Fermer
art_track
14
Νέα
chevron_right
15
Order of play / Results
chevron_right
14
Men Rankings
chevron_right
5
Women Rankings
chevron_right
5
Tournaments
chevron_right
14
Βίντεο
chevron_right
9
Φωτογραφίες
gamepad
5
Prediction Game
chevron_right
13
My info
chevron_right
14
Matches to bet
chevron_right
10
My prediction
chevron_right
7
Βαθμολογιες
chevron_right
15
Rules
forum
7
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
4
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Πέμπτη 28 Μαρτίου
Παρασκευή 29 Μαρτίου (begin at 04:00)
Results
Πέμπτη 28 Μαρτίου
Τετάρτη 27 Μαρτίου
Τρίτη 26 Μαρτίου
Δευτέρα 25 Μαρτίου
Tournaments
Playing tournaments
Μαϊάμι
Μαϊάμι
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Η Sabalenka έμεινε δυνατή κάτω από αυτές τις ιδιαίτερες συνθήκες και νίκησε την Badosa στον δεύτερο γύρο του Μαϊάμι
Στιγμιότυπα από τον αγώνα Alcaraz - Monfils, έναν αγώνα παραγωγών hot-shots, στον 3ο γύρο του Μαϊάμι
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Στιγμιότυπα από την εξαιρετική νίκη του Garcia επί του Gauff στον 4ο γύρο του Μαϊάμι
Ο Ρούμπλεφ αναστατώνει με τον Μάτσακ στην φωτιά στο Μαϊάμι !
Last video
12:04
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Gea d. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
47,017 Fans
Τζόκοβιτς
43,164 Fans
Φέντερερ
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,294 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Μουγκουρούθα
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Full ranking
3
15
Zverev A
1
40
Marozsan F
2
40
Elias G
1
40
Sanchez Izquierdo N
6
1
00
Collarini A
3
6
00
Couacaud E
5
6
15
Giustino L
4
2
40
Alcala Gurri M
Today
E.Rybakina
at 20:00
V.Azarenka
Παρ 29
C.Alcaraz
at 00:00
G.Dimitrov
Παρ 29
E.Alexandrov
at 01:30
D.Collins
Παρ 29
A.Galarneau
at 02:40
J.Duckworth
2020
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
Παρισι 2020
ATP Masters 1000 - Από 2 to 8 Νοεμβρίου
18:29:18
8°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Σάββατο 31 Οκτωβρίου
1
FUCSOVICS
, Marton
WC
CAZAUX
, Arthur
WC
BENCHETRIT
, Elliot
9
POSPISIL
, Vasek
2
DJERE
, Laslo
WC
CORNUT-CHA
, Antoine
CARBALLES
, Roberto
11
GIRON
, Marcos
3
DAVIDOVICH
, Alejandro
LORENZI
, Paolo
POLMANS
, Marc
8
CARUSO
, Salvatore
4
CUEVAS
, Pablo
GOMBOS
, Norbert
GIANNESSI
, Alessandro
10
ALBOT
, Radu
5
TRAVAGLIA
, Stefano
SOUSA
, Pedro
GALAN
, Daniel Elahi
14
MAGER
, Gianluca
6
DELBONIS
, Federico
MARTIN
, Andrej
ZAPATA MIR
, Bernabe
13
HANFMANN
, Yannick
7
CECCHINATO
, Marco
JUNG
, Jason
WC
RINDERKNEC
, Arthur
12
CORIA
, Federico
FUCSOVICS
63 61
POSPISIL
60 61
DJERE
64 62
GIRON
64 61
DAVIDOVICH
61 61
CARUSO
36 64 76
2
GOMBOS
64 64
ALBOT
75 64
TRAVAGLIA
63 46 76
3
MAGER
36 63 64
DELBONIS
76
5
36 76
1
HANFMANN
64 61
CECCHINATO
63 64
CORIA
63 36 63
FUCSOVICS
46 76
3
62
GIRON
76
5
76
3
DAVIDOVICH
64 16 61
GOMBOS
75 46 64
TRAVAGLIA
62 75
DELBONIS
61 21 ab
CECCHINATO
76
2
62
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
25 Ποντοι
Q 2ος γύρος
16 Ποντοι
10,865 €
Q 1ος γύρος
0 Ποντοι
6,160 €
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Fucsovics M
2
Djere L
Q 2ος γύρος
3
Davidovich Fokina A
4
Cuevas P
Q 1ος γύρος
5
Travaglia S
6
Delbonis F
7
Cecchinato M
8
Caruso S
Q 2ος γύρος
Top 5
+ all
1
Hanazawa_Rui7
52
pts
2
Mitsy
51
pts
3
edji
50
pts
4
Ranger Donald Duck
48
pts
5
Carlito
48
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple