Fermer
art_track
7
Νέα
chevron_right
6
Order of play / Results
chevron_right
14
Men Rankings
chevron_right
15
Women Rankings
chevron_right
11
Tournaments
chevron_right
15
Βίντεο
chevron_right
11
Φωτογραφίες
gamepad
12
Prediction Game
chevron_right
11
My info
chevron_right
5
Matches to bet
chevron_right
12
My prediction
chevron_right
15
Βαθμολογιες
chevron_right
8
Rules
forum
12
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Πέμπτη 13 Ιουνίου
Results
Πέμπτη 13 Ιουνίου
Τετάρτη 12 Ιουνίου
Τρίτη 11 Ιουνίου
Δευτέρα 10 Ιουνίου
Tournaments
Playing tournaments
Στουτγκάρδη
's-Hertogenbosch
Pérouse
Nottingham 2
Nottingham
's-Hertogenbosch
Valence
Upcoming tournaments
Χάλε
Queens
Sassuolo
Ilkley
Berlin
Birmingham
Gaiba
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Alcaraz / Swiatek
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Lyon
Bratislava 1
Lima 1
Wichita
Villeneuve-Loubet
Elvas
Martos
Rabat
Risskov Aarhus
Biarritz
Guimaraes
Taizhou
Gdansk
Upcoming tournaments
Poznan
Santa Cruz de la Sierra 2
Blois
Mungia
Luzhou
Tulsa
Duffel
Cattolica
Montauban
Changwon
Ilkley
Olomouc
Ystad
Wichita
Luzhou
Taipei
Tauste
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Δείτε τον Ζβέρεφ να μιλάει για τον τελικό με τον Αλκαράζ μετά τη νίκη του στον ημιτελικό του Roland-Garros 2024
Δείτε τη συνέντευξη του Alcaraz μετά τον αγώνα στο γήπεδο μετά τη νίκη του στα προημιτελικά του Roland-Garros 2024
Δείτε τη συνέντευξη Τύπου του Sinner μετά τον αγώνα μετά την ήττα του στον ημιτελικό από τον Alcaraz στο Roland-Garros 2024
Δείτε τη συνέντευξη του Zverev μετά τον αγώνα στο γήπεδο μετά τη νίκη του στα προημιτελικά του Roland-Garros 2024
Δείτε τη συνέντευξη Τύπου της Paolini μετά τον αγώνα μετά τη νίκη της στον ημιτελικό του Roland-Garros 2024
Last video
09:19
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Fonseca d. Dzumhur
6/1, 7/5
1176 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,833 Fans
Τζόκοβιτς
44,573 Fans
Φέντερερ
41,226 Fans
Alexander Zverev
25,962 Fans
Carlos Alcaraz
23,117 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,341 Fans
Iga Swiatek
10,692 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,210 Fans
Angelique Kerber
8,446 Fans
Μουγκουρούθα
8,427 Fans
Full ranking
0
4
6
00
Zolotareva A
1
6
4
00
Liang E
6
30
Shi H
4
30
Wang M
5
6
4
00
Imamura S
4
4
6
40
Wang Q
Today
A.De Minaur
at 14:30
Z.Bergs
2023
2024
2023
2022
2021
2020
Astana 2023
ATP 250 - Από 27 Σεπτεμβρίου to 3 Οκτωβρίου
11:36:51
3°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Τρίτη 26 Σεπτεμβρίου
Alt
STATHAM
, Rubin
COPPEJANS
, Kimmer
DONSKOY
, Evgeny
5
RODIONOV
, Jurij
2
MULLER
, Alexandre
WC
MAULENOV
, Timur
PR
GERASIMOV
, Egor
8
BERGS
, Zizou
3
MAROZSAN
, Fabian
KACHMAZOV
, Alibek
PALAN
, Dominik
7
DZUMHUR
, Damir
4
DANIEL
, Taro
NAPOLITANO
, Stefano
WC
PURTSELADZ
, Saba
6
SHIMABUKUR
, Sho
STATHAM
46 10 ab
RODIONOV
61 62
MULLER
64 62
GERASIMOV
64 64
KACHMAZOV
62 64
DZUMHUR
76
5
63
DANIEL
75 76
5
SHIMABUKUR
60 26 62
RODIONOV
76
7
64
GERASIMOV
64 76
3
KACHMAZOV
76
4
76
8
SHIMABUKUR
63 67
7
76
6
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
12 Ποντοι
Q 2ος γύρος
6 Ποντοι
5,460 $
Q 1ος γύρος
0 Ποντοι
2,975 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
2
Muller A
Q 2ος γύρος
3
Marozsan F
Q 1ος γύρος
4
Daniel T
Q 2ος γύρος
5
Rodionov J
6
Shimabukuro S
7
Dzumhur D
Q 2ος γύρος
8
Bergs Z
Q 1ος γύρος
Top 5
+ all
1
edji
19
pts
2
yoshi
19
pts
3
fix
17
pts
4
Paulo013
15
pts
5
Radwolf
14
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple