Fermer
art_track
14
Νέα
chevron_right
8
Order of play / Results
chevron_right
13
Men Rankings
chevron_right
5
Women Rankings
chevron_right
6
Tournaments
chevron_right
12
Βίντεο
chevron_right
14
Φωτογραφίες
gamepad
15
Prediction Game
chevron_right
15
My info
chevron_right
13
Matches to bet
chevron_right
11
My prediction
chevron_right
14
Βαθμολογιες
chevron_right
7
Rules
forum
10
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Τρίτη 23 Απριλίου
Results
Τρίτη 23 Απριλίου
Δευτέρα 22 Απριλίου
Κυριακή 21 Απριλίου
Σάββατο 20 Απριλίου
Tournaments
Upcoming tournaments
Μαδρίτη
Cagliari
Aix en Provence
Μαδριτη
Lleida
Saint-Malo
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Savannah
Shenzhen
Roma
Ostrava
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Upcoming tournaments
Guangzhou
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Σημαντικές στιγμές της Βαρκελώνης Ημέρα 2
Ο Ruud ακινητοποίησε τον Τζόκοβιτς για τη μεγαλύτερη νίκη της καριέρας του στο ATP Tour! Στιγμιότυπα από τον δεύτερο ημιτελικό στο Μόντε Κάρλο.
Ναδάλ - Μινόρ, Τσιτσιπάς - Όφνερ, Ρουντ - Μίλερ, Φιλς - Αλτμάιερ και Μουσέτι - Καρμπαλές Μπαένα. Στιγμιότυπα της 3ης ημέρας στη Βαρκελώνη
Επική μάχη μεταξύ Rune και Dimitrov στο Μόντε Κάρλο!
Last video
08:04
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Trotter d. Moriya
7/6
5
, 6/2
376 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
47,575 Fans
Τζόκοβιτς
43,641 Fans
Φέντερερ
41,167 Fans
Alexander Zverev
24,996 Fans
Carlos Alcaraz
21,948 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,310 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,191 Fans
Iga Swiatek
10,091 Fans
Μουγκουρούθα
8,432 Fans
Angelique Kerber
8,349 Fans
Full ranking
2
40
Fung S
1
40
Koike E
3
30
Noguchi R
1
15
Ramanathan R
Today
N.Podoroska
at 12:30
K.Siniakova
Today
D.Shnaider
at 14:00
A.Potapova
2014
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Campinas 2014
ATP CH 35 - Από 15 to 21 Σεπτεμβρίου
03:57:57
24°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
Πληροφορίες
Official name
Campeonato Internacional de Tenis de Campinas
Πόλη
Campinas, Βραζιλια
Θέση
Sociedade Hípica de Campinas
Κατηγορία
ATP CH 35
Επιφάνεια
Πηλός (Υπαίθριος)
Ημερομηνία
Από 15 to 21 Σεπτεμβρίου 2014 (7 Ημέρες)
Τα χρήματα του βραβείου
40,000 $
Website
Prize list
2023
Monteiro T
d.
Ugo Carabelli C
36 64 64
2022
Choinski J
d.
Varillas J
64 64
2021
Baez S
d.
Monteiro T
61 64
2020
Cerundolo F
d.
Carballes Baena R
64 36 63
2019
Varillas J
d.
Ficovich J
26 76
4
62
2018
Garin C
d.
Delbonis F
63 64
2017
Elias G
d.
Olivo R
36 63 64
2016
Bagnis F
d.
Berlocq C
57 62 30 ab
2015
Arguello F
d.
Schwartzman D
75 63
2014
Schwartzman D
d.
Ghem A
46 64 75
2013
Clezar G
d.
Bagnis F
64 64
Τα χρήματα του βραβείου
Νικητής
80 Ποντοι
5,750 $
Τελικός
48 Ποντοι
3,390 $
Ημιτελικά
29 Ποντοι
2,010 $
Προημιτελικά
15 Ποντοι
1,170 $
2ος γύρος
6 Ποντοι
690 $
1ος γύρος
0 Ποντοι
415 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Schwartzman D
2
Bagnis F
1ος γύρος
3
Arguello F
2ος γύρος
4
Elias G
1ος γύρος
5
Andreozzi G
Ημιτελικά
6
Michon A
1ος γύρος
7
Clezar G
Προημιτελικά
8
Ghem A
Τελικός
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple