Fermer
art_track
10
Νέα
chevron_right
13
Order of play / Results
chevron_right
10
Men Rankings
chevron_right
13
Women Rankings
chevron_right
13
Tournaments
chevron_right
12
Βίντεο
chevron_right
12
Φωτογραφίες
gamepad
13
Prediction Game
chevron_right
7
My info
chevron_right
5
Matches to bet
chevron_right
9
My prediction
chevron_right
14
Βαθμολογιες
chevron_right
5
Rules
forum
15
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Τετάρτη 24 Απριλίου
Results
Τετάρτη 24 Απριλίου
Τρίτη 23 Απριλίου
Δευτέρα 22 Απριλίου
Κυριακή 21 Απριλίου
Tournaments
Upcoming tournaments
Μαδρίτη
Cagliari
Aix en Provence
Μαδριτη
Lleida
Saint-Malo
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Savannah
Shenzhen
Roma
Ostrava
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Upcoming tournaments
Guangzhou
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Ο Ruud ακινητοποίησε τον Τζόκοβιτς για τη μεγαλύτερη νίκη της καριέρας του στο ATP Tour! Στιγμιότυπα από τον δεύτερο ημιτελικό στο Μόντε Κάρλο.
Ναδάλ - Μινόρ, Τσιτσιπάς - Όφνερ, Ρουντ - Μίλερ, Φιλς - Αλτμάιερ και Μουσέτι - Καρμπαλές Μπαένα. Στιγμιότυπα της 3ης ημέρας στη Βαρκελώνη
Στιγμιότυπα από τον τελικό Ruud - Τσιτσιπάς στο χωμάτινο γήπεδο της Βαρκελώνης
Επική μάχη μεταξύ Rune και Dimitrov στο Μόντε Κάρλο!
Last video
19:09
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Garcian d. Added
6/4, 4/6, 6/3
591 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
47,623 Fans
Τζόκοβιτς
43,672 Fans
Φέντερερ
41,171 Fans
Alexander Zverev
25,011 Fans
Carlos Alcaraz
21,973 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,310 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,191 Fans
Iga Swiatek
10,091 Fans
Μουγκουρούθα
8,431 Fans
Angelique Kerber
8,349 Fans
Full ranking
5
7
00
Munar J
3
5
00
Borges N
7
2
00
Vukic A
6
6
00
Daniel T
5
6
40
Stephens S
3
3
40
Trevisan M
15
Sorribes Tormo S
15
Pera B
3
4
40
Zhu L
5
6
40
Jimenez Kasintseva V
5
6
00
Davis L
4
4
15
Sherif M
3
6
2
15
Bouzas Maneiro J
2
3
6
00
Badosa P
4
1
15
Chwalinska M
3
6
00
Stefanini L
1
30
Gadecki O
0
30
Rosatello C
0
6
2
00
Siskova A
3
0
6
00
Falei A
6
00
Harris B
3
00
Kovalik J
1
6
6
15
Rincon D
4
3
7
00
Skatov T
5
00
Nicod J
4
40
Kolar Z
5
3
6
00
Noguchi R
4
6
2
00
Bolt A
Today
A.Karatsev
at 14:00
F.Marozsan
Today
B.Coric
at 16:00
B.Hassan
2019
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
Γένοβα 2019
ATP 250 - Από 19 to 25 Μαΐου
12:55:59
19°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Σάββατο 18 Μαΐου
1
DIMITROV
, Grigor
HUESLER
, Marc-Andrea
WC
MILADINOVI
, Marko
7
FABBIANO
, Thomas
2
DZUMHUR
, Damir
ARAGONE
, JC
ROBERT
, Stephane
8
PAUL
, Tommy
3
SONEGO
, Lorenzo
MASUR
, Daniel
Alt
BLANCH
, Ulises
5
KECMANOVIC
, Miomir
4
BERANKIS
, Ricardas
UCHIDA
, Kaichi
ZAPATA MIR
, Bernabe
6
KLAHN
, Bradley
DIMITROV
64 63
FABBIANO
62 64
DZUMHUR
63 64
PAUL
64 75
SONEGO
46 62 63
KECMANOVIC
46 61 64
UCHIDA
64 64
ZAPATA MIR
57 64 62
DIMITROV
75 63
DZUMHUR
62 46 63
SONEGO
64 76
5
ZAPATA MIR
61 61
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
12 Ποντοι
4,535 €
Q 2ος γύρος
6 Ποντοι
2,270 €
Q 1ος γύρος
0 Ποντοι
1,135 €
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Dimitrov G
2
Dzumhur D
3
Sonego L
4
Berankis R
Q 1ος γύρος
5
Kecmanovic M
Q 2ος γύρος
6
Klahn B
Q 1ος γύρος
7
Fabbiano T
Q 2ος γύρος
8
Paul T
Q 2ος γύρος
Top 5
+ all
1
mhscjuve
31
pts
2
RF_Magic
27
pts
3
jakopet
26
pts
4
WaT
25
pts
5
edji
25
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple