Fermer
art_track
12
Νέα
chevron_right
12
Order of play / Results
chevron_right
13
Men Rankings
chevron_right
15
Women Rankings
chevron_right
7
Tournaments
chevron_right
12
Βίντεο
chevron_right
10
Φωτογραφίες
gamepad
12
Prediction Game
chevron_right
14
My info
chevron_right
12
Matches to bet
chevron_right
15
My prediction
chevron_right
13
Βαθμολογιες
chevron_right
15
Rules
forum
14
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Πέμπτη 18 Απριλίου (begin at 04:00)
Results
Τετάρτη 17 Απριλίου
Τρίτη 16 Απριλίου
Δευτέρα 15 Απριλίου
Κυριακή 14 Απριλίου
Tournaments
Playing tournaments
Βαρκελώνη
Μόναχο
Bucharest
Stuttgart
Rouen
Upcoming tournaments
Μαδρίτη
Μαδριτη
Saint-Malo
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Acapulco
Oeiras 3
Tallahassee
Gwangju
San Miguel de Tucuman
Santa Margherita Di Pula 4
Hammamet 7
Oeiras
Koper
Chiasso
Shenzhen 2
Calvi
Santa Margherita Di Pula 4
Hammamet 5
Upcoming tournaments
Savannah
Shenzhen
Roma
Ostrava
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Επική μάχη μεταξύ Rune και Dimitrov στο Μόντε Κάρλο!
Ο Ruud ακινητοποίησε τον Τζόκοβιτς για τη μεγαλύτερη νίκη της καριέρας του στο ATP Tour! Στιγμιότυπα από τον δεύτερο ημιτελικό στο Μόντε Κάρλο.
Στιγμιότυπα από το παιχνίδι Τσιτσιπάς - Ζβέρεφ στον τρίτο γύρο στο χωμάτινο γήπεδο του Μόντε Κάρλο
Jannik Sinner - Στέφανος Τσιτσιπάς Ημιτελικός Στιγμιότυπα | Monte Carlo 2024
Last video
12:53
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Popa d. Papamichail
5/7, 7/5, 7/6
3
871 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
47,458 Fans
Τζόκοβιτς
43,584 Fans
Φέντερερ
41,159 Fans
Alexander Zverev
24,938 Fans
Carlos Alcaraz
21,890 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,307 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,189 Fans
Iga Swiatek
10,042 Fans
Μουγκουρούθα
8,425 Fans
Angelique Kerber
8,330 Fans
Full ranking
5
4
00
Oliveira G
4
6
00
Svajda Z
6
7
15
Mpetshi Perricard G
5
5
00
Brouwer G
2
00
Mejia N
4
00
Pacheco Mendez R
3
6
00
Kozlov S
4
2
00
Sandgren T
Today
E.Rybakina
at 12:30
V.Kudermetov
Today
J.Thompson
at 16:00
C.Ruud
Today
I.Swiatek
at 17:00
E.Mertens
Today
R.Carballes
at 17:40
Τσιτσιπάς
2020
2024
2023
2022
2021
2020
Split 2020
ATP CH 50 - Από 28 Σεπτεμβρίου to 4 Οκτωβρίου
03:04:05
18°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Πληροφορίες
Official name
Split Open
Πόλη
Split, Κροατια
Θέση
Teniski Klub Split 1950
Κατηγορία
ATP CH 50
Επιφάνεια
Πηλός (Υπαίθριος)
Ημερομηνία
Από 28 Σεπτεμβρίου to 4 Οκτωβρίου 2020 (7 Ημέρες)
Qualifications
Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου
Τα χρήματα του βραβείου
44,820 €
Website
Prize list
2024
Kovalik J
d.
Piros Z
64 57 75
2023
Piros Z
d.
Gombos N
76
2
76
9
2022
O'Connell C
d.
Piros Z
63 20 ab
2021
Rola B
d.
Kavcic B
26 63 62
2020
Cerundolo F
d.
Sousa P
46 63 76
4
Τα χρήματα του βραβείου
Νικητής
80 Ποντοι
6,190 €
Τελικός
48 Ποντοι
3,650 €
Ημιτελικά
29 Ποντοι
2,160 €
Προημιτελικά
15 Ποντοι
1,260 €
2ος γύρος
7 Ποντοι
730 €
1ος γύρος
0 Ποντοι
450 €
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Sousa P
Τελικός
2
Kovalik J
Προημιτελικά
3
Klahn B
2ος γύρος
4
Taberner C
2ος γύρος
5
Petrovic D
1ος γύρος
6
Klizan M
2ος γύρος
7
Van de Zandschulp B
2ος γύρος
8
Ito T
1ος γύρος
Top 5
+ all
1
Yagami
23
pts
2
RollandCullet
17
pts
3
yugu
15
pts
4
leil44
14
pts
5
Chauff
14
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple