Fermer
art_track
11
Νέα
chevron_right
7
Order of play / Results
chevron_right
8
Men Rankings
chevron_right
9
Women Rankings
chevron_right
13
Tournaments
chevron_right
7
Βίντεο
chevron_right
5
Φωτογραφίες
gamepad
8
Prediction Game
chevron_right
8
My info
chevron_right
8
Matches to bet
chevron_right
12
My prediction
chevron_right
13
Βαθμολογιες
chevron_right
12
Rules
forum
6
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Πέμπτη 16 Μαΐου
Παρασκευή 17 Μαΐου (begin at 03:00)
Results
Πέμπτη 16 Μαΐου
Τετάρτη 15 Μαΐου
Τρίτη 14 Μαΐου
Δευτέρα 13 Μαΐου
Tournaments
Playing tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Γένοβα
Lyon
Strasbourg
Rabat
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Ναδάλ εναντίον Μπεργκς, Φονινί εναντίον Έβανς, Αρνάλντι εναντίον Μαγιό, Ντρέιπερ εναντίον Κόριτς και Όγκερ-Αλιασίμ/Τιαφόε εναντίον Σέλτον/Μπούμπλικ. Ακολουθούν τα σημαντικότερα στιγμιότυπα από τη 2η ημέρα στη Ρώμη (Masters 1000)
Ο Νόβακ Τζόκοβιτς ξεκινά την εκστρατεία του στη Ρώμη απέναντι στον Moutet | Rome 2024 Highlights
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Ο Τζόκοβιτς έμεινε άναυδος από τον Ταμπίλο! Στιγμιότυπα από τον 3ο γύρο μεταξύ του Σέρβου και του Χιλιανού στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Last video
03:51
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kawamura d. Kulikova
6/0, 6/1
1041 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,308 Fans
Τζόκοβιτς
43,915 Fans
Φέντερερ
41,189 Fans
Alexander Zverev
25,195 Fans
Carlos Alcaraz
22,277 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,337 Fans
Iga Swiatek
10,297 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,190 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,399 Fans
Full ranking
4
40
Τσιτσιπάς
1
40
Jarry N
5
4
6
40
Fils A
1
6
2
40
Van de Zandschulp B
2
7
00
Nardi L
1
5
00
Wolf J
3
6
30
Passaro F
3
2
40
Galan D
2
4
30
Gadecki O
0
6
30
Cornet A
0
6
15
Tomic B
1
4
15
Corwin F
5
40
Ponwith N
5
30
McHugh A
2
6
15
Kuzuhara B
1
4
15
Neff A
0
6
30
Dickerson R
1
3
30
Adams H
B.Nakashima
starting soon...
M.Navone
Today
D.Collins
at 20:30
A.Sabalenka
Παρ 17
A.Tabilo
at 15:30
A.Zverev
2021
2024
2023
2021
Manama 2021
ATP CH 50 - Από 22 to 28 Νοεμβρίου
20:45:07
19°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Από Κυριακή 21 Νοεμβρίου
1
SULTANOV
, Khumoyun
WC
AHMED
, Omar
Alt
KADHE
, Arjun
6
GENGEL
, Marek
2
ORLOV
, Vladyslav
NIKLAS-SAL
, Patrik
WC
QAED
, Yusuf Ebrahim Ahmed
5
PERVOLARAK
, Michail
3
HäRTEIS
, Johannes
WC
ALHOGBANI
, Ammar
Alt
COZBINOV
, Alexander
7
LAZAROV
, Alexandar
4
SIMON
, Tobias
VANSHELBOI
, Eric
NEUCHRIST
, Maximilian
8
GAKHOV
, Ivan
SULTANOV
63 62
GENGEL
46 64 63
ORLOV
61 76
3
PERVOLARAK
64 60
HäRTEIS
62 61
LAZAROV
61 62
SIMON
46 63 60
NEUCHRIST
76
6
64
GENGEL
46 76
2
60
ORLOV
16 64 60
LAZAROV
63 76
7
NEUCHRIST
63 46 63
Τα χρήματα του βραβείου
Qualified
4 Ποντοι
Q 2ος γύρος
2 Ποντοι
260 $
Q 1ος γύρος
0 Ποντοι
130 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds - Qualifications
1
Sultanov K
Q 2ος γύρος
2
Orlov V
3
Härteis J
Q 2ος γύρος
4
Simon T
Q 2ος γύρος
5
Pervolarakis M
Q 2ος γύρος
6
Gengel M
7
Lazarov A
8
Gakhov I
Q 1ος γύρος
Top 5
+ all
1
GrosKev
24
pts
2
Coocoun
22
pts
3
mamion
21
pts
4
agos
21
pts
5
Larry9go
19
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple