans
Carlos Alcaraz
22,639 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,339 Fans
Iga Swiatek
10,493 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,196 Fans
Angelique Kerber
8,438 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Full ranking
Next
Live
Today
P.Badosa
at 13:30
A.Sabalenka
Today
T.Machac
at 14:00
D.Medvedev
Today
A.Zverev
at 15:00
T.Griekspoor
Today
Τζόκοβιτς
at 20:15
L.Musetti
2014
2024
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
Bucharest 2014
ATP 250 - Από 21 to 27 Απριλίου
08:02:01
10°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Σάββατο 19 Απριλίου
1
KAMKE
, Tobias
WC
LUNCANU
, Petru-Alexandru
PAVIC
, Mate
BASILASHVI
, Nikoloz
DUBARENCO
, Maxim
JEBAVY
, Roman
LAAKSONEN
, Henri
5
DZUMHUR
, Damir
2
RIBA
, Pere
WC
PATRUI
, Andrei
BASIC
, Mirza
CRIVOI
, Victor
GROZDANOV
, Tihomir
VATUTIN
, Alexey
WC
APOSTOL
, Andrei Stefan
2
BERANKIS
, Ricardas
3
MATHIEU
, Paul-Henri
WC
SZEKELY
, Andras
ROCHUS
, Olivier
TRINKER
, Bastian
MERTL
, Jan
VAGNOZZI
, Simone
TREVISAN
, Matteo
7
ALBOT
, Radu
4
UNGUR
, Adrian
BACHINGER
, Matthias
SETKIC
, Aldin
GERASIMOV
, Egor
KLEC
, Ivo
LINZER
, Michael
DESEIN
, Niels
8
POSPISIL
, Jaroslav
KAMKE
63 62
BASILASHVI
64 64
JEBAVY
61 62
LAAKSONEN
64 61
RIBA
61 61
BASIC
75 46 64
VATUTIN
64 61
BERANKIS
61 63
MATHIEU
61 62
ROCHUS
62 26 61
VAGNOZZI
36 63 63
ALBOT
64 26 63
UNGUR
64 46 63
GERASIMOV
64 64
LINZER
64 60
POSPISIL
75 57 64
BASILASHVI
75 64
LAAKSONEN
76
0
62
BASIC
64 63
BERANKIS
75 62
MATHIEU
61 64
ALBOT
63 75
UNGUR
63 63
POSPISIL
62 60
BASILASHVI
67
0
61 64
BERANKIS
57 64 62
MATHIEU
63 61
UNGUR
64 64
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
12 Ποντοι
4,080 €
Q 3ο γύρο
6 Ποντοι
710 €
Q 2ος γύρος
0 Ποντοι
340 €
Q 1ος γύρος
0 Ποντοι
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Kamke T
Q 2ος γύρος
2
Riba P
Q 2ος γύρος
2
Berankis R
3
Mathieu P
4
Ungur A
5
Dzumhur D
Q 1ος γύρος
7
Albot R
Q 3ο γύρο
8
Pospisil J
Q 3ο γύρο
Top 5
+ all
1
GugaGuga
40
pts
2
Keivin
32
pts
3
nic01
31
pts
4
Felix33
31
pts
5
Hellioss
30
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple