Fermer
art_track
13
Νέα
chevron_right
13
Order of play / Results
chevron_right
11
Men Rankings
chevron_right
6
Women Rankings
chevron_right
12
Tournaments
chevron_right
5
Βίντεο
chevron_right
9
Φωτογραφίες
gamepad
7
Prediction Game
chevron_right
14
My info
chevron_right
9
Matches to bet
chevron_right
6
My prediction
chevron_right
13
Βαθμολογιες
chevron_right
6
Rules
forum
10
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Δευτέρα 13 Μαΐου
Results
Δευτέρα 13 Μαΐου
Κυριακή 12 Μαΐου
Σάββατο 11 Μαΐου
Παρασκευή 10 Μαΐου
Tournaments
Playing tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Γένοβα
Lyon
Strasbourg
Rabat
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Ναδάλ εναντίον Μπεργκς, Φονινί εναντίον Έβανς, Αρνάλντι εναντίον Μαγιό, Ντρέιπερ εναντίον Κόριτς και Όγκερ-Αλιασίμ/Τιαφόε εναντίον Σέλτον/Μπούμπλικ. Ακολουθούν τα σημαντικότερα στιγμιότυπα από τη 2η ημέρα στη Ρώμη (Masters 1000)
Στιγμιότυπα Rublev vs Auger-Aliassime στον τελικό στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Rublev vs Auger-Aliassime, το δραματικό τέλος της αναμέτρησης του 2ου γύρου στο Ρότερνταμ
Last video
04:21
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Uesugi d. Ochi
2/6, 6/3, 6/3
625 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,296 Fans
Τζόκοβιτς
43,880 Fans
Φέντερερ
41,188 Fans
Alexander Zverev
25,165 Fans
Carlos Alcaraz
22,258 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,311 Fans
Iga Swiatek
10,266 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,190 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,394 Fans
Full ranking
0
30
Galarneau A
1
00
Buldorini P
Today
I.Swiatek
at 15:00
A.Kerber
Today
H.Medjedovic
at 19:00
D.Medvedev
Today
E.Svitolina
at 20:30
A.Sabalenka
2016
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Wuhan 2016
WTA Premier - Από 25 Σεπτεμβρίου to 2 Οκτωβρίου
16:19:32
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Παρασκευή 23 Σεπτεμβρίου
1
KASATKINA
, Daria
Alt
HRADECKA
, Lucie
PASZEK
, Tamira
12
PARMENTIER
, Pauline
2
MCHALE
, Christina
ZHU
, Lin
ERAKOVIC
, Marina
15
CHIRICO
, Louisa
3
SINIAKOVA
, Katerina
HAN
, XinYun
Alt
FERRANDO
, Cristiana
16
DUAN
, Yingying
4
KONJUH
, Ana
MIN
, Grace
MATTEK-SAN
, Bethanie
17
ZHANG
, Kai-Lin
Alt
KLEPAC
, Andreja
CRAWFORD
, Samantha
WC
LIU
, Chang
14
WATSON
, Heather
6
CORNET
, Alizé
BRADY
, Jennifer
MARIA
, Tatjana
10
VOLODKO
, Kateryna
7
RISKE-AMRI
, Alison
Alt
RODIONOVA
, Anastasia
KULICHKOVA
, Elizaveta
13
GIBBS
, Nicole
8
GOERGES
, Julia
Alt
KRUNIC
, Aleksandra
WC
WANG
, Yafan
11
WANG
, Qiang
KASATKINA
64 46 75
PARMENTIER
61 31 ab
MCHALE
60 62
CHIRICO
46 76
6
63
SINIAKOVA
64 60
DUAN
62 61
MIN
60 60
MATTEK-SAN
61 63
CRAWFORD
62 61
WATSON
61 06 64
CORNET
75 76
4
VOLODKO
57 63 63
RISKE-AMRI
60 16 64
KULICHKOVA
57 76
6
62
GOERGES
62 62
WANG
63 75
KASATKINA
62 63
CHIRICO
63 76
3
SINIAKOVA
63 63
MATTEK-SAN
62 64
WATSON
76
3
62
CORNET
62 61
KULICHKOVA
67
2
63 64
GOERGES
75 76
2
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
30 Ποντοι
6,630 $
Q 2ος γύρος
20 Ποντοι
3,700 $
Q 1ος γύρος
1 Ποντοι
1,900 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Kasatkina D
2
Mchale C
Q 2ος γύρος
3
Siniakova K
4
Konjuh A
Q 1ος γύρος
6
Cornet A
7
Riske-Amritraj A
Q 2ος γύρος
8
Goerges J
10
Volodko K
Q 2ος γύρος
Top 5
+ all
1
Zlatan ⚡
37
pts
2
Alexdu88
32
pts
3
laurian95
29
pts
4
Viking76Ninow
28
pts
5
gaet69
28
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple