Fermer
art_track
12
Νέα
chevron_right
15
Order of play / Results
chevron_right
13
Men Rankings
chevron_right
11
Women Rankings
chevron_right
6
Tournaments
chevron_right
7
Βίντεο
chevron_right
11
Φωτογραφίες
gamepad
7
Prediction Game
chevron_right
6
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
11
My prediction
chevron_right
14
Βαθμολογιες
chevron_right
14
Rules
forum
5
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Πέμπτη 13 Ιουνίου
Results
Πέμπτη 13 Ιουνίου
Τετάρτη 12 Ιουνίου
Τρίτη 11 Ιουνίου
Δευτέρα 10 Ιουνίου
Tournaments
Playing tournaments
Στουτγκάρδη
's-Hertogenbosch
Pérouse
Nottingham 2
Nottingham
's-Hertogenbosch
Valence
Upcoming tournaments
Χάλε
Queens
Sassuolo
Ilkley
Berlin
Birmingham
Gaiba
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Alcaraz / Swiatek
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Lyon
Bratislava 1
Lima 1
Wichita
Villeneuve-Loubet
Elvas
Martos
Rabat
Risskov Aarhus
Biarritz
Guimaraes
Taizhou
Gdansk
Upcoming tournaments
Poznan
Santa Cruz de la Sierra 2
Blois
Mungia
Luzhou
Tulsa
Duffel
Cattolica
Montauban
Changwon
Ilkley
Olomouc
Ystad
Wichita
Luzhou
Taipei
Tauste
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Δείτε τον Ζβέρεφ να μιλάει για τον τελικό με τον Αλκαράζ μετά τη νίκη του στον ημιτελικό του Roland-Garros 2024
Δείτε τη συνέντευξη του Alcaraz μετά τον αγώνα στο γήπεδο μετά τη νίκη του στα προημιτελικά του Roland-Garros 2024
Δείτε τη συνέντευξη Τύπου του Sinner μετά τον αγώνα μετά την ήττα του στον ημιτελικό από τον Alcaraz στο Roland-Garros 2024
Δείτε τη συνέντευξη του Zverev μετά τον αγώνα στο γήπεδο μετά τη νίκη του στα προημιτελικά του Roland-Garros 2024
Δείτε τη συνέντευξη Τύπου της Paolini μετά τον αγώνα μετά τη νίκη της στον ημιτελικό του Roland-Garros 2024
Last video
09:19
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Fonseca d. Dzumhur
6/1, 7/5
1176 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,833 Fans
Τζόκοβιτς
44,573 Fans
Φέντερερ
41,226 Fans
Alexander Zverev
25,962 Fans
Carlos Alcaraz
23,117 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,341 Fans
Iga Swiatek
10,692 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,210 Fans
Angelique Kerber
8,446 Fans
Μουγκουρούθα
8,427 Fans
Full ranking
0
4
6
00
Zolotareva A
3
6
4
00
Liang E
1
6
A
Shi H
0
4
40
Wang M
5
6
4
00
Imamura S
6
4
6
00
Wang Q
40
Dang Y
A
Liu F
Today
A.Popyrin
at 12:30
T.Paul
Today
J.Pegula
at 12:30
A.Krunic
Today
A.De Minaur
at 14:30
Z.Bergs
Today
J.Duckworth
at 16:30
B.Shelton
2020
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Pune 2020
ATP 250 - Από 3 to 9 Φεβρουαρίου
11:14:27
24°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Πληροφορίες
Official name
Tata Open Maharashtra
Πόλη
Pune, Ινδία
Θέση
Mhalunge Balewadi Tennis Complex
Κατηγορία
ATP 250
Επιφάνεια
Σκληρά (Υπαίθριος)
Ημερομηνία
Από 3 to 9 Φεβρουαρίου 2020 (7 Ημέρες)
Qualifications
Σάββατο 1 Φεβρουαρίου
Τα χρήματα του βραβείου
610,000 $
Website
www.chennaiopen.org
Prize list
2023
Griekspoor T
d.
Bonzi B
46 75 63
2022
Sousa J
d.
Ruusuvuori E
76
9
46 61
2020
Vesely J
d.
Gerasimov E
76
2
57 63
2019
Anderson K
d.
Karlovic I
76
4
67
2
76
5
2018
Simon G
d.
Anderson K
76
4
62
2017
Bautista Agut R
d.
Medvedev D
63 64
2016
Βαβρίνκα
d.
Coric B
63 75
2015
Βαβρίνκα
d.
Bedene A
63 64
2014
Βαβρίνκα
d.
Roger-Vasselin E
75 62
2013
Tipsarevic J
d.
Bautista Agut R
36 61 63
2012
Ραόνιτς
d.
Tipsarevic J
67
4
76
4
76
4
2011
Βαβρίνκα
d.
Malisse X
75 46 61
2010
Τσίλιτς
d.
Βαβρίνκα
76
2
76
3
2009
Τσίλιτς
d.
Devvarman S
64 76
3
2008
Youzhny M
d.
Ναδάλ
60 61
2007
Malisse X
d.
Koubek S
61 63
2006
Ljubicic I
d.
Moya C
76
0
62
2005
Moya C
d.
Srichaphan P
36 64 76
5
2004
Moya C
d.
Srichaphan P
64 36 76
5
2003
Srichaphan P
d.
Kucera K
63 61
2002
Canas G
d.
Srichaphan P
64 76
2
2001
Tabara M
d.
Stoliarov A
62 76
4
2000
Golmard J
d.
Hantschk M
63 67
6
63
1999
Black B
d.
Schuettler R
64 16 63
1998
Rafter P
d.
Tillstrom M
63 64
1997
Tillstrom M
d.
Radulescu A
64 46 75
1996
Enqvist T
d.
Black B
62 76
3
Τα χρήματα του βραβείου
Νικητής
250 Ποντοι
89,435 $
Τελικός
150 Ποντοι
47,105 $
Ημιτελικά
90 Ποντοι
25,515 $
Προημιτελικά
45 Ποντοι
14,535 $
2ος γύρος
20 Ποντοι
8,565 $
1ος γύρος
0 Ποντοι
5,075 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Paire B
2ος γύρος
2
Berankis R
Ημιτελικά
3
Travaglia S
2ος γύρος
4
Kwon S
Προημιτελικά
5
Sugita Y
Προημιτελικά
6
Duckworth J
Ημιτελικά
7
Caruso S
2ος γύρος
8
Gerasimov E
Τελικός
Top 5
+ all
1
Pelfy
49
pts
2
Anton
34
pts
3
esteban86
34
pts
4
Didier Hugé
31
pts
5
Dorian
31
pts
Participer
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple