Fermer
art_track
13
Νέα
chevron_right
11
Order of play / Results
chevron_right
10
Men Rankings
chevron_right
9
Women Rankings
chevron_right
12
Tournaments
chevron_right
8
Βίντεο
chevron_right
11
Φωτογραφίες
gamepad
7
Prediction Game
chevron_right
11
My info
chevron_right
5
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
11
Βαθμολογιες
chevron_right
15
Rules
forum
9
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
4
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Πέμπτη 28 Μαρτίου
Παρασκευή 29 Μαρτίου (begin at 04:00)
Results
Πέμπτη 28 Μαρτίου
Τετάρτη 27 Μαρτίου
Τρίτη 26 Μαρτίου
Δευτέρα 25 Μαρτίου
Tournaments
Playing tournaments
Μαϊάμι
Μαϊάμι
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Η Sabalenka έμεινε δυνατή κάτω από αυτές τις ιδιαίτερες συνθήκες και νίκησε την Badosa στον δεύτερο γύρο του Μαϊάμι
Στιγμιότυπα από τον αγώνα Alcaraz - Monfils, έναν αγώνα παραγωγών hot-shots, στον 3ο γύρο του Μαϊάμι
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Στιγμιότυπα από την εξαιρετική νίκη του Garcia επί του Gauff στον 4ο γύρο του Μαϊάμι
Ο Ρούμπλεφ αναστατώνει με τον Μάτσακ στην φωτιά στο Μαϊάμι !
Last video
12:04
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Gea d. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
47,017 Fans
Τζόκοβιτς
43,164 Fans
Φέντερερ
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,294 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,959 Fans
Μουγκουρούθα
8,423 Fans
Angelique Kerber
8,306 Fans
Full ranking
4
00
Zverev A
3
00
Marozsan F
3
40
Elias G
2
15
Sanchez Izquierdo N
0
6
1
40
Collarini A
1
3
6
40
Couacaud E
5
6
40
Giustino L
5
2
40
Alcala Gurri M
Today
E.Rybakina
at 20:00
V.Azarenka
Παρ 29
C.Alcaraz
at 00:00
G.Dimitrov
Παρ 29
E.Alexandrov
at 01:30
D.Collins
Παρ 29
A.Galarneau
at 02:40
J.Duckworth
2019
2019
Jérusalem 2019
ATP CH 50 - Από 20 to 26 Μαΐου
19:41:42
23°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Πληροφορίες
Official name
Jerusalem Volvo Open
Πόλη
Jerusalem, Ισραήλ
Θέση
Israel Tennis & Education Centers
Κατηγορία
ATP CH 50
Επιφάνεια
Σκληρά (Υπαίθριος)
Ημερομηνία
Από 20 to 26 Μαΐου 2019 (7 Ημέρες)
Qualifications
Δευτέρα 20 Μαΐου
Τα χρήματα του βραβείου
54,160 $
Website
Prize list
2019
Petrovic D
d.
Peliwo F
76
3
67
8
61
Τα χρήματα του βραβείου
Νικητής
80 Ποντοι
7,200 $
Τελικός
48 Ποντοι
4,240 $
Ημιτελικά
29 Ποντοι
2,510 $
Προημιτελικά
15 Ποντοι
1,460 $
3ος γύρος
7 Ποντοι
860 $
2ος γύρος
3 Ποντοι
520 $
1ος γύρος
0 Ποντοι
260 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Schnur B
Ημιτελικά
2
Smith J
3ος γύρος
3
Sela D
2ος γύρος
4
Myneni S
Ημιτελικά
5
Kwiatkowski T
2ος γύρος
6
Oliveira G
2ος γύρος
7
Sakharov G
2ος γύρος
8
Griekspoor S
3ος γύρος
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple