Fermer
art_track
13
Νέα
chevron_right
7
Order of play / Results
chevron_right
15
Men Rankings
chevron_right
10
Women Rankings
chevron_right
5
Tournaments
chevron_right
14
Βίντεο
chevron_right
10
Φωτογραφίες
gamepad
13
Prediction Game
chevron_right
9
My info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
8
Βαθμολογιες
chevron_right
11
Rules
forum
14
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Παρασκευή 10 Μαΐου (begin at 04:00)
Results
Πέμπτη 9 Μαΐου
Τετάρτη 8 Μαΐου
Τρίτη 7 Μαΐου
Δευτέρα 6 Μαΐου
Tournaments
Upcoming tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Prague 1
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Upcoming tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Auger-Aliassime - Lehecka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Rublev vs Auger-Aliassime, το δραματικό τέλος της αναμέτρησης του 2ου γύρου στο Ρότερνταμ
Στιγμιότυπα Rublev vs Auger-Aliassime στον τελικό στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Στιγμιότυπα από τον ημιτελικό Sabalenka - Rybakina στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Last video
05:10
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Berrettini d. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,155 Fans
Τζόκοβιτς
43,818 Fans
Φέντερερ
41,181 Fans
Alexander Zverev
25,135 Fans
Carlos Alcaraz
22,225 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,306 Fans
Iga Swiatek
10,235 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,189 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,364 Fans
Full ranking
Next
Live
Today
A.Zverev
at 14:30
A.Vukic
Today
M.Kecmanovic
at 15:30
C.Ruud
Today
K.Volynets
at 18:00
A.Sabalenka
Today
Τζόκοβιτς
at 19:00
C.Moutet
Δευ 29
Σαβ 27
Κυριακή 28 Απριλίου
Μαδριτη 2024
, Manolo Santana Stadium
check
R3
Rybakina E
[4]
d.
Sherif M
61 64
check
R3
Rublev A
[7]
d.
Davidovich Fokina A
[27]
76
10
64
check
R3
Alcaraz C
[2]
d.
Seyboth Wild T
63 63
check
R3
Sabalenka A
[2]
d.
Montgomery R
[WC]
61 67
5
64
check
R3
Zverev A
[4]
d.
Shapovalov D
[PR]
64 75
Arantxa Sanchez Stadium
check
R3
Griekspoor T
[24]
d.
Rune H
[11]
64 46 63
check
R3
Kasatkina D
[10]
d.
Pavlyuchenkova A
[20]
76
5
75
check
R3
Andreeva M
d.
Vondrousova M
[7]
75 61
check
R3
Paolini J
[12]
d.
Garcia C
[21]
63 62
check
R3
Cerundolo F
[21]
d.
Paul T
[15]
67
7
64 62
Stadium 3
check
R3
Struff J
[23]
d.
Humbert U
[13]
75 64
check
R3
Putintseva Y
d.
Dolehide C
62 62
check
R3
Hurkacz H
[8]
d.
Altmaier D
64 76
2
check
R3
Fritz T
[12]
d.
Baez S
[18]
62 63
check
R3
Collins D
[13]
d.
Cristian J
[Q]
36 64 61
Court 4
check
R3
Bejlek S
[Q]
d.
Krueger A
63 61
Saint-Malo 2024
, Central
check
Q1
Rouvroy M
[5]
d.
Anshba A
63 46 75
check
Q1
Lew Yan Foon A
[WC]
d.
Lansere S
[3]
63 46 76
1
check
Q1
Silva E
[7]
d.
Inisan E
[WC]
62 62
Court 1
check
Q1
Lene E
[8]
d.
Moratelli A
63 76
3
check
Q1
Martynov D
d.
Rosatello C
[6]
76
3
ab
check
Q1
Schoofs B
d.
Leonard M
[4]
46 64 60
Tokyo 2024
, Colosseum
check
ΣΤ
Inglis M
d.
Shibahara E
[WC]
64 36 62
Oeiras 2024
, Centre Court
check
ΣΤ
Fett J
[3]
d.
Udvardy P
[4]
60 62
Shenzhen 2024
, Centre Court
check
ΣΤ
Harris L
[4]
d.
Duckworth J
[1]
63 63
Savannah 2024
, Landings Company Stadium
check
ΣΤ
Ritschard A
[5]
d.
Andrade A
[Q]
62 64
Ostrava 2024
, Centre Court
check
ΣΤ
Dzumhur D
[1]
d.
Squire H
62 46 75
Roma 2024
, FUSP Center Court
check
ΣΤ
Moro Canas A
[Alt]
d.
Gaubas V
[Q]
75 63
Charlottesville 2024
, Court 3
check
ΣΤ
Chirico L
d.
Day K
[1]
61 75
Guangzhou 2024
, Center Court
check
Q1
Erel Y
[11]
d.
Sun F
[WC]
63 64
check
Q1
Cui J
[WC]
d.
Majchrzak K
[12]
62 63
check
Q1
Moriya H
[9]
d.
Xiao L
[WC]
63 60
check
Q1
Echargui M
[7]
d.
Trotter J
76
2
75
Court 2
check
Q1
Berankis R
[6]
d.
Ramanathan R
62 36 61
check
Q1
Ellis B
[Alt]
d.
Saville L
[3]
64 61
check
Q1
Bai Y
[10]
d.
Yang Z
[WC]
61 60
check
Q1
Shimizu Y
[2]
d.
Palan D
64 64
Court 6
check
Q1
Gerasimov E
[8]
d.
Bondioli F
62 76
7
check
Q1
Sekulic P
[1]
d.
Fenty A
64 61
check
Q1
Noguchi R
[5]
d.
Haliak M
46 64 76
4
check
Q1
Donskoy E
[4]
d.
Bertola R
64 64
Conception 2024
, Cancha Central
check
ΣΤ
Bueno G
[6]
d.
Ficovich J
[2]
64 60
Wuning 2024
, Centre Court
check
ΣΤ
Wang Q
[WC]
d.
Tararudee L
[2]
16 63 43 ab
Porto Alegre 2024
, Central Court
check
Q1
Uchida K
[4]
d.
Freda V
[WC]
61 60
check
Q1
Gomez E
[7]
d.
Camargo Lima E
[WC]
60 62
check
Q1
Dutra Da Silva D
[1]
d.
Hilderbrand T
64 76
1
check
Q1
Pereira J
[8]
d.
Ribero F
[Alt]
62 62
Court 2
check
Q1
Lingua Lavallen A
[10]
d.
Oliveira N
[WC]
60 64
check
Q1
Leite W
[6]
d.
Sheyngezikht L
[Alt]
75 76
3
check
Q1
Gimenez I
[12]
d.
Brumm J
62 62
check
Q1
Prado Angelo J
[2]
d.
Tosetto R
62 26 63
Court 3
check
Q1
Justo G
[5]
d.
Carou I
64 61
check
Q1
Aboian L
[9]
d.
Bogo E
[Alt]
64 63
check
Q1
Sell K
[3]
d.
Ouakaa A
61 60
check
Q1
Decamps G
[11]
d.
Remondy Pagotto V
[WC]
63 62
Nottingham 2024
, Show Court
check
ΣΤ
Stojsavljevic M
[WC]
d.
Belgraver J
76
7
63
Court 1
check
ΣΤ
Jubb P
[4]
d.
Broom C
[2]
36 62 63
Santa Margherita Di Pula 5 2024
, Court 2
check
ΣΤ
Lazaro Garcia A
d.
Pigato L
[8]
76
4
63
Hammamet 6 2024
, Court 3
check
ΣΤ
Vargova N
[Q]
d.
Benoit M
[6]
63 26 62
Angers 2024
, Court Central
check
ΣΤ
Collignon R
[5]
d.
Dougaz A
[1]
62 64
Γυναίκες
Άνδρες
All tournaments
Μαδριτη
Saint-Malo
Challenger Oeiras
Challenger Tokyo
Challenger Guangzhou
Challenger Savannah
Challenger Shenzhen
Challenger Roma
Challenger Ostrava
Challenger Charlottesville
Challenger Porto Alegre
Challenger Conception
Challenger Wuning
Challenger Nottingham
Challenger Santa Margherita Di Pula 5
Challenger Hammamet 6
Challenger Angers
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple