Fermer
art_track
7
Νέα
chevron_right
8
Order of play / Results
chevron_right
9
Men Rankings
chevron_right
12
Women Rankings
chevron_right
8
Tournaments
chevron_right
8
Βίντεο
chevron_right
13
Φωτογραφίες
gamepad
6
Prediction Game
chevron_right
12
My info
chevron_right
11
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
6
Βαθμολογιες
chevron_right
15
Rules
forum
10
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Παρασκευή 29 Μαρτίου
Results
Παρασκευή 29 Μαρτίου
Πέμπτη 28 Μαρτίου
Τετάρτη 27 Μαρτίου
Τρίτη 26 Μαρτίου
Tournaments
Playing tournaments
Μαϊάμι
Μαϊάμι
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Η Sabalenka έμεινε δυνατή κάτω από αυτές τις ιδιαίτερες συνθήκες και νίκησε την Badosa στον δεύτερο γύρο του Μαϊάμι
Grigor Dimitrov GOD MODE vs Carlos Alcaraz! | Μαϊάμι 2024 Highlights
Στιγμιότυπα από τον αγώνα Alcaraz - Monfils, έναν αγώνα παραγωγών hot-shots, στον 3ο γύρο του Μαϊάμι
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Ο Ρούμπλεφ αναστατώνει με τον Μάτσακ στην φωτιά στο Μαϊάμι !
Last video
04:45
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Nicod d. Basic
7/6
4
, 6/4
1044 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
47,018 Fans
Τζόκοβιτς
43,171 Fans
Φέντερερ
41,154 Fans
Alexander Zverev
24,652 Fans
Carlos Alcaraz
21,608 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,295 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,968 Fans
Μουγκουρούθα
8,424 Fans
Angelique Kerber
8,309 Fans
Full ranking
0
00
Coria F
3
00
Moutet C
5
6
4
00
Gigante M
2
4
6
00
Vincent Ruggeri S
1
6
6
15
De Jong J
2
3
7
00
Martinez P
40
Bayerlova M
A
Makarova E
5
1
00
Gavrila O
4
6
00
Popa M
5
4
00
Houkes M
2
6
00
Royer V
3
15
Serdarusic N
3
15
Serafini M
4
6
00
Giustino L
3
7
00
Gulin S
J.Varillas
starting soon...
G.Oliveira
Today
T.Tirante
at 19:40
N.Mejia
Today
D.Medvedev
at 20:00
J.Sinner
Σαβ 30
G.Dimitrov
at 00:00
A.Zverev
1968
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
Hambourg 1968
ATP Masters 1000 - Από 13 to 13 Αυγούστου
15:31:06
10°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
Πληροφορίες
Official name
bet-at-home Open
Πόλη
Hambourg, Γερμανία
Θέση
Rothenbaum Club
Κατηγορία
ATP Masters 1000
Επιφάνεια
Πηλός (Υπαίθριος)
Ημερομηνία
Από 13 to 13 Αυγούστου 1968 (0 Ημέρες)
Website
www.german-open-hamburg.de
Prize list
2023
Zverev A
d.
Djere L
75 63
2022
Musetti L
d.
Alcaraz C
64 67
6
64
2021
Carreno Busta P
d.
Krajinovic F
62 64
2020
Rublev A
d.
Τσιτσιπάς
64 36 75
2019
Basilashvili N
d.
Rublev A
75 46 63
2018
Basilashvili N
d.
Mayer L
64 06 75
2017
Mayer L
d.
Mayer F
64 46 63
2016
Klizan M
d.
Cuevas P
61 64
2015
Ναδάλ
d.
Fognini F
75 75
2014
Mayer L
d.
Ferrer D
67
3
61 76
4
2013
Fognini F
d.
Delbonis F
46 76
8
62
2012
Monaco J
d.
Haas T
75 64
2011
Simon G
d.
Almagro N
64 46 64
2010
Golubev A
d.
Melzer J
63 75
2009
Davydenko N
d.
Mathieu P
64 62
2008
Ναδάλ
d.
Φέντερερ
75 67
3
63
2007
Φέντερερ
d.
Ναδάλ
26 62 60
2006
Robredo T
d.
Stepanek R
61 63 63
2005
Φέντερερ
d.
Gasquet R
63 75 76
4
2004
Φέντερερ
d.
Coria G
46 64 62 63
2003
Coria G
d.
Calleri A
63 64 64
2002
Φέντερερ
d.
Safin M
61 63 64
2001
Portas A
d.
Ferrero J
46 62 06 76
5
75
2000
Kuerten G
d.
Safin M
64 57 64 57 76
3
1999
Rios M
d.
Zabaleta M
67
5
75 57 76
5
62
1998
Costa A
d.
Corretja A
62 60 10 ab
1997
Medvedev A
d.
Mantilla F
60 64 62
1996
Carretero R
d.
Corretja A
26 64 64 64
1995
Medvedev A
d.
Ivanisevic G
63 62 61
1994
Medvedev A
d.
Kafelnikov Y
64 64 36 63
1993
Stich M
d.
Chesnokov A
63 67
1
76
7
64
1992
Edberg S
d.
Stich M
57 64 61
1991
Novacek K
d.
Gustafsson M
63 63 57 06 61
1990
Aguilera J
d.
Becker B
61 60 76
1989
Lendl I
d.
Skoff H
64 61 63
1988
Carlsson K
d.
Leconte H
62 61 64
1987
Lendl I
d.
Mecir Sr. M
61 63 63
1986
Leconte H
d.
Mecir Sr. M
62 57 64 62
1985
Mecir Sr. M
d.
Sundstrom H
64 61 64
1984
Aguilera J
d.
Sundstrom H
64 26 26 64 64
1983
Noah Y
d.
Higueras J
36 75 62 60
1982
Higueras J
d.
McNamara P
46 67 76 63 76
1981
McNamara P
d.
Connors J
76 61 46 64
1980
Solomon H
d.
Vilas G
67 62 64 26 63
1979
Higueras J
d.
Solomon H
36 61 64 61
1978
Vilas G
d.
Fibak W
62 64 62
1977
Bertolucci P
d.
Orantes M
63 46 62 63
1976
Dibbs E
d.
Orantes M
64 46 61 26 61
1975
Orantes M
d.
Kodes J
36 62 62 46 61
1974
Dibbs E
d.
Ploetz H
62 62 63
1973
Dibbs E
d.
Meiler K
61 36 76 63
1972
Orantes M
d.
Panatta A
63 98 60
1971
Gimeno A
d.
Szoke P
63 62 62
1970
Okker T
d.
Nastase I
46 63 63 64
1969
Roche T
d.
Okker T
61 57 75 86
1968
Newcombe J
d.
Drysdale C
63 62 64
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Newcombe J
2
Roche T
Προημιτελικά
3
Pilic N
Ημιτελικά
4
Maud R
Προημιτελικά
5
Barthes P
Προημιτελικά
6
Bungert W
Ημιτελικά
7
Drysdale C
Τελικός
8
Riessen M
Προημιτελικά
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple