Fermer
art_track
11
Νέα
chevron_right
15
Order of play / Results
chevron_right
9
Men Rankings
chevron_right
6
Women Rankings
chevron_right
12
Tournaments
chevron_right
12
Βίντεο
chevron_right
13
Φωτογραφίες
gamepad
13
Prediction Game
chevron_right
14
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
15
Βαθμολογιες
chevron_right
5
Rules
forum
15
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Παρασκευή 29 Μαρτίου
Results
Παρασκευή 29 Μαρτίου
Πέμπτη 28 Μαρτίου
Τετάρτη 27 Μαρτίου
Τρίτη 26 Μαρτίου
Tournaments
Playing tournaments
Μαϊάμι
Μαϊάμι
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Η Sabalenka έμεινε δυνατή κάτω από αυτές τις ιδιαίτερες συνθήκες και νίκησε την Badosa στον δεύτερο γύρο του Μαϊάμι
Grigor Dimitrov GOD MODE vs Carlos Alcaraz! | Μαϊάμι 2024 Highlights
Στιγμιότυπα από τον αγώνα Alcaraz - Monfils, έναν αγώνα παραγωγών hot-shots, στον 3ο γύρο του Μαϊάμι
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Ο Ρούμπλεφ αναστατώνει με τον Μάτσακ στην φωτιά στο Μαϊάμι !
Last video
13:24
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Tararudee d. Aiava
6/3, 4/6, 6/2
331 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
47,018 Fans
Τζόκοβιτς
43,171 Fans
Φέντερερ
41,154 Fans
Alexander Zverev
24,652 Fans
Carlos Alcaraz
21,608 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,295 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,968 Fans
Μουγκουρούθα
8,424 Fans
Angelique Kerber
8,309 Fans
Full ranking
1
00
Sonmez Z
6
00
Uchijima M
3
6
1
15
Basilashvili N
3
3
6
00
Moutet C
1
6
00
Barranco Cosano J
2
7
00
Albot R
7
30
Salkova D
6
15
Palicova B
1
6
3
30
Ionel N
3
2
6
40
Serdarusic N
2
6
15
Topo M
3
4
00
Krumich M
Today
D.Medvedev
at 20:00
J.Sinner
Σαβ 30
G.Dimitrov
at 00:00
A.Zverev
2017
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
Gstaad 2017
ATP 250 - Από 24 to 30 Ιουλίου
12:28:10
10°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Πληροφορίες
Official name
J. Safra Sarasin Swiss Open Gstaad
Πόλη
Gstaad, Ελβετία
Θέση
Roy Emerson Tennis Camp
Κατηγορία
ATP 250
Επιφάνεια
Πηλός (Υπαίθριος)
Ημερομηνία
Από 24 to 30 Ιουλίου 2017 (7 Ημέρες)
Qualifications
Σάββατο 22 Ιουλίου
Τα χρήματα του βραβείου
540,310 €
Website
www.swissopengstaad.com
Prize list
2023
Cachin P
d.
Ramos-Vinolas A
36 60 75
2022
Ruud C
d.
Berrettini M
46 76
4
62
2021
Ruud C
d.
Gaston H
63 62
2019
Ramos-Vinolas A
d.
Stebe C
63 62
2018
Berrettini M
d.
Bautista Agut R
76
9
64
2017
Fognini F
d.
Hanfmann Y
64 75
2016
Lopez F
d.
Haase R
64 75
2015
Τιεμ
d.
Goffin D
75 62
2014
Andujar P
d.
Monaco J
63 75
2013
Youzhny M
d.
Haase R
63 64
2012
Bellucci T
d.
Tipsarevic J
67
6
64 62
2011
Granollers M
d.
Verdasco F
64 36 63
2010
Almagro N
d.
Gasquet R
75 61
2009
Bellucci T
d.
Beck A
64 76
2
2008
Hanescu V
d.
Andreev I
63 36 64
2007
Mathieu P
d.
Seppi A
67
1
64 75
2006
Gasquet R
d.
Lopez F
76
0
67
0
63 63
2005
Gaudio G
d.
Βαβρίνκα
64 64
2004
Φέντερερ
d.
Andreev I
62 63 57 63
2003
Novak J
d.
Φέντερερ
57 63 63 16 63
2002
Corretja A
d.
Gaudio G
63 76
3
76
3
2001
Novak J
d.
Ferrero J
61 67
5
75
2000
Corretja A
d.
Puerta M
61 63
1999
Costa A
d.
Lapentti N
76
4
63 64
1998
Corretja A
d.
Becker B
76
5
75 63
1997
Mantilla F
d.
Viloca-Puig J
61 64 64
1996
Costa A
d.
Mantilla F
46 76
2
61 60
1995
Kafelnikov Y
d.
Hlasek J
63 64 36 63
1994
Bruguera S
d.
Forget G
36 75 62 61
1993
Bruguera S
d.
Novacek K
63 64
1992
Bruguera S
d.
Clavet F
61 64
1991
Sanchez E
d.
Bruguera S
61 64 64
1990
Jaite M
d.
Bruguera S
63 67 62 62
1989
Steeb C
d.
Gustafsson M
67 36 62 64 62
1988
Cahill D
d.
Hlasek J
63 64 76
1987
Sanchez E
d.
Agenor R
62 63 76
1986
Edberg S
d.
Stadler R
75 46 61 46 62
1985
Nystrom J
d.
Maurer A
64 16 75 63
1984
Nystrom J
d.
Teacher B
64 62
1983
Mayer S
d.
Smid T
60 63 62
1981
Fibak W
d.
Noah Y
61 76
1980
Gunthardt H
d.
Warwick K
46 64 76
1979
Pinner U
d.
McNamara P
62 64 75
1978
Vilas G
d.
Clerc J
63 76 64
1977
Borowiak J
d.
Caujolle J
26 61 63
1976
Ramirez R
d.
Panatta A
75 67 61 63
1973
Nastase I
d.
Emerson R
64 63 63
1972
Gimeno A
d.
Panatta A
75 98 64
1971
Newcombe J
d.
Okker T
62 57 16 75 63
1970
Roche T
d.
Okker T
63 75 63
1969
Emerson R
d.
Okker T
61 1214 64 64
1968
Drysdale C
d.
Okker T
63 63 60
Τα χρήματα του βραβείου
Νικητής
250 Ποντοι
74,000 €
Τελικός
150 Ποντοι
39,000 €
Ημιτελικά
90 Ποντοι
21,130 €
Προημιτελικά
45 Ποντοι
12,040 €
2ος γύρος
20 Ποντοι
7,100 €
1ος γύρος
0 Ποντοι
4,200 €
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Goffin D
Προημιτελικά
2
Bautista Agut R
Ημιτελικά
3
Lopez F
2ος γύρος
4
Fognini F
5
Lorenzi P
2ος γύρος
6
Haase R
Ημιτελικά
7
Lajovic D
1ος γύρος
8
Sousa J
Προημιτελικά
Top 5
+ all
1
Paulo013
27
pts
2
Xavidylle
25
pts
3
LeShadock
23
pts
4
Djokor_Who
22
pts
5
MaximeTennis
22
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple