Fermer
art_track
11
Νέα
chevron_right
7
Order of play / Results
chevron_right
14
Men Rankings
chevron_right
5
Women Rankings
chevron_right
6
Tournaments
chevron_right
15
Βίντεο
chevron_right
5
Φωτογραφίες
gamepad
5
Prediction Game
chevron_right
9
My info
chevron_right
7
Matches to bet
chevron_right
13
My prediction
chevron_right
13
Βαθμολογιες
chevron_right
8
Rules
forum
10
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Παρασκευή 29 Μαρτίου
Results
Παρασκευή 29 Μαρτίου
Πέμπτη 28 Μαρτίου
Τετάρτη 27 Μαρτίου
Τρίτη 26 Μαρτίου
Tournaments
Playing tournaments
Μαϊάμι
Μαϊάμι
San Luis Potosi
Antalya
Upcoming tournaments
Houston
Marrakech
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Upcoming tournaments
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Η Sabalenka έμεινε δυνατή κάτω από αυτές τις ιδιαίτερες συνθήκες και νίκησε την Badosa στον δεύτερο γύρο του Μαϊάμι
Στιγμιότυπα από τον αγώνα Alcaraz - Monfils, έναν αγώνα παραγωγών hot-shots, στον 3ο γύρο του Μαϊάμι
Iga Swiatek vs. Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Στιγμιότυπα από την εξαιρετική νίκη του Garcia επί του Gauff στον 4ο γύρο του Μαϊάμι
Ο Ρούμπλεφ αναστατώνει με τον Μάτσακ στην φωτιά στο Μαϊάμι !
Last video
04:04
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Gea d. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
47,017 Fans
Τζόκοβιτς
43,164 Fans
Φέντερερ
41,155 Fans
Alexander Zverev
24,629 Fans
Carlos Alcaraz
21,582 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,295 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,184 Fans
Iga Swiatek
9,968 Fans
Μουγκουρούθα
8,424 Fans
Angelique Kerber
8,309 Fans
Full ranking
3
6
2
40
Saito S
5
4
6
15
Lee Y
2
6
4
30
Harrison C
0
4
6
40
Kaji H
Today
D.Medvedev
at 20:00
J.Sinner
Σαβ 30
G.Dimitrov
at 00:00
A.Zverev
2019
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Άνδρες
Γυναίκες
Monterrey 2019
ATP CH 125 - Από 1 to 7 Απριλίου
00:43:38
30°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
view_headline
Qualifications
Πληροφορίες
Official name
Monterrey Open
Πόλη
Monterrey, Μεξικό
Θέση
Sierra Madre Tenis Club
Κατηγορία
ATP CH 125
Επιφάνεια
Σκληρά (Υπαίθριος)
Ημερομηνία
Από 1 to 7 Απριλίου 2019 (7 Ημέρες)
Qualifications
Δευτέρα 1 Απριλίου
Τα χρήματα του βραβείου
162,480 $
Website
Prize list
2023
Borges N
d.
Gojo B
64 76
6
2022
Verdasco F
d.
Gunneswaran P
46 63 76
3
2020
Mannarino A
d.
Vukic A
61 63
2019
Bublik A
d.
Gomez E
63 62
2018
Ferrer D
d.
Karlovic I
63 64
2017
Marterer M
d.
Klahn B
76
3
76
6
2016
Escobedo E
d.
Kudla D
64 64
2015
De Bakker T
d.
Estrella Burgos V
76
1
46 63
Τα χρήματα του βραβείου
Νικητής
125 Ποντοι
21,600 $
Τελικός
75 Ποντοι
12,720 $
Ημιτελικά
45 Ποντοι
7,530 $
Προημιτελικά
25 Ποντοι
4,380 $
3ος γύρος
10 Ποντοι
2,580 $
2ος γύρος
5 Ποντοι
1,560 $
1ος γύρος
0 Ποντοι
780 $
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Sandgren T
Ημιτελικά
2
Klahn B
Προημιτελικά
3
Lopez F
Προημιτελικά
4
Ruud C
2ος γύρος
5
Lorenzi P
2ος γύρος
6
Granollers M
3ος γύρος
7
Bublik A
8
Polansky P
Προημιτελικά
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple